Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
kwiecień-czerwiec 2020
- zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa
Dzień Dziecka



Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I
Gryffindor i Ravenclaw


*Mity i Legendy
godzina 19:05
opuszczona_sala

Eliksiry
godzina 19:40
sala_lochow

Astronomia
godzina 20:15
najwyzsza_wieza

Transmutacja
godzina 20:50
ukryta_sala





KLASA I
Hufflepuff i Slytherin


Transmutacja
godzina 19:05
ukryta_sala

Numerologia
godzina 19:40
wieza_cieni

Quidditch
godzina 20:15
stadion_quidditcha

Mugoloznawstwo
godzina 20:50
opuszczona_sala





KLASA II


*Mity i Legendy
godzina 19:05
opuszczona_sala

Transmutacja
godzina 19:40
ukryta_sala

Eliksiry
godzina 20:15
sala_lochow



* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełniły deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
Alice Wright
Aurora Lightwood


Opiekun:
prof. Diana Morgan

Prefekci:
Rosalie Moonlight
Lauren Lisbon


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Aleksa Coldstone
Dona Ashe


Opiekun:
prof. Aiden Grimshaw

Prefekci:
Caeleb Ambarella
Ashlynn Watson


Prefekci Naczelni
Kassandra Whiteowl
Izak Wolfram


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Czerwiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 


81632  pkt
67892  pkt
59432  pkt
54331  pkt




Jesienne Zabawy Zgredka [1] - Wyniki
 

Zgredek jest bardzo zadowolony, że poradziliście sobie znakomicie z Zagadką, dlatego pragnie przyznać Wam punkty:
  • Adele Patel +25 pkt | 50 gal
  • Clarissa Waddell +25 pkt | 50 gal
  • Kasper Morgan +25 pkt | 50 gal
  • Laryssa Lapointe +25 pkt | 50 gal
  • Luna Gracz +25 pkt | 50 gal
  • Sophie Fitz +25 pkt | 50 gal
  • Aubrey Flynn +25 pkt | 50 gal
  • Dexter Trotter +25 pkt | 50 gal
  • Diana Silky +25 pkt | 50 gal
  • Emma Ross +25 pkt | 50 gal
  • Nicolas Cane +25 pkt | 50 gal
  • Rose Carter +25 pkt | 50 gal
  • Tobiasz Tonks +25 pkt | 50 gal
  • Vildan Vallar +25 pkt | 50 gal
  • Lizzy Synks +25 pkt | 50 gal
  • Anna Alexy +1 do RN | 50 gal
  • Demian Alntelo +1 do RN | 50 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 50 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +1 do RN | 50 gal
  • Sophie Stevengard +1 do RN | 50 gal
Czekajcie na następne zabawy.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 29.10.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Obrazki na Halloween
 


Drodzy Czarodzieje!

Halloween zagościło w Hogwarcie w najlepsze. Dlatego postanowiłyśmy umilić Wam oczekiwanie na to święto i zaprosić do zabawy z obrazkami. Na stronie szkoły codziennie aż do czwartku do godziny 19:00 będą pojawiać się ukryte obrazki. Jest ich dokładnie cztery z czego w czwartek będą ukryte dwa obrazki a dzisiaj i jutro po jednym. Wasze zadanie polega na odnalezieniu obrazków a następnie złożeniu ich w jedną całość oraz przesłanie całości na email : dyrekcja@hogwart.pl  . Mamy nadzieję, że poradzicie sobie z zadaniem.

Szukajcie wytrwale!


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 29.10.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 3

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w trzecim tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. VILDAN VALLAR
23
2. LIZZY SYNKS
20
3. CLARISSA WADDELL
15
3. DIANA SILKY
15


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. KASPER MORGAN
22
2. ADELE PATEL
21
3. AUBREY FLYNN
15

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY 3
2. ANNA ALEXY 2
2. NARCYZA ZOE ASSASSIN 2
2. SOPHIE STEVENGARD 2
3. DEMIAN ALTNELO 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 29.10.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 3

Trzeci tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 27.10):

