Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2019



Zapisy zamknięte. Zapraszamy do zapisów na rok szkolny styczeń-marzec 2020!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I


Numerologia
godzina 19:05
Wieża Cieni


ONMS
godzina 19:40
Mroczny Las


Eliksiry
godzina 20:15
Sala Lochow


OPCM
godzina 20:50
Pokoj Zaglady



KLASA II


Numerologia
godzina 18:30
Wieża Cieni


ONMS
godzina 19:05
Mroczny Las


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
Kasper Morgan


Opiekun:
prof. Axel Magnael

Prefekci:
Matthew Williams


Opiekun:
prof. Sophie Stevengard

Prefekci:
Rosalia Rossard


Opiekun:
prof. Liviette Weasley

Prefekci:
Diana Wolfram


Prefekci Naczelni
Adele Patel
Lizzy Synks


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Listopad
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


30033  pkt
22388  pkt
11808  pkt
6569  pkt




Zabawy zielarskie - wyniki

Mam przyjemność przedstawić wyniki przeprowadzonych w dniu dzisiejszym zabaw związanych z zielarstwem. 

A oto jak przedstawiają się punktacja:

Personalia
Dom
U1234
Pkt
Gal
Fas
Elena RooseR15202121651425025
Call IwanowR152161725845025
Delilah SummersR15171615501135025
Nyssa ShadowS15172324501295025
Calista SummersS15151516501115025
Rothen AgustinS1500765875015

 
Dziękuję wszystkim za udział.
Pozdrawiam,
Orion Fancourt
Wyczarował/a Orion Fancourt - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Cotygodniowy Quiz - 6
   
W niedzielę 17 stycznia 2016 o godzinie 18:00 w Hogwarcie odbył się szósty Cotygodniowy quiz.

Mamy przyjemność poinformować, że najwięcej punktów zdobyła:



Przypominamy, że zwycięzca cotygodniowego quizu otrzymuje status halfop w Wielkiej Sali na okres tygodnia, czyli aż do momentu rozpoczęcia kolejnego quizu. Przypominamy, że o powyższą nagrodę może ubiegać się tylko aktywny uczeń Hogwartu.

 Zapraszamy wszystkich serdecznie do walki w rankingu cotygodniowych quizów.

 Kolejne spotkanie odbędzie się w niedzielę (24.01.2016) o godzinie 18:00 w Hogwarcie (join: hogwart).


Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Anastazja Dayne & Desmond Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Losowanie [6]
W czasie ostatnich losowań Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod „więcej” wylosowane zostały następujące liczby:



Osoby, którym poprzednio zabrakło szczęścia, jak również ci zadowoleni z wygranej, mogą spróbować swoich sił w kolejnym losowaniach, które odbędzie się w niedzielę (24.01.2016) o godzinie 18:30 w pokoju HOGWART (join: hogwart)
 
 WYSLIJ KUPON:
Galeolotek | Punktator
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
HM #2 - proponowane.

Nadobne Drugoklasistki!

Przyszła pora na wystawienie ocen proponowanych z Historii Magii. Przypominam, iż aby uzyskać klasyfikację, należy mieć 3 obecności na zajęciach i przynajmniej 3 oceny. Nie przedłużając, tak prezentują się wyniki Waszej ciężkiej pracy.

[R] ROOSE Elena - Wybitny [dopuszczona do egzaminu]
[S] SHADOW Nyssa - Wybitny [zwolniona z egzaminu]
[S] SUMMERS Calista - Powyżej Oczekiwań/Wybitny [dopuszczona do egzaminu, zalicz pracę domową]

W nawiasach znajdują się informacje o dopuszczeniu do egzaminu i niezbędnych zaliczeniach do uzyskania wyższej oceny. U Eleny i Nyssy ocena raczej nie ulegnie zmianie. Calista jednak nadal może zawalczyć o swoją ocenę. Niewiele do klasyfikacji brakuje również Katie Granger. Wystarczy, że Katie przyjdzie na następną lekcję w poniedziałek i zaliczy niezbędne formy sprawdzania wiedzy. Co do zaliczeń - macie czas do dnia poprzedzającego egzamin. Wystarczy znaleźć mnie na czacie.

Niebawem spektakl pod tytułem "Historia Magii", w którym grały uczennice klasy drugiej dobiegnie końca. Cieszę się, że w tym roku szkołę kończą takie zdolne uczennice. Mam nadzieję, że wyniosły coś Panie z moich lekcji i zawsze będą pamiętać o lekcjach Historii Magii pod moim kierunkiem.

