Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2021
- zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Historia Magii
godzina 19:05
Sala Antyczna

Numerologia
godzina 20:10
Wieża Cieni



KLASA II


Eliksiry
godzina 19:05
Sala Lochów

Historia Magii
godzina 19:40
Sala Antyczna

Łacina
godzina 20:15
Sala Antyczna







* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Adele Patel
prof. Emily Butchon

Prefekci:
Victoria Hopes


Opiekun:
prof. Jana Morningstar
prof. Emma Ross

Prefekci:
Bella Green


Opiekun:
prof. Debora Magnael
prof. Kiara Morningstar

Prefekci:
Luiza Malfoy


Opiekun:
prof. Hope Grimshaw
prof. Anton Voronin

Prefekci:
Conor Baughan


Prefekci Naczelni
Alexa Marpher
Maks Venturii


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


17024  pkt
7584  pkt
5191  pkt
4067  pkt




Szczęśliwy Traf [23]

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie jaką jest "Szczęśliwy Traf"!

Tym samym wasze zadanie, polegać będzie podaniu imion rodziców przedstawionych poniżej postaci.

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod tym newsem, podpisując się imieniem i nazwiskiem. Pamiętajcie, zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź.

1. JAMES POTTER
2. BELLATRIKS LESTRANGE
3. DRACO MALFOY
4. GINNY WEASLEY
5. SEVERUS SNAPE

Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 20:00.
Poprawne odpowiedzi wynagrodzone będą 25 punktami, 10 fasolkami oraz 50 galeonami.

Dyrekcja Hogwartu
Marina Dayne
Desmond Dayne

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 22.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [27]
Szkolna Olimpiada z OnMS - Wyniki I etapu

Kochane Świergotniki!

Przybywam do was z wynikami I etapu Szkolnej Olimpiady z OnMS! Osoby, które przeszły widzę w Mrocznym Lesie w czwartek 27.04 o godz. 21:00. Jeśli ktoś nie może być wtedy obecny jest proszony o jak najszybsze zgłoszenie się. Reszcie serdecznie dziękuję za udział! Gratyfikacje pojawią się w następnym newsie.

[Wyniki]

Pozdrawiam!

Czekający z niecierpliwością
prof. Kazbiel Thundershout

Wyczarował/a Kazbiel Thundershout - 22.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wyniki I etapu Szkolnej Olimpiady z Zaklęć
Moi kochani Uczniowie!

Na pewno wielu z was już nie może się doczekać wyników, więc bez zbędnego przedłużania prezentują się one tak:

 
MSC DOM IMIĘ I NAZWISKO KL ETAP 1 ETAP 2
1.SAria Carter218/25TAK
2.SEleonora Malfoy214/25TAK
3.RCassandra Pledge212/25TAK
4.SNatalie Riddle110/25TAK
5.RKatherine Pierce19/25TAK

SDebora Patel-Unicorn29/25TAK

RAelin Galanthynius19/25TAK
6.RBella Saylim18/25NIE

GKasper Smith28/25NIE
7.HRose Delevingne17/25NIE

HRinnevald Rosenvelt17/25NIE
8.RJennifer Biel16/25NIE

GElizabeth Evans16/25NIE

GAmelia Goodlove16/25NIE
9.REmma Salvatore15/25NIE
10.RAnthony Clear14/25NIE

RZuzia Malfoy14/25NIE
11.RKuko Merkucjo12/25NIE

Wszystkich, którzy przeszli, zapraszam na drugi - finałowy - etap już w piątek (28.04) o godz. 21:00 w Ukrytej Sali (/join ukryta_sala).

Ściskająca mocno
Wasza kochana nauczycielka Zaklęć
prof. Annabeth Lancaster
Wyczarował/a Annabeth Lancaster - 22.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli 3/4/5

Za nami piąty tydzień nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się ranking nauczyciela.

PERSONALIAORPIPMS
Hoster Hightower27029011
Lily Dayne51914543078
Grianne Ohmsford91412439070
Kornelia Kuk00000-8-12
Karol Moranis00000-8-12
Anley Wise3200506
Kazbiel Thundershout5110016023
Vicessy Piccifues2000204
Lynzee Lovato2000203
Amelie Carter-Moore5200709
Kira Wakeshima3000004
Annabeth Lancaster480012027
Adriana Loera42000010
Nyssa Shadow2160220025


Przypominamy nauczycielom o obowiązku nadesłania odnośnika do dziennika ocen (jeśli zostaje ten sam prosimy o kontakt na gadu-gadu), który zostanie sprawdzony przy następnym rozliczeniu dzienników.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony (bądź też poprowadzenie szczęśliwego trafu na chacie) wywiązali się: Grianne Ohmsford, Adriana Loera, Lily Dayne, Kazbiel Thundershout, Anley Wise, 
Hoster Hightower oraz Annabeth Lancaster.

