Wyczarował/a Caane Coar w dniu 2009-05-19
Slytherin
Nie mam innego wyboru jak prosić nauczyciela Quidditcha i dyrekcje o zezwolenie na zdyskwalifikowanie domu Slytherin z tegorocznych rozgrywek Quidditcha.
Nikt chetny nie odpisal na mój apel (pomijajac uczennice, ktora mowila ze juz nie chodzi, ale napisala ze zagra gdy nie bedzie innych chetnych), dlatego uwazam, ze oszukiwanie siebie, ze ktos do jutra napisze jest głupota. Dlatego rezygnuje z bycia kapitanem Slytherinu.
Zawiedliście mnie, ale bardziej siebie.
Edit by SaraLancaster: Dyrekcja przychyla się do decyzji kapitana drużyny Slytherinu i wyraża żal, że nie udało się zmobilizować wystarczającej liczby uczniów potrzebnych do gry.