Bardzo dziękuję i życzę powodzenia na egzaminie,
profesor Alan Moonstone-Diamandis

Mała errata odnośnie konkursu: Sowa zagubiła wiadomość Nyssy Shadow, która również otrzymuje +50 punktów. Z góry przepraszam za niedopatrzenie.
Wyczarował/a Alan Moonstone - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy zielarskie!

[Kliknij obrazek aby wejść na zabawy.]
Wyczarował/a Orion Fancourt - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf - wyniki końcowe.
Mamy przyjemność poinformować, że w dniu wczorajszym zakończyła się kolejna seria Szczęśliwego Trafu. Tym samym laureatką tej edycji została:


Nyssa Shadow tym samym otrzymuje 150 punktów, 100 fasolek oraz 500 galeonów za zdobycie największej ilości punktów wśród uczestników zabawy. Ponadto postanowiliśmy wyróżnić wyżej wymienioną osobę 50 punktami, 30 fasolkami oraz 200 galeonami za wzięcie udziału we wszystkich zorganizowanych w tym roku zabawach w ramach tej zabawy.

W klasyfikacji nauczycieli najlepsza okazała się Marina Moranis, która otrzymuje +2 plusy do rankingu nauczyciela oraz 300 galeonów za aktywny udział w zabawach. Ponadto Marina Moranis, Orion Fancourt oraz Nymeria Sand otrzymują dodatkowe +2 plusy za prowadzenie zabaw w ramach ST.

Jeszcze raz dziękujemy za liczny udział w zabawie.

Szczegółowy ranking Szczęśliwego Trafu dostępny jest TUTAJ.

Z poważaniem,
Dyrekcja HP School
Anastazja Dayne & Desmond Dayne

 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 16.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Skrzacia Kuchnia - 5

Mamy zaszczyt poinformować, że nasze szkolne skrzaty po raz kolejny chętnie powitają was w swojej kuchni!

Skrzaty czekają na wszystkich bez wyjątku, z mnóstwem smacznych potraw, z którymi chętnie się z wami podzielą.

[WEJDŹ DO KUCHNI]

Pamiętajcie, aby na bieżąco przeglądać naszą stronę, gdyż już niedługo kolejne atrakcje.

Pod więcej rozpiska zdobytych punktów oraz galeonów.

 
Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Anastazja Dayne & Desmond Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 16.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy traf [34-35] - Wyniki.

Nadszedł czas na przedstawienie wyników "Szczęśliwego Trafu". Tym samym pragniemy ogłosić, iż 35 szczęśliwy traf był ostatnim w tym semestrze.

A oto osoby, które wykazały się czujnością i wzięły w nim udział:

Szczęśliwy Traf 35 (16.01): 
Violet Torres +25 pkt/50 gal/10 fasolek
Elena Roose +25 pkt /50 gal/10 fasolek
Call Iwanow +25 pkt /50 gal/10 fasolek
Calista Summers +25 pkt/50 gal /10 fasolek 
Rothen Agustin +25 pkt/50 gal /10 fasolek 

Nyssa Shadow za przeprowadzenie zabawy w ramach szczęśliwego trafu otrzymuje 50 punktów oraz 100 galeonów.

Szczęśliwy Traf 34 (15.01): 
Violet Torres +25 pkt/50 gal/10 fasolek
Elena Roose +25 pkt /50 gal/10 fasolek
Alexander Moranis +25 pkt /50 gal/10 fasolek
Kassandra Moonlight +25 pkt /50 gal/10 fasolek
Call Iwanow +25 pkt /50 gal/10 fasolek
Nyssa Shadow +25 pkt/50 gal /10 fasolek 
Calista Summers +25 pkt/50 gal /10 fasolek 
Amy Stone +25 pkt/50 gal /10 fasolek 
Rothen Agustin +25 pkt/50 gal /10 fasolek 

Orion Fancourt za przeprowadzenie szczęśliwego trafu otrzymuje 3 plusy do Rankingu Nauczyciela.

Dziękujemy za liczny udział w zabawie i zapraszamy do udziału w kolejnym roku szkolnym.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Anastazja Dayne & Desmond Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 16.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!


Uszy dalekiego zasięgu

Puzzle dyrekcji [5]
Data: 20.11.2019
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano:Dyrekcja Hogwartu
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2020

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Vildan Vallar [4940]
Lizzy Synks [3921]
Rose Carter [3514]
Adele Patel [3441]
Kasper Morgan [3220]

[Więcej]





Liviette Weasley [65]
Narcyza Zoe Assassin [53]
Anna Alexy [51]
Demian Alntelo [34]
Elodie Soler [32]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Vildan Vallar
Mary Pinkman


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Już w niedzielę 17.11!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI
Numer XVII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Już w niedzielę 17.11!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Już w niedzielę 17.11!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.