Skróty zamieszczone w powyższych tabelach znajdziecie w dalszej części newsa.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia -  (H.Hightower) 
     - klasa 1 ( 1h)
  • Antyczne Runy  - (
    Lynzee Lovato) - klasa 1 (2h) - klasa 2 (2h)
  • Obrona przed czarną magią - (Anley Wise) - klasa II (1h)
  • Numerologia - (Karol Moranis) - klasa 1 (1h)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pragniemy przypomnieć, że nauczyciel, który zdobędzie  w roku szkolnym -20 zostaje dyscyplinarnie pozbawiony funkcji nauczyciela. 


Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Desmond Dayne



Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 22.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Karty 4/5 - wyniki

Mamy przyjemność poinformować, że szczęśliwymi zdobywcami czwartej i piątej karty z kolekcji wiosennej zostały następujące osoby:

IMIĘ I NAZWISKOKARTA 4KARTA 5PKTGAL
Kasper Smith[TU][TU]105400
Rose Delevingne[TU]-55200
Jolene Wright[TU][TU]105400
Katherine Pierce[TU][TU]105400
Aria Carter [TU][TU]105400
Eleonora Malfoy[TU][TU]105400
Natalie Riddle[TU]-55200
Grianne Ohmsford [TU][TU]4400
Kazbiel Thundershout[TU][TU]4400
Lily Dayne[TU][TU]4400
Hoster Hightower[TU][TU]4400
Nyssa Shadow[TU][TU]4400

Dziękujemy za udział w zabawie.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Marina Dayne & Desmond Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 22.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Odrabianie zajęć z Antycznych Run

Drodzy Uczniowie!
Niestety z powodu, że ostatnio bardzo choruję na mugolską chorobę przepadły nam po dwie godziny lekcyjne w I oraz II klasie. Musimy czym prędzej to nadrobić, żebyście wyszli później z głową pełną wiedzy z Antycznych Run. Nie przedłużając odrabianie będzie w dniach: 
  • I klasa
    • 26.04 o godz 18:30 
    • 27.04 o godz 19:40
  • II klasa
    • 28 04 o godz 18:30
    • 27.04 o godz 20.15
Mam nadzieje, że zjawicie się licznie i wspólnymi siłami nadgonimy materiał.

Pozdrawiam,
prof. Lynzee Lovato
Wyczarował/a Lynzee Lovato - 21.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [22] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego drugiego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Kasper Smith 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Rose Delevingne 15 pkt | 30 gal | 6 fas
  • Jolene Wright 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Anthony Clear 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Katherine Pierce 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Aria Carter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 15 pkt | 30 gal | 6 fas
  • Jasmine Granger 5 pkt | 10 gal | 2 fas
  • Debora Patel-Unicorn 15 pkt | 30 gal | 6 fas
  • Kazbiel Thundershout 20 gal | 4 fas
  • Lily Dayne 40 gal | 8 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
prof. Annabeth Lancaster

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Desmond Dayne

Wyczarował/a Annabeth Lancaster - 21.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Czarnej Magii [5]

[ W bibliotece w Dziale Ksiąg Zakazanych do późnych godzin nocnych paliło się światło. Cały zamek był pogrążony w głębokim śnie, tylko gdzieniegdzie słychać było chrapanie tego czy innego ucznia albo profesora (pod tym względem chyba najgłośniej było w Wieży Dyrekcji).

Przy zapalonej świecy i ze stosem różnych, często starych i podniszczonych ksiąg siedziała sobie czarownica i pilnie coś studiowała. Jak jeszcze była uczennicą, lubiła się tu zakradać, ale tylko dlatego, że – jak to mówią – zakazany owoc smakuje najlepiej. Dobrze pamiętała ten dreszczyk emocji, gdy wychodziła na paluszkach z dormitorium i wymykała się do biblioteki, omijając dalekim łukiem nauczycieli pełniących nocne dyżury. Czasem udało jej się przejść niezauważoną, a czasem nie... Ale i tak się nie poddawała i kolejnej nocy znów szkoliła się w bezszelestnym poruszaniu się. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że ten dział w bibliotece stanie się jej ulubionym z zupełnie innych powodów.