PERSONALIAORPSIPMS
A. ALEXY68
10
15015
D. ALNTELO761014014
N. ALNTELO010014-3
N. Z. ASSASSIN663015015
H. GONNE-LUMA6001734
A. JOHANSON2430936
A. MAGNAEL4200615
D. MAGNAEL3020514
K. PICCIFUES002025 -3
M. PINKMAN0330642
E. SOLER8130120 12
S. STEVENGARD546015015
L. WEASLEY773017116

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Anna Alexy, Nadiya Alntelo, Narcyza Zoe Assassin, Arielle Johanson, Debora Magnael, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

Lekcje do odrobienia:
  • Eliksiry (M. Pinkman) - klasa I (3 godziny)
  • Zaklęcia (N. Alntelo) - klasa I (1 godzina)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 29.10.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z OPCM [3]

[Po zjedzeniu obiadu w Wielkiej Sali nauczycielka udała się do swojego gabinetu, gdzie czekało na nią dużo pracy. W zamku robiło się coraz zimniej, więc szczelniej okryła się peleryną. Od końca poprzedniego roku codziennie obiecywała sobie, że zrobi porządki w swoich papierach, jednak codziennie starała się robić wszystko, żeby do tego nie doszło. Uwielbiała porządek, jednak ilość nagromadzonych prac uczniów przyprawiała ją o drżenie rąk. Było tego o wiele za dużo. Nauczycielka odpowiednim zaklęciem otworzyła drzwi i rozejrzała się po swoim gabinecie. Na pierwszy rzut oka wszystko było w porządku. Wielka niewiadoma znajdowała się w ogromnej szafie stojącej za jej biurkiem. Ściągnęła pelerynę i związała włosy w kok. To co ujrzała po otworzeniu bogato zdobionej szafy sprawiło, że chciała cofnąć czas. Westchnęła i zabrała się do roboty. Po paru godzinach z uśmiechem na ustach stwierdziła, że połowa jest za nią. Chwyciła za kawałek zmiętego pergaminu, który widocznie przedstawiał kartkówkę jakiegoś starego ucznia. Na górze lśniło piękne, czerwone, uwielbiane przez niektórych uczniów T. Chwilę zajęło jej odczytanie koślawego pisma. Nie mogła uwierzyć, jak ktoś był zdolny napisać kartkówkę z tyloma błędami. Już chciała rzucić ją na stos pergaminów do wyrzucenia, jednak wpadła na pewien pomysł. Usiadła za biurkiem i chwyciła za śnieżnobiały pergamin, na którym starannie przepisała wszystkie zdania napisane przez ucznia. Szkoda było wyrzucać coś, co mogło dać szansę uczniom i nauczycielom na zdobycie paru punktów.]


Witajcie Kochani!

Przychodzę do Was już z trzecim konkursem związany przedmiotem, którego nauczam. Mowa oczywiście o Obronie przed Czarną Magią. Waszym zadaniem jest poprawienie błędów znajdujących się w starej kartkówce.


[KARTKÓWKA Z BŁĘDAMI]


Za poprawne wyszukanie i poprawienie wszystkich błędów otrzymacie ode mnie 30 punktów oraz 30 galeonów. Nauczyciele natomiast mogą liczyć na +1 do Rankingu Nauczyciela. Na pierwszych 5 uczniów czeka jednak jeszcze dodatkowa premia w postaci 10 punktów i tej samej liczby galeonów, a dla pierwszego nauczyciela dodatkowy +1 do RN.

Poprawnie rozwiązaną kartkówkę wysyłajcie na sophie.stevengard@gmail.com do 31 października, do godziny 23:00.

Powodzenia!



 
Wyczarował/a Sophie Stevengard - 28.10.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Loterie Liczbowe - 3
W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:



Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.10.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs dyrekcji [1] - Wyniki

[Pracowity tydzień oraz weekend jak również przygotowania do Halloween w Hogwarcie trwały całą parą. Wszyscy smacznie spali a trzy dyrektorki w swoich komnatach uwijały się jak mrówki by wszystko było w jak największym porządku ]


Drodzy Czarodzieje i Czarodziejki!

