|
0
0
0
0
Wyczarował/a Prof. Lillianna Carft w dniu 2010-03-13
OPCM
Jak zawsze przed egzaminami i końcem roku jest sporo spraw organizacyjnych, które musimy sobie uporządkować. Po pierwsze już 22.03 odbędzie egzamin z OPCM klasy I i II. Będzie to oczywiście decydująca ocena na koniec. W tym roku warunek przystąpienia do egzaminu z OPCM jest taki, by potencjalny uczeń pojawił się ponad 1 raz na lekcji w ciągu roku, czyli każdy kto był minimum 2 razy na OPCM może przystąpić do egzaminu i tym samym jest klasyfikowany. Lista tych osób jest poniżej w tabelce. Następna sprawa to wasze oceny. Zgodnie z obietnicą przygotowałam tabelki z spisem wszystkich waszych ocen uzyskanych do tej pory. Znajdują się tam także poprawy, jednak gdy coś przeoczyłam, proszę o kontakt przez gg (12919396). Ponieważ macie jeszcze trochę czasu na nadgonienie zaległości i poprawę ocen zadam także do wyboru kilka prac dodatkowych. Tematy znajdziecie pod "więcej". Zwołuje ostatnie w tym roku szkolnym zebranie domu w niedziele (21.02) o godz. 19.00 w sali OPCM (join: hpschool_opcm) Lillianna Carft 1. "Obrona przed Czarną Magią dawniej" czyli historia tej nauki. 2. "Wymarzona lekcja OPCM" - napisz w pełni wymyślone opowiadanie o Twojej wymarzonej lekcji OPCM. 3. "Przeżyłem ten pojedynek" - opisz jak uczestniczyłeś/aś w jednym z najsłynniejszych pojedynków. 4. Gdybyś miał/a stworzyć swoje własne horkrusy to jak byś to zrobił/a, jakich przedmiotów byś użył/a do ukrycia cząstki swojej duszy i dlaczego właśnie ich oraz w jaki sposób połączyłabyś swoją duszę z powrotem? Prace przesyłajcie na adres lilliannacarft@wp.pl do dnia 20.03.10r. włącznie ! ![]() |































