Wyczarował/a Anastazja Malfoy w dniu 2013-11-10
Czystka!

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
W związku z powyższym uczniów, którzy chcieliby pozostać w HP School na kolejny rok szkolny (grudzień-luty), prosimy o pozostawienie komentarza pod newsem (w treści należy podać swoje imię i nazwisko), bądź wysłanie nam na maila dyrekcja@hpschool.eu wiadomości z odpowiednią informacją.
Wszyscy uczniowie, którzy tego nie uczynią do 17 listopada włącznie, obejmie czystka przeprowadzona na tydzień przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego.
Wszystkim nauczycielom przypominamy, o obowiązku wysłaniu sowy (dyrekcja@hpschool.eu) do 13 listopada 2013 roku, do godziny 20:00 z potwierdzeniem chęci dalszego nauczania w szkole.
Nauczycieli, którzy zignorują powyższe zalecenie spotkają przykre konsekwencje.
Z poważaniem,
Dyrekcja HP School