Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2019



Zapisy zamknięte. Zapraszamy do zapisów na rok szkolny styczeń-marzec 2020!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
Kasper Morgan


Opiekun:
prof. Axel Magnael

Prefekci:
Matthew Williams


Opiekun:
prof. Sophie Stevengard

Prefekci:
Rosalia Rossard


Opiekun:
prof. Liviette Weasley

Prefekci:
Diana Wolfram


Prefekci Naczelni
Adele Patel
Lizzy Synks


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Listopad
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


30386  pkt
22648  pkt
11808  pkt
6648  pkt




Konkurs dyrekcji [5]
 


Drodzy Czarodzieje!

Mamy przyjemność zaprosić Was do zabawy w naszym kolejnym konkursie. Tym razem zadanie wydaje się bardzo proste, a polega ono na tym by odgadnąć magiczne przedmioty znajdujące się na obrazku!

[MAGICZNE PRZEDMIOTY ]

Prawidłowe rozwiązania nadsyłajcie sowami (adres: dyrekcja@hogwart.pl) do 11 czerwca włącznie. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pierwsze 10 osób otrzyma w ramach nagrody 40 punktów i 40 galeonów, pozostałe natomiast - po 30 punktów i 30 galeonów. Nauczyciele z kolei mogą liczyć na odpowiednio dwa plusy do Rankingu Nauczyciela (dla dwójki najszybszych profesorów) oraz jeden plus (dla pozostałych).

Mamy nadzieję, że konkurs przypadnie Wam do gustu!


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 07.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy Zgredka [5]
 


Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!

Z przykrością informujemy, że na naszego szkolnego fanpage’a włamał się jakiś poltergeist i usunął wszystkie komentarze dotyczące ostatnich "Zabaw Zgredka". By nie psuć Wam zabawy postanowiliśmy przedłużyć termin wysyłania tego oto konkursu, ale tym razem prosimy o przesyłanie odpowiedzi na szkolnego emaila dyrekcja@hogwart.pl

Jednak musicie się pośpieszyć, gdyż czas jest ograniczony. Rozwiązania zamieszczajcie do 09.06 do godziny 23.59. Pamiętajcie o podpisaniu się i podaniu nazwy Waszego domu.

Łapcie ten oto świstoklik i spróbujcie rozwiązać konkurs !

Pozdrawiamy serdecznie
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 06.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy domu Helgi Hufflepuff


[Późnym wieczorem, gdy zegar wskazywał godzinę, w której już wszyscy uczniowie powinni układać się do snu, a nieliczni nauczyciele sprawdzali do późna pracę niektórych z nich, opiekunka Hufflepuffu podeszła do tablicy ogłoszeń i powiesiła na nim pergamin. Przeczytała jeszcze raz widniejącą na nim informację i szybkim krokiem wróciła do swojego gabinetu, przeganiając do dormitoriów osoby przebywające na korytarzach szkolnych w czasie ciszy nocnej.]

Droga Społeczności HP School!

W imieniu swoim oraz Puchonów zapraszam wszystkich zarówno uczniów, jak i nauczycieli na zabawy Hufflepuffu, które odbędą się już w tę sobotę (tj. 08.06) o godzinie 20.00 w Wielkiej Sali (/join hpschool). Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele różnych konkursów, w których będziecie mieli okazję wykazać się swoimi magicznymi umiejętnościami i wiedzą o Naszym domu. Weźcie ze sobą Wasze uśmiechy, a my zajmiemy się tym, abyście się nie nudzili w ten cudowny, sobotni wieczór!

By umilić Wam oczekiwanie przygotowaliśmy dla Was wykreślankę z 10 hasłami dotyczącymi Hufflepuffu.

[WYKREŚLANKA]

Rozwiązania proszę wysyłać na adres: elodie.soler01@wp.pl do soboty do godziny 20.00. Nie zapomnijcie podpisać się imieniem, nazwiskiem oraz nazwą domu! W nagrodę otrzymacie 30 punktów i tyle samo galeonów. Trzy pierwsze osoby mogą liczyć na bonus w postaci dodatkowych 10 punktów i 10 galeonów. Nauczyciele otrzymają plusa do Rankingu Nauczyciela (pierwszy z nich +2 RN).

Pozdrawiamy
prof. Elodie Soler wraz z Puchonami
 
Wyczarował/a Elodie Soler - 05.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs astronomia #3 - wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników trzeciego konkursu z astronomii! Wzięło w nim udział 17 osób. Niektórzy z was zapomnieli o wyjaśnieniu haseł, skąd wynikają różnice punktów. Wyniki przedstawiają się następująco:
  • Alison Hathaway 40 pkt | 40 gal
  • Diana Morgan 30 pkt | 30 gal
  • Narcyza Zoe Assassin 30 pkt | 30 gal
  • Cassidy Malore 30 pkt | 30 gal
  • Larysa Lapointe 20 pkt | 20 gal
  • Sara Luces 30 pkt | 30 gal
  • Izak Wolfram 30 pkt | 30 gal
  • Bella Hadid 20 pkt | 20 gal
  • Diana Silky 30 pkt | 30 gal
  • May Mallison 40 pkt | 40 gal
  • Tobiasz Thonks 40 pkt | 40 gal
  • Seamus Fiuu 30 pkt | 30 gal
  • Lidia Rose 30 pkt | 30 gal
  • Emma Ross 30 pkt | 30 gal
  • Hermiona Parise 30 pkt | 30 gal
  • Aubrey Flynn 40 pkt | 40 gal
  • Olivia Hill 40 pkt | 40 gal
  • Elodie Soler +2 [RN] +40 gal
  • Arielle Johanson +1 [RN] +30 gal
Cieplutko was pozdrawiam!
Liviette Weasley

