Hogwart HP School
Rozpoczęcie roku
już 25 kwietnia!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Sesja egzaminacyjna:
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Szczęśliwy Traf [13] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników trzynastego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Kasper Smith 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Elizabeth Evans 15 pkt | 30 gal | 6 fas
  • Rose Delevingne 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Jolene Wright 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Anthony Clear 15 pkt | 30 gal | 6 fas
  • Jennifer Biel 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Aelin Galanthynius 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Christian Adams 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Axel Magnael 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Debora Patel-Unicorn 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Kira Wakeshima 20 gal | 8 fas
  • Kazbiel Thundershout 50 gal | 10 fas
  • Lily Dayne 50 gal | 10 fas
  • Adriana Loera 50 gal | 10 fas
  • Karol Moranis 30 gal | 6 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
prof. Annabeth Lancaster

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Desmond Dayne

Wyczarował/a Annabeth Lancaster - 06.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [11] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników jedenastego  Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział: 
  • Kasper Smith 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Estrella Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Julie Chase 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Danielle Avlon 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Dracona Mystic 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Alex Peverell 25 pkt | 50 gal | 10 fas 
  • Elizabeth Evans 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Rose Delevingne (Winslet) 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aelin Galanthynius 25 pkt | 50 gal | 10 fas 
  • Jolene Wright 25 pkt | 50 gal | 10 fas 
  • Jennifer Biel 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Katherine Pierce 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Anan Chan-Kun 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Tori Collins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Christian Adams 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Debora Patel-Unicorn 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Katie Darkwood 25 pkt | 50 gal | 10 fas 
  • Grianne Ohmsford 50 gal | 10 fas
  • Amelie Carter-Moore 50 gal | 10 fas
  • Kira Wakeshima 50 gal | 10 fas
  • Annabeth Lancaster 50 gal | 10 fas
  • Kazbiel Thundershout 50 gal | 10 fas
  • Lily Dayne 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów. 

Zabawy w ramach szczęśliwego trafu odbywają się każdego dnia między godziną 21:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub newsach na stronie szkoły.

 Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Desmond Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 05.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magiowizja

Piosenkarze i słuchacze Świata Magii!

Pragniemy zaprosić Was na trzecią edycję wspaniałego konkursu jakim jest Magiowizja, czyli festiwal bazujący na zasadach eurowizyjnych. Liczymy na to, że każda szkoła wystawi swojego reprezentanta, który godnie zaprezentuje Was na Magiowizji dnia 6 maja o godzinie 19:00 w pokoju chatsm.

Pamiętajcie, że liczy się przede wszystkim pomysł, dlatego mamy nadzieję, że nie zabraknie Wam inwencji w wymyślaniu własnego tekstu szkolnej piosenki. Oficjalnymi patronami medialnymi konkursu zostali Departament Edukacji Magicznej oraz PotterWarta, dzięki której całe wydarzenie rozgrywać się będzie na żywo oraz na chacie.

Regulaminy, informacje oraz występy z zeszłych edycji znajdziecie na Oficjalnej Stronie Magiowizji.

Niech muzyka nas połączy,
Adriana Loera
Rafael Weden


Osoby chętne do reprezentowania HP School w konkursie Magiowizji proszone są o zgłoszenie się do dyrektora Desmonda Dayne.
Wyczarował/a Adriana Loera - 04.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs [3]

Kochani czarodzieje i czarownice!

Na pewno większość się ze mną zgodzi, że szkoła powinna kojarzyć się wszystkim nie tylko z nauką i ciężką pracą, ale również z drobnymi przyjemnościami, dlatego śpieszę do Was z trzecią zabawą. Pragnę zachęcić was do zajrzenia do szkolnego magazynku i rozpoznania leżących na półce składników.  

[SKŁADZIK]

Na rozwiązanie tej zabawy macie 3 dni, czyli na pracę czekam do środy (07.04) godziny 20:00 na sowę: griannee@gmail.com. Proszę, abyście się podpisali imieniem oraz nazwiskiem oraz domem, jakiego używacie na stronie. Możecie zdobyć 30 punktów oraz 30 galeonów. Najszybsze 5 osób otrzyma dodatkowe 10 punktów i tyle samo galeonów.

Pozdrawiam i ściskam,
Grianne Ohmsford

Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 04.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [12]
Drodzy Czarodzieje!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie Szczęśliwy Traf!

Tym samym wasze zadanie, polegać będzie na podaniu jaki przydział w Hogwarcie otrzymały poniższe osoby.

1. Joany Granger
2. Amanda Sollis
3. Emmanuele Sagnier
4. Hermiona Potter
5. Margaret Moubrave

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod tym newsem, podpisując się imieniem i nazwiskiem. Pamiętajcie, zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź.

Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 21:00.
Poprawne odpowiedzi wynagrodzone będą 25 punktami, 10 fasolkami oraz 50 galeonami. 


Prowadząca
Grianne Ohmsford

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Marina Dayne
Desmond Dayne
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 04.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [18]
Podsumowanie nauczycieli - 1/2

Za nami dwa pierwsze tygodnie nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się ranking nauczyciela.

