Wyczarował/a Nicol Sketh w dniu 2010-04-27
Zebranie drużyny Gryffindoru.
Drodzy Gryfoni i Gryfonki!
Jak już wiecie po raz kolejny zostałam kapitanką naszego domu. Dlatego też czas już najwyższy by wybrać drużynę, która będzie godnie reprezentowała nasz dom w tegorocznych Rozgrywkach Quidditcha.
Zebranie, w którym wybiorę skład drużyny odbędzie się w niedzielę (02.05 ) na naszym boisku join: boisko_gryfonow o godzinie 20:00.Zapraszam wszystkich chętnych gryfonów.
Pozdrawiam,
Kapitan Gryffindoru
Nicol Sketh