Hogwart HP School
Rozpoczęcie roku
już 25 kwietnia!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Sesja egzaminacyjna:
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Oceny końcowe- numerologia
Rok szkolny dobiega końca, więc pora przedstawić Wam oceny końcowe z numerologii. Oceny przedstawiają się następująco:

Klasa 1:
Manet Iglarz- Nędzny
Veritasa Menches- Powyżej Oczekiwań
Franx Bar- Zadowalający
Emma Fox- Okropny
Claudia Potter- Troll
Loriana Moro- Okropny
Suzan Solangelo- Troll
Adrianna Adelson- Troll
Bella Slytherin- Zadowalający
Axel Magnael- Wybitny
Rose Meins- Zadowalający
Ashley Black- Wybitny
Claire Riddle- Troll
Adriana Loera- Wybitny
Nadiya Molko- Wybitny
Ketrin Uzumaki- Zadowalający
Wanessa Grin- Powyżej Oczekiwań
Daisy Lovely- Zadowalający

Klasa 2:
Natalie Riddle- Wybitny (Egzamin: 90%)
Tori Collins- Powyżej Oczekiwań (Egzamin: 70%)

Dziękuję za wspólnie spędzony rok. 
Klasie drugiej życzę powodzenia w dalszej karierze, a klasie pierwszej miłego odpoczynku.

Pozdrawiam,
profesor Karol Piccifues

Wyczarował/a Karol Moranis - 17.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wyniki konkursów | Izba | Kociołki
Grianne Ohmsford miała ręce pełne roboty, co w okresie jesiennym nie przyprawiało ją bynajmniej o dobry nastrój. Przeglądała papiery, sprawdzała eliksiry, wpisywała oceny i zastanawiała się, czy zdąży z wszytkim na czas. Nie dawno dowiedziała się, że z uwagi na ważny zlot eliksroznawców, na który ona sama tym razem nie zostala zaproszona, jej matka nie będzie w stanie poprowadzić ceremonii kończącej rok szkolny, przez co zakończenie zostało przesunięte na wcześniejszy dzień, co sprawiło, że wszelkie sprawy należało załatwić o dobę wcześniej, a i bez tego miała mnóstwo pracy. Westchnęła, zamoczyła swoje ulubione pióro w inkauście, ktore otrzymała od ojca, kiedy z najlepszymi ocenami ukończyła szkołę i zaczęła pisać.

Kochani uczniowie!
Śpieszę do was z wynikami konkurów, jakie przeprowadziłam dla was jakiś czas temu. Wierzę, że mi wybaczycie ten lekki poślizg.

Kociołki: 
Adriana Loera - 40 pkt/ 40 gal.
Ashley Black - 40 pkt/ 40 gal.
Daisy Lovely - 40 pkt/40 gal.
Eleonora Malfoy - 40 gal.

Konkurs z Izby Pamięci 
Eleonora Malfoy - 40 gal.
Adriana Loera - 40 pkt/ 40 gal.
Aria Carter - 40 gal.
Ariana Luma - 40 gal.
Bella Slytherin - 40 gal.
Mandy Brocklehurst - 40 pkt/ 40 gal.
Natalie Riddle - 40 pkt/ 40 gal.
Debora Patel-Unicorn - 40 gal.
Mila Bookies - 40 pkt/ 40 gal.
Tori Collins - 40 pkt/ 40 gal.
Adriano Escobar - 40 pkt/ 40 gal.
Manet Iglarz - 40 pkt/ 40 gal.
Nadiya Molko - 40 pkt/ 40 gal.

Pozdrawiam,
prof. Grianne Ohmsford
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 17.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny końcowe - Wróżbiarstwo


Kochane Miśki Malinowe!
Sprawdziany i egzaminy z wróżbiarstwa za Wami, a więc nadeszła pora aby zaprezentować jak przedstawiają się oceny na które pracowaliście cały rok.

