Hogwart HP School
Rozpoczęcie roku
już 25 kwietnia!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Sesja egzaminacyjna:
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Facebook [4]

Młodzi czarodzieje i czarownice Hogwartu!

Czas zacząć III turę zabaw, jakie od tej pory będą regularnie pojawiać się na naszym szkolnym Fan Page’u. Jednak, aby móc aktywnie uczestniczyć w konkursach należy spełnić kilka warunków. Pierwszym z nich jest posiadanie konta na Facebooku (jeśli go jeszcze nie posiadacie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj). Jeżeli udzielać odpowiedzi będziecie z realnych kont, prosimy wówczas o podanie swojego szkolnego nicka.

Warunek drugi to złapanie jednego z poniższych świstoklików. Każdy z nich przeniesie was w inne, wyjątkowe miejsce. Nie ma czasu do stracenia!

Aktualnie trwające zabawy:

|1| |2| |3| |4|
 

Aktywni członkowie grona pedagogicznego również mogą otrzymać plusa do rankingu nauczyciela za udział w zabawach.



Nie zapomnijcie również nas polubić!

Czas na rozwiązanie zabaw minie w niedziele (23.01) o godzinie 18:00!
Wyniki za ostatnie zabawy można zobaczyć TUTAJ.

Pozdrawiamy
Administracja Facebooka
 
Wyczarował/a Facebook - 22.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny Proponowane - Eliksiry

Drodzy Uczniowie!

Nadszedł czas aby wystawić Wam oceny proponowane z Eliksirów, które przedstawiają się następująco:

Klasa I
Amanda Wax - Troll
*Joanne Bacchic - nkl/Troll
Violet Torres - Wybitny
Isabell Clocker - Zadowalający
Calleigh Iwanow - Zadowalający
Kassandra Moonlight - Okropny
Delilah Summers - Nędzny
Allison Grace - Nędzny
*Gondiola Feniks - nkl/Troll

Klasa II
Katie Granger - Troll 
Elena Roose - Wybitny
Nyssa Shadow - Wybitny
Calista Summers - Okropny

Osoby, którym ocena nie odpowiada mogą dokonać wszelkich popraw. Wystarczy odnaleźć mnie na chacie lub napisać na sowę bądź kominek.

* Uczennice mogą zostać klasyfikowana jeżeli pojawią się na najbliższej lekcji Eliksirów.

Oceny nie są końcowymi, dlatego też mogą ulegnąć zmianie. Wymienione wyżej osoby z klasy II zostały dopuszczone do egzaminu końcowego. Pozostali uczniowie zostali nieklasyfikowani z przedmiotu.

Pozdrawiam
Marina Moranis
Wyczarował/a Marina Moranis - 21.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefektów [5]
Mam przyjemność zaprosić was do udziału w przedostatnim konkursie prefektów.

Tym razem wasze zadanie polegać będzie na rozpoznaniu przedmiotów umieszczonych na zamazanych obrazkach. Za każdą poprawną odpowiedź możecie otrzymać 4 punkty oraz 8 galeonów.

[ZAMAZANE OBRAZKI]

Odpowiedzi proszę nadsyłać na sowę: eris.blackthorn@gmail.com do 23 stycznia (sobota).

Liczę, że chętnie podejdziecie do tego prostego zadania.


Wyniki poprzedniego konkursu prefektów znajdują się pod 'więcej'.

Z poważaniem, 
Prefekt Naczelny,
Nyssa Shadow

Wyczarował/a Nyssa Shadow - 19.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Hogwart Express
Z uwagi na fakt, że niedługo będzie miała miejsce premiera VII numeru Hogwart Expressu macie niepowtarzalną okazję na  pozdrowienie bliskiej osoby na łamach naszej gazetki czy też opublikowanie ogłoszenia drobnego związanego np. z poszukiwaniem partnera bądź partnerki albo zupełnie innej rzeczy!




Następnie możecie anonimowo albo i nie zadać pytanie Panu czarującemu, który bez skrępowania odpowie na każde, nawet najbardziej intymne pytanie!

 

Każda aktywność na łamach gazetki wynagrodzona będzie punktami/galeonami, a dla nauczycieli plusami do rankingu na nowy rok szkolny. Zatem liczymy na mnóstwo pytań, ogłoszeń oraz pozdrowień. Czas na wysysłanie ogłoszeń/pozdrowień i pytań minie w czwartek 21 stycznia  2016 roku.

