HP School
Zapisy na rok szkolny:
kwiecień - czerwiec
2018


Zostały Zamknięte!

Zapisz się na kolejny rok szkolny!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK

Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Grafik Egzaminacyjny
Plan



KLASA I


Wróżbiarstwo
godzina 20:15
Wieża Cieni



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Nadiya Molko

Prefekci:
Jason Wolfblack


Opiekun:
prof. Ariana Luma

Prefekci:
Manet Iglarz


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Demian Alntelo


Opiekun:
prof. Karol Piccifues

Prefekci:
Katnyss Kingstone


Prefekci Naczelni
Ahreum Min
Mary Pinkman


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Czerwiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


22603  pkt
22344  pkt
13879  pkt
13755  pkt




Wymiana Fasolek - 1
 

Pragniemy poinformować wszystkich nałogowych zbieraczy fasolek, że nadszedł czas na możliwość wymiany fasolek. Wymiana odbywa się na zasadach zawartych TUTAJ. Składać podanie o wymianę można w tym miejscu.

Przypominamy, że fasolki nie przechodzą na kolejny rok szkolny, gdyż na tydzień przed zakończenie roku zostaną automatycznie zamienione na galeony, zatem warto powalczyć o to, aby zdobyć za nie również trochę punktów (w przypadku uczniów) i plusów do RN (w przypadku nauczycieli).

Ranking fasolek można zobaczyć w tym miejscu.

Czas na wymianę: 3 dni od dnia ukazania się newsa. W roku szkolnym wymienić fasolki będzie można tylko 2 razy, zatem nie warto czekać do ostatniej chwili.

Pozdrawiam,
Dyrekcja HP School
Marina Dayne 
Desmond Dayne
Lily Dayne

Pragniemy poinformować, iż profesor Anley Wise zrezygnowała z posady nauczyciela Obrony przed Czarną Magią.
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [23] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników 23 Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Adriana Loera 10 pkt | 20 gal | 4 fas
  • Ketrin Uzumaki 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mila Bookies 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadiya Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Emma Fox 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Franx Bar 15 pkt | 30 gal | 6 fas
  • Axel Magnael 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Bella Slytherin 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Rose Meins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Debora Magnel 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Pozdrawiamy
Sylwia Potrowa

Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Sylwia Potrowa - 12.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [22] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego drugiego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Manet Iglarz 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriana Loera 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mila Bookies 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadiya Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Sky Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriano Escobar 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Ashley Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Vee Smith 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter 50 gal | 10 fas
  • Ariana Luma 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
  • Grianne Ohmsford 50 gal | 10 fas
  • Kazbiel Thundershout 50 gal | 10 fas
  • Nyssa Shadow 50 gal | 10 fas
  • Sylwia Potrowa 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 3

Za nami trzeci tydzień nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER4000404
H. HIGHTOWER0000000
A. LUMA6200808
D. MAGNAEL60017-16
E. MALFOY5000505
G. OHMSFORD4120707
K. PICCIFUES00000-5-5
C. PLEDGE1100202
S. POTROWA0200202
N. SHADOW712010010
K. THUNDERSHOUT7100808
K. WAKESHIMA40004-13
A. WISE00000-5-5

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aria Carter, Ariana Luma, Debora Magnael, Eleonora Malfoy, Grianne Ohmsford, Cassandra Pledge, Karol Piccifues, Sylwia Potrowa, Nyssa Shadow, Kazbiel Thundershout i Anley Wise.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (2 godziny), klasa II (2 godziny)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [3]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.MANET IGLARZ
10
1.ASHLEY BLACK
10
2.ADRIANA LOERA9
2.ADRIANO ESCOBAR9
3.ROSE MEINS7

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NATALIE RIDDLE
24
2.TORI COLLINS16

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NYSSA SHADOW
3
2.KAZBIEL THUNDERSHOUT2
2.ARIANA LUMA2
3.GRIANNE OHMSFORD1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [3]
Szczęśliwy Traf [21] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego pierwszego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Manet Iglarz 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriana Loera 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mila Bookies 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadiya Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Sky Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriano Escobar 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Ashley Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Axel Magnael 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Rose Meins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Tori Collins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Vee Smith 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter 50 gal | 10 fas
  • Ariana Luma 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
  • Kazbiel Thundershout 50 gal | 10 fas
  • Sylwia Potrowa 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Nyssa Shadow

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Nyssa Shadow - 11.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [22]

Drodzy Czarodzieje!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem Wasze zadanie polega na podaniu, do jakiej linii/serii należy dany produkt sprzedawany przez braci Weasleyów.

1. Fontanna Voodoo
2. Srebrne Skrzące Węże
3. Mary's Magic Mice
4. Just Like That Hat
5. balsam katastrofy

Macie czas do jutra do godziny 21:00. Pamiętajcie, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem i że zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź. Za poprawne rozwiązania możecie otrzymać 25 punktów, 50 galeonów oraz 10 fasolek.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [17]
Szczęśliwy Traf [17] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników siedemnastego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Adriana Loera 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Ketrin Uzumaki 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadiya Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 15 pkt | 30 gal | 6 fas
  • Adriano Escobar 5 pkt | 10 gal | 2 fas
  • Ashley Black 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Axel Magnael 5 pkt | 10 gal | 2 fas
  • Natalie Riddle 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Rose Meins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Debora Magnael 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
  • Sylwia Potrowa 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Anley Wise

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [2]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Zgredek dyżuruje codziennie w godz. 19:00 - 22:00
Uszy dalekiego zasięgu


Sesja egzaminacyjna
Data: 18-22.06.2018
Miejsce: Aula HP School
Link: Łap świstoklik
Podpisano: Dyrekcja HP School

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
kwiecień - czerwiec 2018

Na nauczyciela
Na ucznia






Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Katnyss Kingstone [3171]
Demian Alntelo [3070]
Amy Lightwood [3030]
Liviette Weasley [2968]
Manet Iglarz [2921]

[Więcej]





Ariana Luma [78]
Natalie Riddle [46]
Nadiya Molko [37]
Nyssa Shadow [17]
Karol Piccifues [4]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Mary Pinkman

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XV

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Ważne informacje

Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.