|
0
0
0
0
Wyczarował/a Prof. Alther Amandil w dniu 2009-05-22
Zaklęcia
![]() Przypominam, ze wymaganym elementem do zaliczenia Zaklęć jest zaliczenie sprawdzianu. Tak więc, każdy kto sprawdzianu nie pisał (zarówno I jak i II klasa), lub otrzymał T, a chce zaliczyć Zaklęcia musi zgłosić się do mnie na kominek do 29 maja 2009 r w celu napisania zaległego sprawdzianu. Wszystkie swoje oceny znajdziecie Tutaj. Pozdrawiam i zapraszam pod więcej! Przypominam, że uczniowie Klasy I mają za zadnie napisać schematy rzucania zaklęć; Obierz! na stertę ziemniaków i Napompuj! na piłkę. Niedługo w podręczniku będzie notatka z lekcji. Termin nadsyłania zadań domowych: środa, 27 maja 2009 r, godz. 22.00 Luiza Granger [G]:P. Oczekiwań (12/14p); +8p dla domu Jake Long [G]: Nędzny (9/14p); +4p dla domu Nate Potter [R]: Nędzny (9/14p); +4p dla domu Sonia Granger [R]: Nędzny (9/14p); +4p dla domu Mia Kincaco [R]: Nędzny (8/14p); +4p dla domu Ravenclaw: +12p Nethia Black [R]: Zadowalający (22/30p); +9p dla domu Olivia Wilde [R]: Nędzny (18/30p); +6p dla domu Każdy uczeń zarówno z klasy I jak i II może wybrać jeden z pośród niżej podanych tematów (z odpowiedniej kategorii) i napisać wypracowanie na minimum 0,6 strony A4 w programie Word przy standardowych ustawieniach. 1) "Ja - sławny twórca zaklęć" - przedstaw historie odkrycia przez siebie dwóch wymyślonych zaklęć. Opisz również te zaklęcia. 2) "Historia powstania mojej różdżki" - opisz przebieg powstawania swojej różdżki od ścięcia odpowiedniego drzewa, aż do kupienia jej w sklepie. Tematy dla Klasy II 1) "Czarna Magia" - scharakteryzuj i oceń czarną magię. W pracy umieść jak najwięcej informacji. 2) "Zaklęcia w życiu codziennym" - przedstaw i opisz różne sytuacje życiowe, w których przydatne byłyby lub są zaklęcia. piątek, 29 maja 2009 r, godz. 22.00 ![]() |
































