|
0
0
0
0
Wyczarował/a Prof. Martin McCarthy w dniu 2011-07-13
Klub Pojedynków - Zapraszam!
![]() Uczniowie! W sobotę, o godz. 19:10 odbędą się nasze pierwsze NIEOBOWIĄZKOWE lekcje pojedynkowania się. Zanim jednak, chcę już teraz przekazać Wam kilka spraw organizacyjnych. Odpowiedni program. Pojedynki nie mogą odbywać się przez przeglądarkę, NPCC czy IceQ 5.14 - są to świetne programu do zwykłego rozmawiania na czacie, ale są one stosunkowo wolne, jak na pojedynki. Naszym celem będzie rzucać zaklęcia, jak najszybciej (nawet w 1 sekundę), więc proszę, aby każdy z Was na zajęcia zalogował się przez program IceQ 5.05 - doskonały program do pojedynkowania się. Link do programu wraz z instrukcją konfiguracji znajduję się tutaj. Zwróćcie szczególną uwagę na funkcje autozamiany i jej rolę w walce, która została tam opisana. Proszę zapoznać się z zasadami KP, które możecie znaleźć tutaj. Nie zapomnijcie także o zaklęciach, jakie będą Was obowiązywać podczas pojedynku. Ich spis znajduję się tutaj. W razie jakichś problemów czy niejasności, śmiało proszę pisać na mój kominek, 7710985. Pozdrawiam, op. domu G.Gryffindora, opiekun Klubu Pojedynków, ![]() ![]() |

































