Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
maj-lipiec 2022
- zapraszamy do zapisów:


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I - grafik sprawdzianów
Klasa II - grafik sesji
Klasa III - grafik obron
Plan


KLASA I


Mity i Legendy
godzina 19:40
Opuszczona Sala

Starożytne Runy
godzina 20:15
Hol Hieroglifów





KLASA II


Mity i Legendy
EGZAMIN TEORETYCZNY
godzina 19:05
Aula HP School

Zielarstwo
EGZAMIN TEORETYCZNY
godzina 19:40
Aula HP School

OpCM
EGZAMIN TEORETYCZNY
godzina 20:15
Aula HP School

Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Emily Butchon

Prefekci:
Vianne Grandier


Opiekun:
prof. Alissa Morningstar-Crowley

Prefekci:
Daelyn Raurelli


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Dawid Carter


Opiekun:
prof. Anton Voronin

Prefekci:
Alice Evans

Prefekci naczelni:
Mika Black
Thia Durando


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Sierpien
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 


27686  pkt
20709  pkt
20305  pkt
12828  pkt




Podsumowanie nauczycieli - 4

Czwarty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego (stan na dzień 04.02). A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
H. HIGHTOWER5100606
C. LOVATO2000220
A. LUMA0000000
D. MAGNAEL4000404
K. PICCIFUES30003
12
N. RIDDLE5
1
0061
5
N. SHADOW9
1
6
016016
J. SMITH3
0
0
0312
K. THUNDERSHOUT4
000413
K. WAKESHIMA2
00024
-2

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o uzupełnienie brakujących dzienników lekcyjnych, dzienników ocen oraz dodanie punktów do rankingów do niedzieli 18.02 włącznie. Od jutra, tj. od 12.02, obowiązuje trzydniowy termin (nie licząc dnia, w którym odbyła się lekcja) na wywiązanie się ze swoich obowiązków nauczycielskich (deadline ten zawarty jest Regulaminie Szkoły).

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Hoster Hightower, Cassandra Lovato, Debora Magnael, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Nyssa Shadow.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (2 godziny)
  • Zaklęcia (C. Lovato) - klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [3]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JAMES PAJLACH 25
2. AHREUM MIN 19
3. DEMIAN ALNTELO 18


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ADRIANA LOERA 21
2. NADIYA MOLKO 14
3. ASHLEY BLACK 11

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. NYSSA SHADOW 3
2. DEBORA MAGNAEL 2
2. KAZBIEL THUNDERSHOUT 2
3. HOSTER HIGHTOWER 1
3. JAMES SMITH 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 3

Trzeci tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego (stan na dzień 28.01). A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
H. HIGHTOWER4210707
C. LOVATO0000000
A. LUMA0000000
D. MAGNAEL7200909
K. PICCIFUES110025-3
N. RIDDLE2200413
N. SHADOW1132016016
J. SMITH
7
000707
K. THUNDERSHOUT82001019
K. WAKESHIMA3000321

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Przypominamy, że co trzy tygodnie sprawdzany jest dziennik ocen. Nauczycieli, którzy mają zaległości związane z uzupełnianiem dziennika, prosimy o ich nadrobienie do niedzieli 18.02 włącznie.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Czarodzieje z klasą


Czy zastanawiałeś/aś się jak to jest być najlepszym z czarodziejów? Czy wszelkie tajniki sztuk magicznych opanowałeś/-aś do perfekcji? Czy znasz zioło, eliksir bądź zaklęcie na każdą okoliczność?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś/-aś twierdząco, to znak, że nie możesz przegapić kolejnej edycji Czarodziei z klasą. Przyjdź w niedzielę do Hogwartu i stań w szranki z podobnymi do ciebie i udowodnij, że jesteś najlepszy z najlepszych. Czekamy właśnie na ciebie! Nauczyciele również są mile widziani. Zaczynamy o godzinie 20:00.

Nie przegap tego. Różdżka w dłoń i do dzieła!


