Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2021
- zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Eliksiry
godzina 18:30
Sala Lochów

Zielarstwo
godzina 19:05
Stara Cieplarnia

Transmutacja
godzina 19:40
Ukryta Sala

Czarna Magia
godzina 20:15
Sala Zagłady



KLASA II


Mity i Legendy
godzina 18:30
Opuszczona Sala

OnMS
godzina 19:05
Mroczny Las

Zielarstwo
godzina 19:40
Stara Cieplarnia

Transmutacja
godzina 20:15
Ukryta Sala







* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Adele Patel
prof. Emily Butchon

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Jana Morningstar
prof. Emma Ross

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael
prof. Kiara Morningstar

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Hope Grimshaw
prof. Anton Voronin

Prefekci:
-
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


14156  pkt
6547  pkt
4426  pkt
3361  pkt




Wyniki konkursów | Izba | Kociołki
Grianne Ohmsford miała ręce pełne roboty, co w okresie jesiennym nie przyprawiało ją bynajmniej o dobry nastrój. Przeglądała papiery, sprawdzała eliksiry, wpisywała oceny i zastanawiała się, czy zdąży z wszytkim na czas. Nie dawno dowiedziała się, że z uwagi na ważny zlot eliksroznawców, na który ona sama tym razem nie zostala zaproszona, jej matka nie będzie w stanie poprowadzić ceremonii kończącej rok szkolny, przez co zakończenie zostało przesunięte na wcześniejszy dzień, co sprawiło, że wszelkie sprawy należało załatwić o dobę wcześniej, a i bez tego miała mnóstwo pracy. Westchnęła, zamoczyła swoje ulubione pióro w inkauście, ktore otrzymała od ojca, kiedy z najlepszymi ocenami ukończyła szkołę i zaczęła pisać.

Kochani uczniowie!
Śpieszę do was z wynikami konkurów, jakie przeprowadziłam dla was jakiś czas temu. Wierzę, że mi wybaczycie ten lekki poślizg.

Kociołki: 
Adriana Loera - 40 pkt/ 40 gal.
Ashley Black - 40 pkt/ 40 gal.
Daisy Lovely - 40 pkt/40 gal.
Eleonora Malfoy - 40 gal.

Konkurs z Izby Pamięci 
Eleonora Malfoy - 40 gal.
Adriana Loera - 40 pkt/ 40 gal.
Aria Carter - 40 gal.
Ariana Luma - 40 gal.
Bella Slytherin - 40 gal.
Mandy Brocklehurst - 40 pkt/ 40 gal.
Natalie Riddle - 40 pkt/ 40 gal.
Debora Patel-Unicorn - 40 gal.
Mila Bookies - 40 pkt/ 40 gal.
Tori Collins - 40 pkt/ 40 gal.
Adriano Escobar - 40 pkt/ 40 gal.
Manet Iglarz - 40 pkt/ 40 gal.
Nadiya Molko - 40 pkt/ 40 gal.

Pozdrawiam,
prof. Grianne Ohmsford
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 17.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny końcowe - Wróżbiarstwo


Kochane Miśki Malinowe!
Sprawdziany i egzaminy z wróżbiarstwa za Wami, a więc nadeszła pora aby zaprezentować jak przedstawiają się oceny na które pracowaliście cały rok.

Klasa I
  • Layla Mistic - Troll
  • Lizzy Cloud - Troll
  • Lukrecja Potter - Troll
  • Manet Iglarz - Troll
  • Adriana Loera - Wybitny
  • Daisy Lovely - Nędzny
  • Ketrin Uzumaki - Zadowalający 
  • Nadyia Molko - Wybitny
  • Wanessa Grinn - Zadowalający
  • Franx Bar - Okropny
  • Suzan Sonangelo - Troll
  • Ashley Black - Zadowalający
  • Axel Magnael  -Wybitny
  • Rose Meins - Powyżej Oczekiwań
Klasa II
  • Natalie Riddle - Wybitny
  • Tori Collins - Powyżej Oczekiwań
Przy wystawianiu ocen końcowych dużą rolę odgrywało Wasze zaangażowanie w ostatnim tygodniu i zgłaszanie chęci poprawy ocen. Oczywiście starałam się brać pod uwagę całokształt nauki, jednak każda próba poprawienia oceny dawała mi wyraźny sygnał. 
W rozwinięciu newsa wyniki egzaminów. Życzę dalszych sukcesów w świecie magii!

