Wyczarował/a Prof. Adrian Hunterman w dniu 2009-08-29
Podsumowanie wakacji z ONMS
![]()
Naszedł czas na podsumowanie roku i wystawienie ocen. Jak zawsze powtarzam to jedno z najgorszych zajęć nauczyciela.
W poniedziałek odbył się egzamin z Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami. Do egzaminu przystąpiło 9 osób. Średnia wyniosła 73% i jest lepsza od egzaminu klasy 1 w poprzednim roku szkolnym, gdzie średnia wyniosła 48%. Tak więc jestem dość zadowolony. Wyniki TUTAJ
Średnia ocen końcoworocznych wyniosła 2,95 i też jest lepsza niż poprzednia.
Najlepszym uczniem okazał się Regulus Warman i choć nie zdobył ani jednej oceny Wybitnej to postawilem mu takową na koniec roku, jako, że był najlepszy i po części zasługiwał. Jest siódmą osobą w mojej karierze, której postawiłem tę ocenę. Gratulacje! Za bycie najlepszym dostaje dodatkowo 25pkt.
Dodatkowo 10pkt dostają Regulus Warman i Rufus Dale z Ravenclawu za 100% frekwencję na lekcjach ONMS.
OCENY TUTAJ
To już mój ostatni news w tym roku szkolnym. Dziękuję Wszystkim uczniom, którzy chodzili na moje zajęcia i coś robili, gratuluję tym, którzy mają dobre i bardzo dobre i wybitne wyniki. Dziękuję również Gryffindorowi i gratuluję 3 miejsca w pucharze domów i 2 w pucharze quidditcha.
Do zobaczenia mam nadzieję we wrześniu :)
Z pozdrowieniami i udanych wakacji
Adrian Hunterman
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - NIEDZIELA 30 sierpnia o 19:00 - join: hpschool