PERSONALIAORPIPMS
Hoster Hightower0002202
Lily Dayne6851635035
Grianne Ohmsford6831431031
Kornelia Kuk00000-4-4
Karol Moranis00000-4-4
Anley Wise1000101
Kazbiel Thundershout24028-17
Vicessy Piccifues1001202
Lynzee Lovato1000101
Amelie Carter-Moore2000202
Kira Wakeshima0001101
Annabeth Lancaster640515015
Adriana Loera1201404
Nyssa Shadow0302505


Przypominamy nauczycielom o obowiązku nadesłania odnośnika do dziennika ocen (jeśli zostaje ten sam prosimy o kontakt na gadu-gadu), który zostanie sprawdzony przy następnym rozliczeniu dzienników.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony (bądź też poprowadzenie szczęśliwego trafu na chacie) wywiązali się: Grianne Ohmsford, Adriana Loera, Lily Dayne, Kazbiel Thundershout oraz Annabeth Lancaster.

Skróty zamieszczone w powyższych tabelach znajdziecie w dalszej części newsa.

Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H.Hightower) 
     - klasa 1 ( 2h), klasa II (2h).
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.



Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Desmond Dayne



Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 04.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Gratyfikacje za Dzień Freda i Georga

W sobotę (1.04) z okazji Dnia Freda i Georga zwanego też Prima Aprilis mieliście okazję zgarnąć kilka punktów, galeonów i fasolek. Tak oto prezentują się gratyfikacje:
  • Elizabeth Evans +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Julie Chase +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Jakub White +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Kasper Smith +45 pkt +90 gal +30 fas
  • Zethara Veros +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Jennifer Biel +30 pkt +60 gal +20 fas
  • Jolene Wright +57 pkt +90 gal +30 fas
  • Anthony Clear +39 pkt +60 gal +20 fas
  • Aelin Galnthynius +45 pkt +90 gal +30 fas 
  • Andres Frudontorr +30 pkt +60 gal +20 fas
  • Cassandra Pledge +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Katherine Pierce +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Alex Bright +30 pkt +60 gal +20 fas
  • April Ryan +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Maddeline Rose +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Noel Rarit +33 pkt +60 gal +20 fas
  • Tori Collins +33 pkt +60 gal +20 fas
  • Anan Chan-Kun +42 pkt +60 gal +20 fas
  • Natalie Riddle +15 pkt +30 gal +10 fas
  • Eleonora Malfoy +30 pkt +60 gal +20 fas
  • Aria Carter +30 pkt +60 gal +20 fas
Pozdrawiam serdecznie!
prof. Annabeth Lancaster
Wyczarował/a Annabeth Lancaster - 03.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs [2] - wyniki

Znane już są wyniki drugiego konkursu dotyczącego Izby Pamięci. W konkursie wzięło udział 25 czarodziejów. A oto ich nazwiska:

  • Kate Potter +30 pkt /30 gal
  • Estrella Black +30 pkt /30 gal
  • Kasper Smith +30 pkt /30 gal
  • Jakub White +30 pkt /30 gal
  • Rose Delevingne +40 pkt /40 gal
  • Cassandra Pledge +40 pkt /40 gal
  • Katherine Pierce +30 pkt /30 gal
  • Jennifer Biel +30 pkt /30 gal
  • Jolene Wright  +30 pkt /30 gal
  • Nel Chase +30 pkt /30 gal
  • Anthony Clear +40 pkt /40 gal
  • Aelin Galanthynius +30 pkt /30 gal
  • Eleonora Malfoy  +40 pkt /40 gal
  • Anan Chan-Kun +30 pkt /30 gal
  • Emma Roberts +30 pkt /30 gal
  • Christian Adams +30 pkt /30 gal
  • Aria Carter +30 pkt /30 gal
  • Lucja Felfii +30 pkt /30 gal
  • Natalie Riddle  +30 pkt /30 gal
  • Debora Patel-Unicorn  +30 pkt /30 gal
  • Katie Darkwood  +30 pkt /30 gal
  • Victorie Mike +30 pkt / 30 gal
  • Lily Dayne 40 gal.
  • Kazbiel Thundershout  30 gal
  • Annabeth Lancaster 30 gal
  • Nyssa Shadow 30 gal

            Dziękuję za liczny udział w zabawie. 
Pozdrawiam. 
prof. Grianne Ohmsford
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 03.04.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: 25 kwietnia 2021
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Merlinka
Data: 13 maja 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Reny Boursier

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
kwiecień-lipiec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Roksana Diggory [0]
Rose Coltrane [0]
Ola Arily [0]
Mateusz Riddle [0]
Conor Baughan [0]

[Więcej]


KLASA 2

Johannes Weierstrass [0]
Lilith Carnivean [0]
Eurelia Pistachio [0]
Clarie Moore [0]
Ava Lopez [0]

[Więcej]


KLASA 3

Carla Grimshaw [0]

[Więcej]





Dona Ashe [0]
Emily Butchon-Lopez [0]
Aiden Grimshaw [0]
Anastazja Hargreeves [0]
Angelo Hellcome [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:


-
-
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Niebawem!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.