Wyczarował/a Debora Magnael w dniu 2020-04-22
Spotkanie Slytherinu #1

Kochane wężyki!
Pragnę Was poinformować, że w czwartek (23.04) o godzinie 21:00 w dormitorium slytherinu (/join hps_slytherin) odbędzie się obowiązkowe spotkanie domu, na którym omówimy sobie kwestię związane z Awanturą o Punkty, a także poruszymy temat prefektów.
Jeżeli ktoś nie może pojawić się na spotkaniu powinien zgłosić to na moją sowę (debora.pat.uni800@gmail.com). Mam Wam do przekazania kilka ważnych spraw, dlatego mam nadzieję, że stawicie się licznie w dormitorium.
Całuję!
Wasza opiekunka
Debora Magnael