Wyczarował/a Dyrekcja HP School w dniu 2013-02-07
Ważne informacje!

Rok szkolny grudzień-luty mamy już za sobą, dlatego najwyższy czas rozpocząć przygotowania do kolejnego roku.
W związku z powyższym, uczniów, którzy chcieliby pozostać w HP School na kolejny rok szkolny (luty-maj), prosimy o pozostawienie komentarza pod newsem (w treści należy podać swoje imię i nazwisko).
Wszystkie osoby, które tego nie uczynią do 15 lutego do godziny 22:00, obejmie czystka, która zostanie przeprowadzona już niebawem.
Ponadto pragniemy poinformować potencjalnych uczniów, że od tej chwili będziemy sukcesywnie akceptować nowe zgłoszenia, które aż do rozpoczęcia roku szkolnego (prawdopodobnie 23 lutego) będą oczekiwać na przydział, który będzie miał miejsce podczas inauguracji roku szkolnego (dotyczy uczniów pierwszy raz zapisujących się do szkoły). Dom tradycyjnie zostanie wybrany na podstawie zawartości rubryki "o sobie" znajdującej się w formularzu zgłoszeniowym, dlatego też nie polecamy pomijać tego pola.