Wyczarował/a Dyrekcja HP School w dniu 2011-01-29
Zakończenie Roku Szkolnego
W związku z powyższym, uprasza się grono pedagogiczne, o niezwłoczne uzupełnienie wszelkich zaległych punktów do piątku (04.02.11) godziny 22:00.
Z chwilą obecną nie będziemy też czasowo rozpatrywać nowych zgłoszeń (można się oczywiście zapisywać, jednak na mail o przyjęciu będzie trzeba trochę poczekać), gdyż musimy należycie przygotować szkołę do kolejnego roku.
Informujemy także, że już jutro (30.01.11) będzie możliwość zagłosowania na najlepszego nauczyciela/ucznia bieżącego roku.