Ostatnio przesiadywała tu nie tylko, by zaspokoić swoją potrzebę wiedzy. Przez okres świąt w szkole nie działo się nic dziwnego, na szczęście! Jednakże było tylko kwestią czasu, jak mroczne siły znów zaznaczą swoją obecność w zamku – tego akurat była pewna. Czuła to, ilekroć na zegarze pokazywała się godzina 03:00. Tym razem również, gdy ta godzina wybiła, zerwała się na równe nogi, zaciskając coś mocno w ręce i nerwowo wypowiadając pewne zdanie w niezrozumiałym języku. Rytuał, który odprawiała, był daleki od idealnego, niemniej na razie działał, więc gdy na zegarze ukazała się godzina 03:01, dziewczyna opadła na krzesło, a jej ręce i kolana nadal drżały. Demony działały póki co bardzo subtelnie i niezauważalnie, chyba że się było nauczycielem Czarnej Magii – wtedy potrafiły zaatakować ze zdwojoną siłą. Uspokoiwszy się wreszcie, nauczycielka zamknęła księgi i odłożyła je na miejsce. Już miała udać się do swojej komnaty na spoczynek, ale postanowiła napisać jeszcze do swoich uczniów wiadomość, bo zależało jej na czasie. ]


Kochani!

Mam nadzieję, że przez okres świąt odpoczęliście należycie i że teraz pełni sił i werwy zabierzecie się do nauki. Liczę na to, że pomożecie mi też w sprawie, która trapi mnie już jakiś czas. Uspokoję Was tylko, że na razie nie grozi Wam żadne niebezpieczeństwo, a ja pracuję nad tym, by mroczne siły opuściły raz na zawsze nasz zamek. Wpadłam na pewien trop... Oto on:

[ ZNAKI ]

Trzeba odczytać to, co zapisane jest na tym pergaminie. Nie możemy sobie pozwolić na zwlekanie, dlatego daję Wam czas do poniedziałku (24.04) do godz. 20:00. Oczywiście nagrodzę Waszą pomoc, przyznając po 40 punktów i tyle samo galeonów, czyli tyle, ile mogę dać najwięcej. Sowy wysyłajcie tradycyjnie pod adres lilydayne26@gmail.com.

Z życzeniami miłego dnia
prof. Lily Dayne
 
Wyczarował/a Lily Dayne - 21.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [905] [906] [907] [908] [909] [910] [911] [912] [913] [914] [915] [916] [917] [918] [919] [920] [921] [922] [923] [924] [925] [926] [927] [928] [929] [930] [931] [932] [933] [934] [935] [936] [937] [938] [939] [940] [941] [942] [943] [944] [945] [946] [947] [948] [949] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Spotkanie prefektów i opiekunów
Data: 26 października 2021
Godzina: 21:00
Miejsce: Komnata prefektów
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Spadające liście
Data: 21-27 października 2021
Godzina: -
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Artykuły do gazetki
Data: 30 października 2021
Godzina: -
Link: łap świstoklik
Podpis: Redakcja naczelna

Konkurs z gazetki
Data: 31 października 2021
Godzina: -
Link: łap świstoklik
Podpis: Redakcja naczelna

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
październik-grudzień 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Liść żółty
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Max Hatter [1845]
Victoria Hopes [1772]
Luiza Malfoy [1508]
Ethan Alighieri [1479]
Cynthia Sunside [1410]

[Więcej]


KLASA 2

Alexa Marpher [2075]
Conor Baughan [1764]
Maks Venturii [1671]
Annabelle Noyer [930]
Jasmine Xofe [652]

[Więcej]


KLASA 3

Zinnia Cormier [929]
Johannes Karl Weierstrass [659]
Bella McKinsley-Hargreeves [637]
Cindy Torres [601]
Alissa Ashford [270]

[Więcej]





Debora Magnael [38]
Missy Mikaelson [29]
Angelika Schade [28]
Praia Tiriana [27]
Emma Ross [27]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

Luiza Malfoy
Vitani Abernathy
Zinnia Cormier
Debora Magnael


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Już 31 października!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Już 31 października!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Już 31 października!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.