HP School

HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


29417  pkt
19689  pkt
9721  pkt
6367  pkt




Konkurs [3]

Kochani czarodzieje i czarownice!

Na pewno większość się ze mną zgodzi, że szkoła powinna kojarzyć się wszystkim nie tylko z nauką i ciężką pracą, ale również z drobnymi przyjemnościami, dlatego śpieszę do Was z trzecią zabawą. Pragnę zachęcić was do zajrzenia do szkolnego magazynku i rozpoznania leżących na półce składników.  

[SKŁADZIK]

Na rozwiązanie tej zabawy macie 3 dni, czyli na pracę czekam do środy (07.04) godziny 20:00 na sowę: griannee@gmail.com. Proszę, abyście się podpisali imieniem oraz nazwiskiem oraz domem, jakiego używacie na stronie. Możecie zdobyć 30 punktów oraz 30 galeonów. Najszybsze 5 osób otrzyma dodatkowe 10 punktów i tyle samo galeonów.

Pozdrawiam i ściskam,
Grianne Ohmsford

Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 04.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [12]
Drodzy Czarodzieje!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie Szczęśliwy Traf!

Tym samym wasze zadanie, polegać będzie na podaniu jaki przydział w Hogwarcie otrzymały poniższe osoby.

1. Joany Granger
2. Amanda Sollis
3. Emmanuele Sagnier
4. Hermiona Potter
5. Margaret Moubrave

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod tym newsem, podpisując się imieniem i nazwiskiem. Pamiętajcie, zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź.

Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 21:00.
Poprawne odpowiedzi wynagrodzone będą 25 punktami, 10 fasolkami oraz 50 galeonami. 


Prowadząca
Grianne Ohmsford

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Marina Dayne
Desmond Dayne
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 04.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [18]
Podsumowanie nauczycieli - 1/2

Za nami dwa pierwsze tygodnie nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się ranking nauczyciela.

PERSONALIAORPIPMS
Hoster Hightower0002202
Lily Dayne6851635035
Grianne Ohmsford6831431031
Kornelia Kuk00000-4-4
Karol Moranis00000-4-4
Anley Wise1000101
Kazbiel Thundershout24028-17
Vicessy Piccifues1001202
Lynzee Lovato1000101
Amelie Carter-Moore2000202
Kira Wakeshima0001101
Annabeth Lancaster640515015
Adriana Loera1201404
Nyssa Shadow0302505


Przypominamy nauczycielom o obowiązku nadesłania odnośnika do dziennika ocen (jeśli zostaje ten sam prosimy o kontakt na gadu-gadu), który zostanie sprawdzony przy następnym rozliczeniu dzienników.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony (bądź też poprowadzenie szczęśliwego trafu na chacie) wywiązali się: Grianne Ohmsford, Adriana Loera, Lily Dayne, Kazbiel Thundershout oraz Annabeth Lancaster.

Skróty zamieszczone w powyższych tabelach znajdziecie w dalszej części newsa.

Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H.Hightower) 
     - klasa 1 ( 2h), klasa II (2h).
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.



Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Desmond Dayne



Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 04.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Gratyfikacje za Dzień Freda i Georga

W sobotę (1.04) z okazji Dnia Freda i Georga zwanego też Prima Aprilis mieliście okazję zgarnąć kilka punktów, galeonów i fasolek. Tak oto prezentują się gratyfikacje:
  • Elizabeth Evans +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Julie Chase +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Jakub White +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Kasper Smith +45 pkt +90 gal +30 fas
  • Zethara Veros +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Jennifer Biel +30 pkt +60 gal +20 fas
  • Jolene Wright +57 pkt +90 gal +30 fas
  • Anthony Clear +39 pkt +60 gal +20 fas
  • Aelin Galnthynius +45 pkt +90 gal +30 fas 
  • Andres Frudontorr +30 pkt +60 gal +20 fas
  • Cassandra Pledge +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Katherine Pierce +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Alex Bright +30 pkt +60 gal +20 fas
  • April Ryan +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Maddeline Rose +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Noel Rarit +33 pkt +60 gal +20 fas
  • Tori Collins +33 pkt +60 gal +20 fas
  • Anan Chan-Kun +42 pkt +60 gal +20 fas
  • Natalie Riddle +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Eleonora Malfoy +30 pkt +60 gal +20 fas
  • Aria Carter +30 pkt +60 gal +20 fas
Pozdrawiam serdecznie!
prof. Annabeth Lancaster
Wyczarował/a Annabeth Lancaster - 03.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs [2] - wyniki

