Wyczarował/a Prof. Ardeth Bay w dniu 2009-11-23
Mecze
![]()

Drodzy uczniowie,
Wczoraj upłynął termin podawania/zatwierdzania składów drużyn.
Niestety dwie osoby spośród kapitanów nie skontaktowały się ze mną w tej sprawie, co dla mnie jest równoznaczne z rezygnacją tych domów z tegorocznych rozgrywek.
Dzisiaj wieczorem ogłoszę w newsie terminy meczów (ewentualnie, meczu - jeśli sytuacja się nie zmieni) i jeżeli do godziny 18:00 nie otrzymam od Sonii McNeit i Sama Pottera pełnej rozpiski zawodników, będę zmuszony oficjalnie wykluczyć Ravenclaw i Hufflepuff z walki o Puchar Quidditcha.
Aktualizacja newsa: poniedziałek godz. 19:30
Ostatecznie w tegorocznych rozgrywkach wezmą udział trzy domy: Gryffindor, Ravenclaw oraz Slytherin. Hufflepuff'owi niestety nie udało się zebrać drużyny, więc uczniowie tego domu tym razem nie będą mieli okazji kibicować swoim reprezentantom.
Terminarz meczów przedstawia się następująco:
Ravenclaw vs Gryffindor - piątek (27 listopada) godz. 20:00
Gryffindor vs Slytherin - niedziela (29 listopada) godz. 18:30
Slytherin vs Ravenclaw - niedziela (29 listopada) godz. 19:30
Liczę, że wszyscy zawodnicy stawią się w komplecie.
Pozdrawiam
Ardeth Bay