Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
styczeń-marzec 2019!



Zapisy otwarte!


Zapisz się już dziś
i poczuj czym jest magia!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I


OPCM
godzina 19:05
Pokoj Zaglady


Eliksiry
godzina 19:40
Sala Lochow


Quidditch
godzina 20:15
Stadion Quidditcha



KLASA II


Quidditch
godzina 19:05
Stadion Quidditcha


Łacina
godzina 19:40
Sala Antyczna


Eliksiry
godzina 20:15
Sala Lochow


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Elodie Soler

Prefekci:
Stella Vitiello


Opiekun:
prof. Hanna Gonne-Luma

Prefekci:
Sophie Roberts


Opiekun:
prof. Demian Alntelo

Prefekci:
Christian Adams


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Sara Luces


Prefekci Naczelni
Sophie Stevengard
Anna Alexy


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Luty
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728 


23733  pkt
11472  pkt
11341  pkt
6789  pkt




Magia Odznak - 4

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz czwarty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w czwartym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JASON WOLFBLACK 17
2. AMY LIGHTWOOD 10
2. ARIELLE JOHANSON 9


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. AHREUM MIN 15
2. MARY PINKMAN 10
3. JACKOB GRANGER 9

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3
2. NATALIE RIDDLE 2
3. NADIYA MOLKO 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Podsumowanie nauczycieli - 4

Czwarty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 13.05):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA4100505
N. MOLKO1300422
K. PICCIFUES000004-4
V. PICCIFUES0000000
N. RIDDLE4000404
K. WAKESHIMA00000-4-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues i Natalie Riddle.


Lekcje do odrobienia:
  • Zaklęcia (N. Molko) - klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podaj magię [17]


Drodzy Czarodzieje!

Za nami siedemnasta edycja gry "Podaj magię". Nadiya Molko przekazała ją w ręce Liviette Weasley. Serdecznie gratulujemy! W tym miejscu znajdziecie regulamin gry, a poniżej szczegółowe wyniki:
  • Eva Weezly +15 pkt | 15 gal
  • Hanna Gonne +35 pkt | 35 gal
  • Manet Iglarz +5 pkt | 5 gal
  • Arebell Mcavoy +35 pkt | 35 gal
  • Wanessa Black +15 pkt | 15 gal
  • Amy Lightwood +5 pkt | 5 gal
  • Claudia Potter +15 pkt | 15 gal
  • Katnyss Kingstone +10 pkt | 10 gal
  • Liviette Weasley +60 pkt | 60 gal
  • Mary Pinkman +40 pkt | 40 gal
  • Adeline Magnael +10 pkt | 10 gal
  • Demian Alntelo +40 pkt | 40 gal
  • Ashley Black +35 gal
  • Debora Magnael +35 gal
  • Nadiya Molko +10 gal

Co tym razem czekać Was będzie w Wielkiej Sali? Czy będą to (a) odkulkowywanie, (b) anagramy, a może (c) puzzle? Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach pod tym newsem. Do zdobycia 5 punktów i 5 galeonów.

Ustawcie swoje przypominajki na 21:30!


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 19.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [9]
Szczęśliwy Traf [21] - Wyniki


Moi drodzy!

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego pierwszegoSzczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:

  • Arielle Johanson  25 pkt, 50 gal
  • Hanna Gonne 10 pkt | 20 gal
  • Arabell Mcavoy 25 pkt | 50 gal
  • Kuba Fajny 25 pkt | 50 gal
  • Wanessa Black 25 pkt | 50 gal
  • Alyssa Foster 25 pkt |50 gal
  • Amy Lightwood 25 pkt |50 gal
  • Liviette Weasley 25 pkt | 50 gal
  • Adeline Magnael 25 pkt | 50 gal
  • Demian Alntelo 25 pkt | 50 gal
  • Eleonora Malfoy 20 gal
  • Nadiya Molko 50 gal

  • Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

    Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

    Prowadząca
    Debora Magnael

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Wyczarował/a Debora Magnael - 19.05.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Magiczna zagadka


    [ Nikodem był wściekły tak bardzo, że nie miał ochoty nawet wychodzić ze swojej komnaty, ilekroć przypomniał sobie o ogłoszeniu, które przeczytał, wracając z późnego śniadania. Jakiś Horacy pojawia się nie wiadomo skąd i zaprasza do swojego elitarnego klubiku?! A on i Alojzy nie zostają zaproszeni na to spotkanie do współorganizacji?

    Zastanawiał się, czy to przypadkiem nie dyrekcja nie ma ich dość i nie próbuje zastąpić ich emerytowanym nauczycielem eliksirów. Im dłużej o tym myślał, tym bliżej był decyzji o odwiedzeniu Alojzego. W końcu postanowił wybrać się do niego i wyznać mu, co czuje.