Nauczyciela wróżbiarstwa
prof. Kira Wakeshima
Wyczarował/a Kira Wakeshima - 16.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny końcowe || OnMS

Kochane Świergotniki!

Nadszedł czas wystawienia ocen końcowych. Przedstawiają się one następująco:

Klasa I

Ashley Black - Zadowalający
Axel Magnael - Nędzny
Bella Slytherin - Okropny
Rose Meins - Okropny

Claudia Potter - Troll
Emma Fox - Troll
Franx Bar - Okropny

Adriana Loera - Wybitny
Daisy Lovely - Nędzny
Ketrin Uzumaki - P. Oczekiwań
Nadiya Molko - Wybitny
Wanessa Grin - Okropny

Layla Mistic - Troll
Lukrecja Potter - Troll
Manet Iglarz - Troll
Veritasa Manches - Okropny

Klasa II

Natalie Riddle - Wybitny
Tori Collins - P. Oczekiwań


Cieszcie się wakacjami. Egzaminy jak zawsze w rozwinięciu.


Pozdrawiam,
prof. Kazbiel Thundershout

Wyczarował/a Kazbiel Thundershout - 15.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 7/8

Za nami siódmy i ósmy tydzień nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

Po tygodniu siódmym:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER0000000
H. HIGHTOWER8100909
A. LUMA41005-23
D. MAGNAEL31004-13
E. MALFOY0000000
G. OHMSFORD0140505
K. PICCIFUES00000-4-4
C. PLEDGE0000000
S. POTROWA0000000
N. SHADOW0050505
K. THUNDERSHOUT4030707
K. WAKESHIMA40004-22


Po tygodniu ósmym:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER4102707
H. HIGHTOWER7010808
A. LUMA4002606
D. MAGNAEL4000404
E. MALFOY4110606
G. OHMSFORD3220707
K. PICCIFUES00022-4-2
C. PLEDGE40026-33
S. POTROWA0000000
N. SHADOW622010010
K. THUNDERSHOUT4000404
K. WAKESHIMA30003-12

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aria Carter, Hoster Hightower, Ariana Luma, Debora Magnael, Eleonora Malfoy, Grianne Ohmsford, Karol Piccifues, Cassandra Pledge, Sylwia Potrowa, Nyssa Shadow i Kazbiel Thundershout.


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 15.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny końcowe - Starożytne Runy

Drodzy uczniowie!

Nadszedł czas na podsumowanie całorocznej pracy podczas lekcji starożytnych run w klasie drugiej. Oceny końcowe przedstawiają się następująco:
  • Natalie Riddle – Powyżej Oczekiwań
  • Tori Collins - Nędzny
Dziękuję za udział w zajęciach i tym samym życzę powodzenia w dalszej karierze w świecie magii.

Wyniki egzaminów znajdują się w rozwinięciu newsa.

Pozdrawiam,
prof. Eleonora Malfoy
Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 15.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny końcowe - Historia Magii
 


[ Nauczycielka historii magii popatrzyła po raz ostatni na arkusz z ocenami, przerzuciła różowe włosy na plecy i wstała by powiesić oceny, tak by każdy mógł wiedzieć co dostał ]

Moi Kochani Uczniowie!

Koniec roku już w sobotę, a, że jest już po sprawdzianie i egzaminie więc mogę oficjalnie przedstawiam wam oceny z historii magii :


Klasa I

  • Lizzy Cloud - Okropny
  • Lukrecja Potter - Okropny
  • Manet Iglarz - Okropny
  • Veritasa Menches - Nędzny
  • Adriana Loera - Wybitny
  • Daisy Lovely - Troll
  • Ketrin Uzumaki - Zadowalający
  • Nadiya Molko – Wybitny
  • Wanessa Grin - Nędzny
  • Claudia Potter - Troll
  • Emma Fox - Okropny
  • Franx Bar - Okropny
  • Loriana Moro - Troll
  • Mandy Brocklehurst - Troll
  • Suzan Solangelo - Troll
  • Adriano Escobar - Troll
  • Ashley Black – Powyżej Oczekiwań
  • Axel Magnael - Zadowalający
  • Bella Slytherin - Okropny
  • Rose Meins - Nędzny

    Klasa II

  • Natalie Riddle – Wybitny
  • Tori Collins - Zadowalający

    Dziękuję serdecznie za uczestnictwo w moich lekcjach oraz gratuluję osobom, które przeszły do klasy drugiej. A absolwentkom życzę szczęścia w dalszej drodze rozwojowej.