Klasa I
  • Layla Mistic - Troll
  • Lizzy Cloud - Troll
  • Lukrecja Potter - Troll
  • Manet Iglarz - Troll
  • Adriana Loera - Wybitny
  • Daisy Lovely - Nędzny
  • Ketrin Uzumaki - Zadowalający 
  • Nadyia Molko - Wybitny
  • Wanessa Grinn - Zadowalający
  • Franx Bar - Okropny
  • Suzan Sonangelo - Troll
  • Ashley Black - Zadowalający
  • Axel Magnael  -Wybitny
  • Rose Meins - Powyżej Oczekiwań
Klasa II
  • Natalie Riddle - Wybitny
  • Tori Collins - Powyżej Oczekiwań
Przy wystawianiu ocen końcowych dużą rolę odgrywało Wasze zaangażowanie w ostatnim tygodniu i zgłaszanie chęci poprawy ocen. Oczywiście starałam się brać pod uwagę całokształt nauki, jednak każda próba poprawienia oceny dawała mi wyraźny sygnał. 
W rozwinięciu newsa wyniki egzaminów. Życzę dalszych sukcesów w świecie magii!

Nauczyciela wróżbiarstwa
prof. Kira Wakeshima
Wyczarował/a Kira Wakeshima - 16.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny końcowe || OnMS

Kochane Świergotniki!

Nadszedł czas wystawienia ocen końcowych. Przedstawiają się one następująco:

Klasa I

Ashley Black - Zadowalający
Axel Magnael - Nędzny
Bella Slytherin - Okropny
Rose Meins - Okropny

Claudia Potter - Troll
Emma Fox - Troll
Franx Bar - Okropny

Adriana Loera - Wybitny
Daisy Lovely - Nędzny
Ketrin Uzumaki - P. Oczekiwań
Nadiya Molko - Wybitny
Wanessa Grin - Okropny

Layla Mistic - Troll
Lukrecja Potter - Troll
Manet Iglarz - Troll
Veritasa Manches - Okropny

Klasa II

Natalie Riddle - Wybitny
Tori Collins - P. Oczekiwań


Cieszcie się wakacjami. Egzaminy jak zawsze w rozwinięciu.


Pozdrawiam,
prof. Kazbiel Thundershout

Wyczarował/a Kazbiel Thundershout - 15.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 7/8

Za nami siódmy i ósmy tydzień nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

Po tygodniu siódmym:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER0000000
H. HIGHTOWER8100909
A. LUMA41005-23
D. MAGNAEL31004-13
E. MALFOY0000000
G. OHMSFORD0140505
K. PICCIFUES00000-4-4
C. PLEDGE0000000
S. POTROWA0000000
N. SHADOW0050505
K. THUNDERSHOUT4030707
K. WAKESHIMA40004-22


Po tygodniu ósmym:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER4102707
H. HIGHTOWER7010808
A. LUMA4002606
D. MAGNAEL4000404
E. MALFOY4110606
G. OHMSFORD3220707
K. PICCIFUES00022-4-2
C. PLEDGE40026-33
S. POTROWA0000000
N. SHADOW622010010
K. THUNDERSHOUT4000404
K. WAKESHIMA30003-12

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aria Carter, Hoster Hightower, Ariana Luma, Debora Magnael, Eleonora Malfoy, Grianne Ohmsford, Karol Piccifues, Cassandra Pledge, Sylwia Potrowa, Nyssa Shadow i Kazbiel Thundershout.


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 15.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny końcowe - Starożytne Runy

Drodzy uczniowie!

Nadszedł czas na podsumowanie całorocznej pracy podczas lekcji starożytnych run w klasie drugiej. Oceny końcowe przedstawiają się następująco:
  • Natalie Riddle – Powyżej Oczekiwań
  • Tori Collins - Nędzny
Dziękuję za udział w zajęciach i tym samym życzę powodzenia w dalszej karierze w świecie magii.

Wyniki egzaminów znajdują się w rozwinięciu newsa.