Znane już są wyniki drugiego konkursu dotyczącego Izby Pamięci. W konkursie wzięło udział 25 czarodziejów. A oto ich nazwiska:

  • Kate Potter +30 pkt /30 gal
  • Estrella Black +30 pkt /30 gal
  • Kasper Smith +30 pkt /30 gal
  • Jakub White +30 pkt /30 gal
  • Rose Delevingne +40 pkt /40 gal
  • Cassandra Pledge +40 pkt /40 gal
  • Katherine Pierce +30 pkt /30 gal
  • Jennifer Biel +30 pkt /30 gal
  • Jolene Wright  +30 pkt /30 gal
  • Nel Chase +30 pkt /30 gal
  • Anthony Clear +40 pkt /40 gal
  • Aelin Galanthynius +30 pkt /30 gal
  • Eleonora Malfoy  +40 pkt /40 gal
  • Anan Chan-Kun +30 pkt /30 gal
  • Emma Roberts +30 pkt /30 gal
  • Christian Adams +30 pkt /30 gal
  • Aria Carter +30 pkt /30 gal
  • Lucja Felfii +30 pkt /30 gal
  • Natalie Riddle  +30 pkt /30 gal
  • Debora Patel-Unicorn  +30 pkt /30 gal
  • Katie Darkwood  +30 pkt /30 gal
  • Victorie Mike +30 pkt / 30 gal
  • Lily Dayne 40 gal.
  • Kazbiel Thundershout  30 gal
  • Annabeth Lancaster 30 gal
  • Nyssa Shadow 30 gal

            Dziękuję za liczny udział w zabawie. 
Pozdrawiam. 
prof. Grianne Ohmsford
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 03.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy traf [8] - wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników ósmego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział: 
  • Kasper Smith  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Estrella Black  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Elizabeth Evans  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Jakub White  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Julie Chase  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Crystal Weter  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Cassandra Pledge  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Jennifer Biel  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Katherine Pierce  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Jolene Wright  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aelin Galanthynius  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Christian Adams  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Anan Chan-Kun  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Katie Darkwood  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Axel Magnael  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Jasmine Granger  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Debora Patel-Unicorn  25pkt | 50 gal | 10 fas
  • Kazbiel Thundershout  | 50 gal | 10 fas
  • Lily Dayne  | 50 gal | 10 fas
  • Annabeth Lancaster | 50 gal | 10 fas
  • Kira Wakeshima | 50 gal | 10 fas
  • Adriana Loera| 50 gal | 10 fas
  • Nyssa Shadow | 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów. 

Zabawy w ramach szczęśliwego trafu odbywają się każdego dnia między godziną 21:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub newsach na stronie szkoły.

Prowadząca:
Grianne Ohmsford

 Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Desmond Dayne
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 03.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [11]
Drodzy Czarodzieje!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie Szczęśliwy Traf! Tym samym wasze zadanie, polegać będzie na napisaniu do jakiego domu chodziły podane niżej osoby.

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod tym newsem, podpisując się imieniem i nazwiskiem. Pamiętajcie, zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź.

1. Yann Fredericks
2. Karl Jenkins
3. Scorpius Malfoy
4. Polly Chapman
5. Eleanor Branstone

Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 21:00.
Poprawne odpowiedzi wynagrodzone będą 25 punktami, 10 fasolkami oraz 50 galeonami. 


Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Marina Dayne
Desmond Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 03.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [29]
Loterie Liczbowe - 2
W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:



Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Desmond Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 03.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [archiwum newsów | dodaj news]
Uszy dalekiego zasięgu


Wrota Magii - 7
Termin: 12.12.2017
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Nyssa Shadow
Grianne Ohmsford
Lily Dayne

Wrota Magii - 6
Termin: 13.12.2017
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Nyssa Shadow
Grianne Ohmsford
Lily Dayne

Rada pedagogiczna
Termin: 15.12.2017
Godzina: 21:00
Miejsce: Hogwart
Podpisano: Dyrekcja HP School

Rozpoczęcie roku szkolnego
Termin: 16.12.2017
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja HP School

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
grudzień - luty 2017

Na nauczyciela
Na ucznia






Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Nicole Smith [0]
Mateusz Potter [0]
Nel Jackson [0]
Susanne Silva [0]
Hermiona Malfoy [0]

[Więcej]





Hoster Hightower [0]
Ariana Luma [0]
Cassandra Pledge [0]
Kira Wakeshima [0]
Aria Carter [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Brak

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII



NUMER SPECJALNY:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Ważne informacje

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.