    – Czytałeś ogłoszenie? – rzucił Nikodem, wchodząc bez pukania do komnaty Alojza i momentalnie stanął dęba, gdy spojrzał w stronę gabinetu. Schował się szybko za drzwiami, starając się uspokoić oddech. Poczekał chwilę i wyszedł najszybciej jak to możliwe. Pobiegł ile sił w nogach, nie mając ochoty na rozmowę ze swoim przyjacielem. ]


    Kochani Uczniowie!

    Kto znajdował się w biurze Alojza i po co tam był? Odpowiedzi wysyłacie sowami na adres: dyrekcja@hogwart.pl do soboty (19.05) do godziny 18:30. Możecie otrzymać nawet do 50 punktów i 100 galeonów!

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 18.05.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Zabawy Slytherinu


    Witajcie!

    W sobotę (19.05) o godzinie 19:00 zapraszamy całą społeczność HP School na zabawy organizowane przez dom Salazara Slytherina, które odbędą się w Wielkiej Sali (/join hpschool).

    Ale zanim to nastąpi, przygotowaliśmy dla Was jeden konkurs. Jest to krzyżówka związana ze Slytherinem. Czas na jej wykonanie upływa w sobotę o godzinie 20:00. Rozwiązania wysyłacie na sowę: debora.pat.uni800@gmail.com.

    [KRZYŻÓWKA]


     
    Pozdrawiamy
    Ślizgoni wraz z opiekunką
    Wyczarował/a Debora Magnael - 17.05.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Starożytne Runy - konsultacje

    Kochane Cukrowe Ludki!

    Z racji tego, że wkrótce miną terminy napisania zaległych kartkówek, chciałabym już teraz zachęcić Was do ich nadrobienia. W tym celu jutro (18.05) o godz. 20.30 zapraszam klasę I, z kolei z klasą II spotkamy się o godz. 21.00. Będę czekać na Was w moim gabinecie (runiczny_gabinet).

    Liczę na Waszą obecność,
    prof. Eleonora Malfoy
    Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 17.05.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    I Spotkanie Klubu Ślimaka


    Mam zaszczyt zaprosić Was na spotkanie Klubu Ślimaka, które odbędzie się w sobotę (19.05) o godzinie 18:30 w Pokoju Życzeń. Przynależność do klubu kosztuje 50 galeonów. Zapewniam jednak, że to dobry interes! Chęć przybycia proszę zgłaszać, wysyłając sowę na adres dyrekcji (dyrekcja@hogwart.pl).

    PYTANIE BONUSOWE
    W co potrafiłem się zamienić?
    Odpowiadacie w komentarzach pod tym newsem.


    Pozdrawiam
    Horacy Slughorn
    Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 16.05.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [23]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Uszy dalekiego zasięgu


    Zabawy Zgredka [5]
    Termin: 16.02.2019
    Godzina: 21:00
    Miejsce: Fanpage
    Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
    Walentynkowy nastrój cz. I
    Termin: 17.02.2019
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
    Konkurs dyrekcji [3]
    Termin: 17.02.2019
    Godzina: 20:00
    Link: łap świstoklik
    Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
    Tajemniczy gość i serduszka
    Termin: 17.02.2019
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    styczeń-marzec 2019

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    Stella Vitiello [963]
    Narcyza Zoe Assassin [899]
    Anna Alexy [806]
    Hermiona Parise [768]
    Christian Adams [751]

    [Więcej]





    Liviette Weasley [62]
    Elodie Soler [44]
    Debora Magnael [43]
    Arielle Johanson [42]
    Ahreum Min [39]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
    Sophie Stevengard

    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    17 luty 2019!
    Hogwarts Express



    NAJNOWSZY NUMER:
    Boże Narodzenie 2018

    NUMERY ARCHIWALNE:
    Numer I
    Numer II
    Numer III
    Numer IV
    Numer V
    Numer VI
    Numer VII
    Numer VIII
    Numer IX
    Numer X
    Numer XI
    Numer XII
    Numer XIII
    Numer XIV
    Numer XV
    Numer XVI

    NUMERY SPECJALNE:
    Halloween 2013
    Boże Narodzenie 2013
    Wielkanoc 2014
    Boże Narodzenie 2014
    Walentynki 2015
    Wakacje 2015
    Halloween 2015
    Andrzejki 2015
    Boże Narodzenie 2015
    Walentynki 2016
    Wielkanoc 2016
    Wielkanoc 2017
    Boże Narodzenie 2017
    Walentynki 2018
    Wielkanoc 2018
    Andrzejki 2018
    Boże Narodzenie 2018

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    17 luty 2019!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    17 luty 2019!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Wkrótce

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.