Pozdrawiamy,
Redakcja Naczelna
Anastazja & Desmond Dayne

rzuć czar [0]
Facebook [3]

Młodzi czarodzieje i czarownice Hogwartu!

Czas zacząć III turę zabaw, jakie od tej pory będą regularnie pojawiać się na naszym szkolnym Fan Page’u. Jednak, aby móc aktywnie uczestniczyć w konkursach należy spełnić kilka warunków. Pierwszym z nich jest posiadanie konta na Facebooku (jeśli go jeszcze nie posiadacie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj). Jeżeli udzielać odpowiedzi będziecie z realnych kont, prosimy wówczas o podanie swojego szkolnego nicka.

Warunek drugi to złapanie jednego z poniższych świstoklików. Każdy z nich przeniesie was w inne, wyjątkowe miejsce. Nie ma czasu do stracenia!

Aktualnie trwające zabawy:

|1| |2| |3| |4|
 

Aktywni członkowie grona pedagogicznego również mogą otrzymać plusa do rankingu nauczyciela za udział w zabawach.



Nie zapomnijcie również nas polubić!

Czas na rozwiązanie zabaw minie w niedziele (19.01) o godzinie 22:00!
Wyniki za ostatnie zabawy można zobaczyć TUTAJ.

Pozdrawiamy
Administracja Facebooka
 
Wyczarował/a Facebook - 18.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy zielarskie - wyniki

Mam przyjemność przedstawić wyniki przeprowadzonych w dniu dzisiejszym zabaw związanych z zielarstwem. 

A oto jak przedstawiają się punktacja:

Personalia
Dom
U1234
Pkt
Gal
Fas
Elena RooseR15202121651425025
Call IwanowR152161725845025
Delilah SummersR15171615501135025
Nyssa ShadowS15172324501295025
Calista SummersS15151516501115025
Rothen AgustinS1500765875015

 
Dziękuję wszystkim za udział.
Pozdrawiam,
Orion Fancourt
Wyczarował/a Orion Fancourt - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Cotygodniowy Quiz - 6
   
W niedzielę 17 stycznia 2016 o godzinie 18:00 w Hogwarcie odbył się szósty Cotygodniowy quiz.

Mamy przyjemność poinformować, że najwięcej punktów zdobyła:



Przypominamy, że zwycięzca cotygodniowego quizu otrzymuje status halfop w Wielkiej Sali na okres tygodnia, czyli aż do momentu rozpoczęcia kolejnego quizu. Przypominamy, że o powyższą nagrodę może ubiegać się tylko aktywny uczeń Hogwartu.

 Zapraszamy wszystkich serdecznie do walki w rankingu cotygodniowych quizów.

 Kolejne spotkanie odbędzie się w niedzielę (24.01.2016) o godzinie 18:00 w Hogwarcie (join: hogwart).


Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Anastazja Dayne & Desmond Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Losowanie [6]
W czasie ostatnich losowań Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod „więcej” wylosowane zostały następujące liczby:



Osoby, którym poprzednio zabrakło szczęścia, jak również ci zadowoleni z wygranej, mogą spróbować swoich sił w kolejnym losowaniach, które odbędzie się w niedzielę (24.01.2016) o godzinie 18:30 w pokoju HOGWART (join: hogwart)
 
 WYSLIJ KUPON:
Galeolotek | Punktator
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: 25 kwietnia 2021
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Merlinka
Data: 13 maja 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Reny Boursier

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
kwiecień-lipiec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Roksana Diggory [0]
Rose Coltrane [0]
Ola Arily [0]
Mateusz Riddle [0]
Conor Baughan [0]

[Więcej]


KLASA 2

Johannes Weierstrass [0]
Lilith Carnivean [0]
Eurelia Pistachio [0]
Clarie Moore [0]
Ava Lopez [0]

[Więcej]


KLASA 3

Carla Grimshaw [0]

[Więcej]





Dona Ashe [0]
Emily Butchon-Lopez [0]
Aiden Grimshaw [0]
Anastazja Hargreeves [0]
Angelo Hellcome [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:


-
-
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Niebawem!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.