Mamy dla Was wyniki z dawna wyczekiwanego pierwszego konkursu dyrekcji. Oto one :
  • Diego Black +31 pkt | 31 gal
  • Aubrey Flynn +30 pkt | 30 gal
  • Diana Silky +30 pkt | 30 gal
  • Emma Ross +30 pkt | 30 gal
  • Nicolas Cane +30 pkt | 30 gal
  • Rose Carter +40 pkt | 40 gal
  • Vildan Vallar +40 pkt | 40 gal
  • Xordan Horro +30 pkt | 30 gal
  • Adele Patel +30 pkt | 30 gal
  • Alison Hathaway +30 pkt | 30 gal
  • Clarissa Waddell +30 pkt | 30 gal
  • Eter Jefferson +30 pkt | 30 gal
  • Kasper Morgan +30 pkt | 30 gal
  • Larysa Lapointe +30 pkt | 30 gal
  • Sophie Fitz +30 pkt | 30 gal
  • Alexandra Mortem +27 pkt | 27 gal
  • Anna Alexy +30 gal | +1 [RN]
  • Liviette Weasley +40 gal | +2 [RN]
  • Narcyza Zoe Assassin +30 gal | +1 [RN]
  • Sophie Stevengard +40 gal | +1 [RN]
Mamy nadzieję, że wszystkim podobał się pierwszy konkurs. Oczekujcie następnych już niedługo!

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.10.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs Halloweenowy [1]


[ Bal Halloweenowy dobiegł już końca i ostatnie nietoperze, kościotrupy i inne straszydła opuszczały Wielką Salę, wypędzane przez zmęczonego już emocjonującymi przeżyciami woźnego Filcha. W gabinecie dyrekcji nadal jednak paliło się światło, bo gdy uczniowie spali, trzy czarodziejki dzielnie pracowały, czerpiąc siłę z tego, co robiły, bo kochały to całym sercem, a pomoc osób, które je wspierały, dodawała im tylko skrzydeł. Bal się już skończył, jednak Noc Duchów była dopiero przed nimi, a że zostało do niej kilka dni, dyrektorki za wszelką cenę starały się, by było upiornie, strasznie i mrocznie, a przy tym niebywale zabawnie! ]

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Bal Halloweenowy był dopiero wstępem do świętowania Nocy Duchów, która dopiero przed nami i zanim nastąpi, pragniemy zaprosić Was do udziału w kilku zabawach i konkursach. Oto pierwszy z nich! Musicie dobrze wytężyć wzrok, bo Wasze zadanie polega na połączeniu w pary identycznych rysunków.

[ POŁĄCZ W PARY ]

Każda poprawnie połączona para jest warta 1,5 punkta i 1,5 galeona, co łącznie da Wam 30 punktów i 30 galeonów za całość. Pozostałe 10 punktów i 10 galeonów trafi do 5 najszybszych uczniów. Nauczyciele tradycyjnie już otrzymają plusa do Rankingu Nauczyciela, najszybszy zaś - dwa plusy. Czekamy na Wasze rozwiązania do końca Nocy Duchów!

Udanej zabawy!


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Przypominamy też, że nadal można nadsyłać rozwiązania do zabawy, która została ogłoszona podczas Balu Hallowenowego, a w której chodzi o znalezienie 30 różnic między obrazkami hallowenowymi. Znajdziecie ją w tym miejscu i również czekamy do 31.10 włącznie.

Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 27.10.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Spotkanie Gryffindoru #2
Data: 31.05.2020
Godzina: 18:00
Miejsca: Salon Gryfonów
Podpis: Diana Morgan

Konkurs prefektów [4]
Data: 31.05.2020
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Izak Wolfram

Konkurs dyrekcji [4]
Data: 31.05.2020
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Lily Dayne

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
kwiecień-czerwiec 2020

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Kassandra Whiteowl [4971]
Caeleb Ambarella [4067]
Magda Li [3724]
Izak Wolfram [3586]
Alexandra Herondale [3508]

[Więcej]





Anica Duquesne [20]
Narcyza Zoe Assassin [15]
Debora Magnael [15]
Aubrey Flynn [14]
Adele Patel [13]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Kassandra Whiteowl
Narcyza Zoe Assassin


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
31 maja!
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
31 maja!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
31 maja!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.