Wyczarował/a Liviette Weasley - 05.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Magia Odznak - 5

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz piąty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w piątym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LARYSA LAPOINTE
22
2. ROSALIA ROSSARD
19
3. ADELE PATEL
13
3. MAY MALLISON
13


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 NARCYZA ZOE ASSASSIN
30
2. CASSIDY MALORE
26
3. DIANA MORGAN
18

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY 3
2. ARIELLE JOHANSON 2
3. SOPHIE STEVENGARD 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 05.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 5

Piąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 02.06):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO03
00
34-1
N. ALNTELO0000000
H. GONNE-LUMA5102817
A. JOHANSON12131127027
A. MAGNAEL3100404
D. MAGNAEL541111
0
11
K. PICCIFUES1200113013
M. PINKMAN0110011011
A. SHIEDA0000000
E. SOLER592117017
S. STEVENGARD4131119118
L. WEASLEY6183128028
A. WINTERHOOD0001000

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Arielle Johanson, Debora Magnael, Mary Pinkman, Elodie Soler, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

Lekcje do odrobienia:
  • Eliksiry (M. Pinkman) - klasa I (1 godzina)
  • Numerologia (K. Piccifues) - klasa I (1 godzina)
  • Wróżbiarstwo (A. Shieda) - klasa I (5 godzin), klasa II (5 godzin)
  • Zielarstwo (A. Winterhood) - klasa I (3 godziny), klasa II (3 godziny)
  • Zaklęcia (N. Alntelo) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 05.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Czarnej Magii [3]


[ Do Hogwartu zawitała już na dobre letnia aura, która wybitnie potrafiła rozproszyć umysły tak uczniów jak i nauczycieli. Jednak jak wszystkim dobrze wiadomo, radości powinno się mnożyć przez dwa, a smutki dzielić na pół, a na wakacje w gronie najbliższych przyjaciół warto jeszcze troszkę poczekać. Aby umilić mieszkańcom Hogwartu ten czas oczekiwania, nauczycielka Czarnej Magii postanowiła rozesłać sowy z konkursem, licząc na to, że jej podopieczni będą współpracować, pomagając sobie nawzajem, a niekoniecznie powielając swoje prace. ]


Witajcie!

Zanim marzenia o wakacjach zajmą całkowicie Wasze myśli, pragnę zaprosić Was do udziału w kolejnym konkursie z Czarnej Magii. Z zeszytu pewnego ucznia zostały usunięte niektóre słowa - Wasze zadanie polega na ich odgadnięciu i uzupełnieniu, tak by całość tworzyła spójną i logiczną notatkę o... O czym? Sami się przekonacie!

[ NOTATKA ]

Do zdobycia jest 40 punktów i 40 galeonów (dla 5 pierwszych osób) lub 30 punktów i 30 galeonów (dla pozostałych). Nauczyciele mogą liczyć na plusa do Rankingu Nauczyciela, a najszybszy profesor - na dwa plusy. Rozwiązania wysyłajcie do piątku (07.06) do godz. 20:00 pod adres lily.dayne@hogwart.pl.


Pozdrawiam serdecznie
prof. Lily Dayne
Wyczarował/a Lily Dayne - 04.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefektów [2] - Wyniki
 


Moi kochani Uczniowie i Nauczyciele!

Pędzę do Was z wynikami mojego konkursu prefekta, który polegał na dopasowaniu drugich imion do podanych osób.

Oto wyniki :
  • Adele Patel +40 pkt | 40 gal
  • Alison Hathaway +36 pkt | 36 gal
  • Cassidy Malore +40 pkt | 40 gal
  • Diana Morgan +40 pkt | 40 gal
  • Larysa Laopinte +40 pkt | 40 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +40 pkt | 40 gal
  • Aubrey Flynn +40 pkt | 40 gal
  • Diana Silky +40 pkt | 40 gal
  • Emma Ross +40 pkt | 40 gal
  • Izak Wolfram +40 pkt | 40 gal
  • Lilian Dawn +40 pkt | 40 gal
  • May Mallison +40 pkt | 40 gal
  • Tobiasz Thonks +40 pkt | 40 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 40 gal
  • Sophie Stevengard +1 do RN | 40 gal
Ślicznie wam wszystkim dziękuję, za udział w konkursie, gratuluję wam i życzę dalszych sukcesów w konkursach oraz nauce magii!

Pozdrawiam
Prefekt Gryffindoru
Constance Hamilton
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 04.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!


Uszy dalekiego zasięgu

Puzzle dyrekcji [5]
Data: 20.11.2019
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano:Dyrekcja Hogwartu
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2020

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Vildan Vallar [5008]
Lizzy Synks [3921]
Rose Carter [3579]
Adele Patel [3515]
Kasper Morgan [3297]

[Więcej]





Liviette Weasley [65]
Narcyza Zoe Assassin [53]
Anna Alexy [51]
Demian Alntelo [34]
Elodie Soler [32]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Vildan Vallar
Mary Pinkman


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Już w niedzielę 17.11!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI
Numer XVII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Już w niedzielę 17.11!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Już w niedzielę 17.11!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.