Pozdrawiamy serdecznie
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne

Dostałyśmy właśnie potwierdzoną informację od Śnieżynki, że odwiedzi Was dzisiaj o godzinie 18:30 (również w Hogwarcie). Przeprowadzi zapowiadaną loterię z atrakcyjnymi nagrodami, dlatego warto jej nie przegapić i przyjść wieczorem z uzbieranymi śnieżynkami! W oczekiwaniu na jej przyjazd zachęcamy do rozwiązania konkursu, którego treść znajdziecie w rozwinięciu tego pergaminu. Odpowiedzi wysyłajcie do końca dzisiejszego dnia na konkurs.hpschool@gmail.com.
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Quiz | Loterie Liczbowe [5]


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już w niedzielę (tj. 11.02) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się Cotygodniowy Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Do zobaczenia na quizie!

Wyślij kupon:
Galeolotek | Punktator


Pozdrawiam,

Dyrekcja HP School
   
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 10.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy na zakazanym piętrze



[– Zostaw to! Nie można tego dotykać!

– A niby dlaczego nie można otwierać prezentu, który się otrzymało?

– Pomyślmy... – powiedział Alojzy – bo może być zaklęty?

– Też mi coś! Skąd ci takie głupoty przyszły do głowy? Kto chciałby zrobić krzywdę komuś takiemu jak ja?

– Na pewno znaleźliby się kandydaci... i obawiam się, że byłoby ich całkiem sporo...

– Idź lepiej już do tej kuchni, bo zaczynasz bredzić z głodu, a ja zawlokę to jakoś do Lily, która najlepiej wie, czy owa paczka jest przeklęta, czy to tylko twoje wymysly.

Nikodem już miał brać to do ręki, kiedy Alojzy krzyknął.

– Nie dotykaj tego! Spałeś na Obronie przed czarną magią? Lewituj to!

Nikodem obrażony wyciągnął różdżkę i udał się w kierunku gabinetu dyrekcji znajdującym się na 3 piętrze. Wcześniej udał się do holu, aby wywiesić poniższe ogłoszenie.]


Kochani!

Już jutro o 20:00 spotkamy w Hogwarcie, aby wspólnie udać się na Zakazane piętro i zmierzyć się z kilkoma przygotowamymi zadaniami. Weźcie różdżki. Zapowiada się ciężka przeprawa. Liczymy na Was.

PYTANIE BONUSOWE
Grą na jakim instrumencie Harry uśpił Puszka?

Odpowiadacie w komentarzach. Do zdobycia 10 punktów i 20 galeonów.

Macie czas do godz. 20:00.


Pozdrawiamy
Nikodem & Alojzy


Wyniki Szybkiego Znicza pod więcej. Polujcie na kolejny!

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 09.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [23]
Konkurs Starożytne Runy [3]

Kochane Cukrowe Ludki!

Zgodnie z moją wczorajszą obietnicą, przychodzę do Was z kolejnym konkursem z run. Będzie on polegał na rozszyfrowaniu tak bardzo uwielbianych przez Was anagramów.

[ANAGRAMY]

Za każdą poprawnie rozszyfrowaną nazwę otrzymacie ode mnie 3 punkty i 3 galeony, czyli łącznie możecie zdobyć 30 punktów i 30 galeonów. Dodatkowo, jeśli wyjaśnicie, co łączy te wszystkie runy, otrzymacie kolejne 10 punktów i tyle samo galeonów.

Na Wasze odpowiedzi czekam do niedzieli (11.02) do godziny 23.59 na sowę malfoyeleonora@gmail.com. Pamiętajcie by podpisać się imieniem, nazwiskiem oraz domem.

Pozdrawiam słodko
prof. Eleonora Malfoy

Na Facebooku pojawił się Szybki Złoty Znicz. Następny już jutro! Powodzenia!
Pozdrawiamy,
Lily & Grianne
Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 08.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wizyta Śnieżynki | Loteria zimowa

[ Nikodem siedział przy swoim biurku, a w ręku trzymał długie różnokolorowe pióro, które miało dla niego wartość sentymentalną, ponieważ był to prezent otrzymany od czarującej nauczycielki mitów i legend. Zanurzając pióro w buteleczce z inkaustem w kolorze ciemnej śliwki i ze srebrnymi drobinkami (nowość ze sklepu Scribbulusa!), pisał coś mozolnie na pergaminie, po czym skreślał wszystko to, co naskrobał i zdenerwowany zgniatał pergamin i rzucał w kąt. Czynił tak kilkakrotnie, wzbudzając coraz większą ciekawość Alojzego, który podglądał swego przyjaciela przez dziurkę od klucza. W pewnym momencie Nikodem wstał i z impetem otworzył drzwi, omal nie przygniatając przerażonego Alojza, po czym poleciał w wiadomym sobie kierunku, nie zauważając oczywiście stojącego jak mysz pod miotłą czarodzieja. Ten zaś, korzystając z nadarzającej się okazji, wślizgnął się do komnaty i raz dwa znalazł się przy biurku i nad pergaminem, na którym widniały takie oto słowa:

