Wyczarował/a Alan Moonstone w dniu 2015-09-20
Olimpiada z HM.
Drodzy Uczniowie!
Mam dla Was wyjątkową okazję na zdobycie punktów i ocen z mojego przedmiotu. Zapraszam Was na Szkolną Olimpiadę z Historii Magii!
I etap będzie opierał się głównie na teorii, co więc za tym idzie, etap ten będzie w formie testu.
Na I etap Olimpiady zapraszam w czwartek (24.09.2015 r.) o godzinie 18:00 do Sali Antycznej (/join sala_antyczna). Liczę, że stawicie się licznie, czekają na Was wyjątkowe nagrody!
Pozdrawiam,
prof. Alan Moonstone-Skyhope
wykładowca Historii Magii