Wyczarował/a Debora Magnael w dniu 2022-01-19
Spotkanie Slytherinu #1

Kochane wężyki!
Przychodzę do Was z informacją o pierwszym spotkaniu Slytherinu, które odbędzie się w piątek (21.01) o 21:00 w naszym dormitorium (/join hps_slytherin).
Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa, poruszymy na nim kwestie organizacyjne, omówimy szczegóły zbliżającej się Awantury o Punkty oraz prefektów. Nie zabraknie oczywiście poczęstunku od Baronka.
Przypominam, że jesteście mile widziani w Naszym dormitorium (/join hps_slytherin).
Pozdrawiam
Kochająca Was opiekunka
Debora Maganel