Pozdrawiam,
prof. Eleonora Malfoy
Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 15.11.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny końcowe - Historia Magii
 


[ Nauczycielka historii magii popatrzyła po raz ostatni na arkusz z ocenami, przerzuciła różowe włosy na plecy i wstała by powiesić oceny, tak by każdy mógł wiedzieć co dostał ]

Moi Kochani Uczniowie!

Koniec roku już w sobotę, a, że jest już po sprawdzianie i egzaminie więc mogę oficjalnie przedstawiam wam oceny z historii magii :


Klasa I

  • Lizzy Cloud - Okropny
  • Lukrecja Potter - Okropny
  • Manet Iglarz - Okropny
  • Veritasa Menches - Nędzny
  • Adriana Loera - Wybitny
  • Daisy Lovely - Troll
  • Ketrin Uzumaki - Zadowalający
  • Nadiya Molko – Wybitny
  • Wanessa Grin - Nędzny
  • Claudia Potter - Troll
  • Emma Fox - Okropny
  • Franx Bar - Okropny
  • Loriana Moro - Troll
  • Mandy Brocklehurst - Troll
  • Suzan Solangelo - Troll
  • Adriano Escobar - Troll
  • Ashley Black – Powyżej Oczekiwań
  • Axel Magnael - Zadowalający
  • Bella Slytherin - Okropny
  • Rose Meins - Nędzny

    Klasa II

  • Natalie Riddle – Wybitny
  • Tori Collins - Zadowalający

    Dziękuję serdecznie za uczestnictwo w moich lekcjach oraz gratuluję osobom, które przeszły do klasy drugiej. A absolwentkom życzę szczęścia w dalszej drodze rozwojowej.

    Informuję jednocześnie, że wyniki egzaminów drugiej klasy znajdują się w rozwinięciu newsa

    Nauczycielka Historii Magii
    Ariana Luma
  • Wyczarował/a Ariana Luma - 15.11.2017
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Oceny końcowe - Zaklęcia klasa 2


    Kochane Drugoklasistki!

    Rok szkolny prawie dobiegł końca, dlatego też przedstawiam Wam oceny, jakie uzyskałyście na naszych wspólnych lekcjach oraz wyniki Okropnie Wyczerpujących Testów Magicznych. 

    Natalie Riddle - Wybitny
    Tori Collins - Wybitny

    Dziękuję Wam za ten wspaniały rok i życzę powodzenia w dalszej karierze w Świecie Magii. Jestem niezwykle dumna, że mogłam uczyć takie zdolne czarownice.
    W rozwinięciu newsa znajdują się wyniki egzaminów.

    Zawsze pozytywnie nastawiona,
    prof. Aria Carter
    Wyczarował/a Aria Carter - 14.11.2017
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zakumpluj się ze Zgredkiem

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Uszy dalekiego zasięgu

    Rozpoczęcie roku szkolnego
    Data: 25 kwietnia 2021
    Godzina: 19:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Merlinka
    Data: 13 maja 2021
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpis: Reny Boursier

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    kwiecień-lipiec 2021

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Pobierz miotłę!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    KLASA 1

    Roksana Diggory [0]
    Rose Coltrane [0]
    Ola Arily [0]
    Mateusz Riddle [0]
    Conor Baughan [0]

    [Więcej]


    KLASA 2

    Johannes Weierstrass [0]
    Lilith Carnivean [0]
    Eurelia Pistachio [0]
    Clarie Moore [0]
    Ava Lopez [0]

    [Więcej]


    KLASA 3

    Carla Grimshaw [0]

    [Więcej]





    Dona Ashe [0]
    Emily Butchon-Lopez [0]
    Aiden Grimshaw [0]
    Anastazja Hargreeves [0]
    Angelo Hellcome [0]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:


    -
    -
    -
    -


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Niebawem!
    Hogwarts Express



    Redaktorzy Naczelni:
    Lily Dayne


    Sowa do redakcji:
    gazetka.hpschool@gmail.com


    NAJNOWSZY NUMER:
    Andrzejki 2020

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.