Wyczarował/a Kornelia Kuk w dniu 2016-10-24
Lekcja historii magii - odrabianie
Kochani uczniowie klasy I!
Zapraszam Was jutro (wtorek) o 18:30 na odrobienie lekcji z tamtego tygodnia. Zajęcia oczywiście odbędą się w antycznej sali (/join sala_antyczna). Liczę na stuprocentową frekwencję.
Pozdrawiam
prof. Kornelia Kuk