    Informuję jednocześnie, że wyniki egzaminów drugiej klasy znajdują się w rozwinięciu newsa

    Nauczycielka Historii Magii
    Ariana Luma
  • Wyczarował/a Ariana Luma - 15.11.2017
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Oceny końcowe - Zaklęcia klasa 2


    Kochane Drugoklasistki!

    Rok szkolny prawie dobiegł końca, dlatego też przedstawiam Wam oceny, jakie uzyskałyście na naszych wspólnych lekcjach oraz wyniki Okropnie Wyczerpujących Testów Magicznych. 

    Natalie Riddle - Wybitny
    Tori Collins - Wybitny

    Dziękuję Wam za ten wspaniały rok i życzę powodzenia w dalszej karierze w Świecie Magii. Jestem niezwykle dumna, że mogłam uczyć takie zdolne czarownice.
    W rozwinięciu newsa znajdują się wyniki egzaminów.

    Zawsze pozytywnie nastawiona,
    prof. Aria Carter
    Wyczarował/a Aria Carter - 14.11.2017
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Konkurs [2] - Wyniki


    Dzień dobry!

    Mam przyjemność przedstawić wyniki konkursu, jaki jakiś czas temu dla Was przygotowałam.
    • Layla Mistic +40 pkt. | 40 gal.
    • Veritasa Menches +40 pkt. | 40 gal.
    • Adriana Loera +40 pkt. | 40 gal.
    • Leanora Fawley +40 pkt. | 40 gal.
    • Nadiya Molko +40 pkt. | 40 gal.
    • Adrianna Adelson +40 pkt. | 40 gal.
    • Adriano Escobar +40 pkt. | 40 gal.
    • Natalie Riddle +40 pkt. | 40 gal.
    • Eleonora Malfoy +40 gal.
    • Grianne Ohmsford +40 gal.
    • Hoster Hightower +40 gal.
    Gratuluję zdobytych nagród!

    Pozdrawiam ciepło
    prof. Nyssa Shadow
     
    Wyczarował/a Nyssa Shadow - 14.11.2017
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [905] [906] [907] [908] [909] [910] [911] [912] [913] [914] [915] [916] [917] [918] [919] [920] [921] [922] [923] [924] [925] [926] [927] [928] [929] [930] [931] [932] [933] [934] [935] [936] [937] [938] [939] [940] [941] [942] [943] [944] [945] [946] [947] [948] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zakumpluj się ze Zgredkiem

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Uszy dalekiego zasięgu

    Konkurs z Historii Magii [1]
    Data: 20 października 2021
    Godzina: 21:00
    Link: łap świstoklik
    Podpis: prof. Debora Magnael

    Zakupy na Pokątnej [1]
    Data: 20 października 2021
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Konkurs dyrekcji [2]
    Data: 22 października 2021
    Godzina: 22:00
    Link: łap świstoklik
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Konkurs z Zaklęć [1]
    Data: 23 października 2021
    Godzina: 21:00
    Link: łap świstoklik
    Podpis: prof. Emily Butchon

    Ogłoszenie prefektów
    Data: 24 października 2021
    Godzina: 20:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    październik-grudzień 2021

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Pobierz miotłę!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    KLASA 1

    Max Hatter [1600]
    Victoria Hopes [1530]
    Ethan Alighieri [1296]
    Cynthia Sunside [1283]
    Luiza Malfoy [1259]

    [Więcej]


    KLASA 2

    Alexa Marpher [1742]
    Conor Baughan [1462]
    Maks Venturii [1344]
    Annabelle Noyer [840]
    Jasmine Xofe [652]

    [Więcej]


    KLASA 3

    Zinnia Cormier [799]
    Bella McKinsley-Hargreeves [617]
    Johannes Karl Weierstrass [609]
    Cindy Torres [553]
    Alissa Ashford [245]

    [Więcej]





    Debora Magnael [38]
    Missy Mikaelson [29]
    Angelika Schade [28]
    Praia Tiriana [27]
    Emma Ross [27]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

    Luiza Malfoy
    Vitani Abernathy
    Zinnia Cormier
    Debora Magnael


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Już 24 października!
    Hogwarts Express



    Redaktorzy Naczelni:
    Lily Dayne


    Sowa do redakcji:
    gazetka.hpschool@gmail.com


    NAJNOWSZY NUMER:
    Andrzejki 2020

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Już 24 października!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Już 24 października!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.