Wyczarował/a Prof. Przemek Brian w dniu 2012-03-27
Spotkanie Domu [1]
A może w Hufflepuffie, gdzie sami prawi mieszkają,
gdzie wierni i sprawiedliwi Hogwartu są chwałą
Drodzy Puchoni!Jak zauważyliście w tym roku szkolnym zostałem waszym opiekunem, z czego niezmiernie się cieszę. W związku z tym chciałbym zwołać pierwsze zebranie domu dnia 30.03.2012 o godzinie 1950 w naszym pokoju wspólnym (/join hpschool_hufflepuff). Jeżeli ktoś z jakiś powodów nie może zjawić się na spotkaniu proszę o napisanie tego w komentarzu.Pozdrawiam
Przemek Brian