Gdy zimowy poranek mnie [1] b****,
przychodzę do [2] W****** Sali,
do bliskich mi [3] l****.
[4] M******* poranek bieli się na błoniach,
zapraszając, by puchowy [5] ś****
dzierżyć w swych [6] d******.
A ja siedząc przy [7] c****** kaweczce,
patrząc przez [8] o***,
[9] m**** o cudownej śniegowej [10] g**********.

Alojzy wybałuszył oczy, jak tylko to przeczytał. Nie spodziewał się, że jego przyjaciel pisze wiersze! Czy to dziwne zachowanie wskazuje na to, że się... zakochał? Zapewne to tęsknota za Śnieżynką. Ale zaraz, zaraz... Czyżby Nikodem odkrył jakąś jej tajemnicę? ]


Witajcie!

Właśnie dostaliśmy sowę, w której Śnieżynka zapowiedziała swój przyjazd jutro (07.02) o godz. 21:00. Śnieżynka przeprowadzi loterię zimową, dzięki której będziecie mogli wymienić wszystkie zdobyte śnieżynki na atrakcyjne nagrody! Warto więc zjawić się w ten mroźny wieczór w Wielkiej Sali, aby przy kubku gorącej czekolady zakręcić śniegowym kołem fortuny, wykupić losy i sprawdzić, co też się w nich kryje.

Jeśli ktoś jeszcze przed loterią chce wzbogacić się o punkty i galeony, to wystarczy, aby uzupełnił wiersz napisany przez Nikodema i wysłał go na naszą sowę nikodem.alojzy@gmail.com również do jutra do 21:00.

Niech magia i szczęście Wam sprzyjają!

Pozdrawiamy,
Alojzy z Nikodemem
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 06.02.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [905] [906] [907] [908] [909] [910] [911] [912] [913] [914] [915] [916] [917] [918] [919] [920] [921] [922] [923] [924] [925] [926] [927] [928] [929] [930] [931] [932] [933] [934] [935] [936] [937] [938] [939] [940] [941] [942] [943] [944] [945] [946] [947] [948] [949] [950] [951] [952] [953] [954] [955] [956] [957] [958] [959] [960] [961] [962] [963] [964] [965] [966] [967] [968] [969] [970] [971] [972] [973] [974] [975] [976] [977] [978] [979] [980] [981] [982] [983] [984] [985] [986] [987] [988] [989] [990] [991] [992] [993] [994] [995] [996] [997] [998] [999] [1000] [1001] [1002] [1003] [1004] [1005] [1006] [1007] [1008] [1009] [1010] [1011] [1012] [1013] [1014] [1015] [1016] [1017] [1018] [1019] [1020] [1021] [1022] [1023] [1024] [1025] [1026] [1027] [1028] [1029] [1030] [1031] [1032] [1033] [1034] [1035] [1036] [1037] [1038] [1039] [1040] [1041] [1042] [1043] [1044] [1045] [1046] [1047] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Zakończenie roku szkolnego
Data: 03 lipca 2022
Godzina: 20:00
Miejsce: Hogwart
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
maj-lipiec 2022

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Daelyn Raurelli [8644]
Vivienne Chevallier [4526]
Elliot Morningstar-Crowle [4324]
Magda Malfoy [3597]
Alice Evans [3533]

[Więcej]


KLASA 2

Mika Black [9995]
Miriam Saragossa [3163]
Dawid Carter [2910]
Wendy Smith [2756]
Melody Black [1492]

[Więcej]


KLASA 3

Max Hatter [1228]
Parmelia Porter [1175]
Victoria Rabelle [271]

[Więcej]





Adele Patel [144]
Isabelle Sancley [142]
Bella McKinsley-Hargreeves [132]
Johannes Karl Weierstrass [99]
Alissa Ashford [86]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

Daelyn Raurelli
Mika Black
Parmelia Porter
Adele Patel


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
26 czerwca!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Numer XXI

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
22.05.2022


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
22.05.2022

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.