|
0
0
0
0
Wyczarował/a Prof. Ardeth Bay w dniu 2009-05-21
Mecze
![]() Mam dla was niezbyt optymistyczną wiadomość (przynajmniej z mojego punktu widzenia). W przyszły czwartek wyjeżdżam i wrócę dopiero 7 czerwca, czyli nie będzie mnie trochę ponad tydzień. Nie byłby to żaden problem, gdyby nie mecze, które trzeba rozegrać, a po rezygnacji Slytherinu zostały nam jeszcze dwa. Dlatego chciałbym, abyśmy rozegrali je w ten weekend. Moja propozycja jest następująca: Sobota: Ravenclaw vs Gryffindor godz. 17:00 Niedziela: Hufflepuff vs Ravenclaw godz. 18:00 ![]() |
































