Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2021
- zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Astronomia
godzina 18:30
Najwyższa Wieża

*Smokologia
godzina 19:05
Grota Smoka

Łacina
godzina 19:40
Sala Antyczna

Wróżbiarstwo
godzina 20:15
Wieża Cieni



KLASA II


OpCM
godzina 18:30
Zbrojownia

Astronomia
godzina 19:05
Najwyższa Wieża

Wróżbiarstwo
godzina 19:40
Wieża Cieni

Eliksiry
godzina 20:15
Sala Lochów







* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Adele Patel
prof. Emily Butchon

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Jana Morningstar
prof. Emma Ross

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael
prof. Kiara Morningstar

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Hope Grimshaw
prof. Anton Voronin

Prefekci:
-
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


11263  pkt
5354  pkt
3953  pkt
2708  pkt




Szczęśliwy traf [24]
 

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem Wasze zadanie polega na podaniu, imion i nazwisk rodziców danych osób, którzy podani są poniżej.

1. Arthur Weasley
2. Harry Potter
3. Hugo Granger- Weasley
4. Dudley Dursley
5. Gabrielle Delacour

Macie czas do jutra do godziny 21:00. Pamiętajcie, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem i że zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź. Za poprawne rozwiązania możecie otrzymać 25 punktów, 50 galeonów oraz 10 fasolek.

Prowadząca
Ariana Luma

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Ariana Luma - 13.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [17]
Konkurs Starożytne Runy [3]

Kochane Cukrowe Ludki!

Przychodzę do Was z kolejnym konkursem. Tym razem mam dla Was tabelkę do uzupełnienia. Należy się w niej wykazać znajomością mitologii nordyckiej i jej bóstw.

[TABELKA]

Za poprawne rozwiązanie tabelki otrzymacie ode mnie 30 punktów i 30 galeonów. Natomiast 3 pierwsze osoby mogą liczyć na mały bonus w postaci dodatkowych 10 punktów i tyle samo galeonów.

Na Wasze odpowiedzi czekam do wtorku (17.10) do godziny 23.59 na sowę malfoyeleonora@gmail.com. Pamiętajcie by podpisać się imieniem, nazwiskiem oraz domem.

Pozdrawiam słodko
prof. Eleonora Malfoy
Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 13.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wymiana Fasolek - 1
 

Pragniemy poinformować wszystkich nałogowych zbieraczy fasolek, że nadszedł czas na możliwość wymiany fasolek. Wymiana odbywa się na zasadach zawartych TUTAJ. Składać podanie o wymianę można w tym miejscu.

Przypominamy, że fasolki nie przechodzą na kolejny rok szkolny, gdyż na tydzień przed zakończenie roku zostaną automatycznie zamienione na galeony, zatem warto powalczyć o to, aby zdobyć za nie również trochę punktów (w przypadku uczniów) i plusów do RN (w przypadku nauczycieli).

Ranking fasolek można zobaczyć w tym miejscu.

Czas na wymianę: 3 dni od dnia ukazania się newsa. W roku szkolnym wymienić fasolki będzie można tylko 2 razy, zatem nie warto czekać do ostatniej chwili.

Pozdrawiam,
Dyrekcja HP School
Marina Dayne 
Desmond Dayne
Lily Dayne

Pragniemy poinformować, iż profesor Anley Wise zrezygnowała z posady nauczyciela Obrony przed Czarną Magią.
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [23] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników 23 Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Adriana Loera 10 pkt | 20 gal | 4 fas
  • Ketrin Uzumaki 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mila Bookies 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadiya Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Emma Fox 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Franx Bar 15 pkt | 30 gal | 6 fas
  • Axel Magnael 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Bella Slytherin 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Rose Meins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Debora Magnel 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Pozdrawiamy
Sylwia Potrowa

Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Sylwia Potrowa - 12.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [22] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego drugiego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Manet Iglarz 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriana Loera 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mila Bookies 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadiya Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Sky Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriano Escobar 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Ashley Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Vee Smith 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter 50 gal | 10 fas
  • Ariana Luma 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
  • Grianne Ohmsford 50 gal | 10 fas
  • Kazbiel Thundershout 50 gal | 10 fas
  • Nyssa Shadow 50 gal | 10 fas
  • Sylwia Potrowa 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 3

Za nami trzeci tydzień nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER4000404
H. HIGHTOWER0000000
A. LUMA6200808
D. MAGNAEL60017-16
E. MALFOY5000505
G. OHMSFORD4120707
K. PICCIFUES00000-5-5
C. PLEDGE1100202
S. POTROWA0200202
N. SHADOW712010010
K. THUNDERSHOUT7100808
K. WAKESHIMA40004-13
A. WISE00000-5-5

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aria Carter, Ariana Luma, Debora Magnael, Eleonora Malfoy, Grianne Ohmsford, Cassandra Pledge, Karol Piccifues, Sylwia Potrowa, Nyssa Shadow, Kazbiel Thundershout i Anley Wise.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (2 godziny), klasa II (2 godziny)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [3]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.MANET IGLARZ
10
1.ASHLEY BLACK
10
2.ADRIANA LOERA9
2.ADRIANO ESCOBAR9
3.ROSE MEINS7

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NATALIE RIDDLE
24
2.TORI COLLINS16

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NYSSA SHADOW
3
2.KAZBIEL THUNDERSHOUT2
2.ARIANA LUMA2
3.GRIANNE OHMSFORD1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 11.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [3]
Szczęśliwy Traf [21] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego pierwszego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Manet Iglarz 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriana Loera 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mila Bookies 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadiya Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Sky Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriano Escobar 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Ashley Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Axel Magnael 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Rose Meins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Tori Collins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Vee Smith 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter 50 gal | 10 fas
  • Ariana Luma 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
  • Kazbiel Thundershout 50 gal | 10 fas
  • Sylwia Potrowa 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Nyssa Shadow

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Nyssa Shadow - 11.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [905] [906] [907] [908] [909] [910] [911] [912] [913] [914] [915] [916] [917] [918] [919] [920] [921] [922] [923] [924] [925] [926] [927] [928] [929] [930] [931] [932] [933] [934] [935] [936] [937] [938] [939] [940] [941] [942] [943] [944] [945] [946] [947] [948] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Konkurs z Historii Magii [1]
Data: 20 października 2021
Godzina: 21:00
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Debora Magnael

Zakupy na Pokątnej [1]
Data: 20 października 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs dyrekcji [2]
Data: 22 października 2021
Godzina: 22:00
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs z Zaklęć [1]
Data: 23 października 2021
Godzina: 21:00
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Emily Butchon

Ogłoszenie prefektów
Data: 24 października 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
październik-grudzień 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Max Hatter [1270]
Victoria Hopes [1190]
Aria Satoru [1102]
Ethan Alighieri [1022]
Cynthia Sunside [989]

[Więcej]


KLASA 2

Alexa Marpher [1335]
Conor Baughan [1175]
Maks Venturii [1140]
Jasmine Xofe [632]
Parmelia Porter [589]

[Więcej]


KLASA 3

Zinnia Cormier [589]
Johannes Karl Weierstrass [588]
Cindy Torres [528]
Bella McKinsley-Hargreeves [337]
Alissa Ashford [245]

[Więcej]





Debora Magnael [38]
Missy Mikaelson [29]
Angelika Schade [28]
Praia Tiriana [27]
Emma Ross [27]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

Luiza Malfoy
Vitani Abernathy
Zinnia Cormier
Debora Magnael


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Już 24 października!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Już 24 października!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Już 24 października!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.