Wyczarował/a Prof. Xeme Werdyen w dniu 2012-05-21
Olimpiada
Drodzy uczniowie HP School,
Mijają kolejne tygodnie naszej mniej lub bardziej owocnej współpracy. Nadszedł wreszcie czas, aby wykorzystać zdobytą przez Was wiedzę w pożyteczny, a zarazem przyjemny sposób. Zbliża się
Międzyszkolna Olimpiada Astronomiczna. Aby odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania opublikowaliśmy informator, który znajdziecie
[TUTAJ]. Najważniejsza informacja, którą powinniście sobie zakodować to:
MIĘDZYSZKOLNA OLIMPIADA ASTRONOMICZNA
I ETAP
31 maja 2012
godzina 20:00
pokój (join): astronomia
Wiąże z Wami duże nadzieje, więc ufam, że mnie nie zawiedziecie. Życzę powodzenia z całego serca. Jeśli macie jakieś dalsze pytania to zapraszam: xwerdyen@gmail.com
Ps. Za zwycięstwo w olimpiadzie zostanie przyznana nagroda w postaci 200 punktów do rankingu domów. Za kolejne miejsca odpowiednio mniejsza. Oczywiście główną nagrodą jest wieczna chwała. ;)
Pozdrawiam,
Xemuś Werdyen