Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2021
- zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Astronomia
godzina 18:30
Najwyższa Wieża

*Smokologia
godzina 19:05
Grota Smoka

Łacina
godzina 19:40
Sala Antyczna

Wróżbiarstwo
godzina 20:15
Wieża Cieni



KLASA II


OpCM
godzina 18:30
Zbrojownia

Astronomia
godzina 19:05
Najwyższa Wieża

Wróżbiarstwo
godzina 19:40
Wieża Cieni

Eliksiry
godzina 20:15
Sala Lochów







* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Adele Patel
prof. Emily Butchon

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Jana Morningstar
prof. Emma Ross

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael
prof. Kiara Morningstar

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Hope Grimshaw
prof. Anton Voronin

Prefekci:
-
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


11263  pkt
5354  pkt
3953  pkt
2708  pkt




Konkurs z historii magii #3
 


[ Zagubiona nauczycielka, chodziła po labiryncie i nie mogła znaleźć wyjścia. Postanowiła więc poprosić o pomoc swoich uczniów albo innych nauczycieli. Wyciągnęła papier i zaczęła pisać :


Moi mili !

Musicie mi pomóc ! Wybrałam się na wycieczkę do pewnego labiryntu i niestety się zgubiłam. A muszę dostać się przecież na lekcję historii magii do poniedziałku, dlatego mam do Was prośbę. Prześlę Wam rysunek labiryntu a wy zaznacie mi na niej jak mam dostać się do Sali Antycznej na naszą przyszłą lekcję i kartkówkę, która czeka Was w poniedziałek. Zgubiłam także po drodze karteczki z kilkoma datami, gdybyście znaleźli te daty po drodze, napiszcie mi jakie to daty i co oznaczają lecz pamiętajcie zbierajcie tylko te daty, które znajdują się na właściwej drodze do wyjścia. Mam nadzieję, że wam się uda odnaleźć drogę. Poniżej przesyłam mapę labiryntu :

[ Labirynt ]

Rozwiązania wysyłajcie sowami na kosn@o2.pl do poniedziałku do naszej lekcji (07.05) do godz. 19:00. Pamiętajcie, by podpisać swoje prace. Pierwsze trzy osoby otrzymają w nagrodę 10 punktów i 10 galeonów więcej, reszta 15 punktów i 15 galeonów za odnalezienie wyjścia i 15 punktów i 15 galeonów za daty. Razem 30 punktów i 30 galeonów.

Zniecierpliwiona
Prof. Ariana Luma
Wyczarował/a Ariana Luma - 03.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Nadrabianie lekcji Zaklęć


Witam!

Chciałabym Was przeprosić za moje nagłe odwołanie zajęć poniedziałkowych i poinformować, że nadrobić je będziemy mieli okazję już jutro (03.05.2018). Klasę I  zapraszam na godzinę 19:40, a klasę II na 19:05, oczywiście do /join ukryta_sala. 
Do zobaczenia!

Pozdrawiam,
prof. Nadiya Molko

Wyczarował/a Nadiya Molko - 02.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
OpCM - Odrabianie zajęć


Kochane Druzgotki!

Chciałabym poinformować was o terminach najbliższego odrabiania zajęć z poprzedniego tygodnia. Oto one:

  • II klasa - czwartek (jutro), 18:30
  • I klasa - czwartek (jutro), 19:05 
Dziękuję za wyrozumiałość i mam nadzieję, że zjawicie się o odpowiedniej godzinie!

Buziaki
Natalie Riddle
Wyczarował/a Natalie Riddle - 02.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Zaklęć [2]


Witam!

Przybywam do Was z drugim już konkursem dotyczącym Zaklęć! W odnośniku poniżej odnajdziecie zdjęcia, na których przedstawiono efekt działania dziesięciu zaklęć. Za zidentyfikowanie każdego z nich otrzymać możecie już 30 pkt, natomiast za dopisanie jeszcze krótkiego opisu działania każdego zaklęcia zdobyć można dodatkowe 10 pkt!

[OBRAZKI]

Rozwiązania przesyłajcie na moją sowę: nadiya.molko@gmail.com (podpisując się imieniem, nazwiskiem i domem). Czas na wykonanie konkursu macie do niedzieli (06.05.2018) do godziny 23:59. 

Pozdrawiam,
prof. Nadiya Molko

Wyczarował/a Nadiya Molko - 01.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 1

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w pierwszym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. JASON WOLFBLACK 11
2. RACHEL HERONDALE 10
3. ALYSSA FOSTER 7
3. CLAUDIA POTTER 7
3. MERENVEN TELCONTAR 7
3. OPHELIA CROWN 7


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. AHREUM MIN 20
2. DEMIAN ALNTELO 11
2. KATNYSS KINGSTONE 11
3. PATRICIA MAGNAEL 9
3. REBECCA MAXWELL 9

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. NYSSA SHADOW 3
2. NATALIE RIDDLE 2
3. ARIANA LUMA 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 01.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 1

Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 22.04):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA4130808
N. MOLKO3130716
K. PICCIFUES6000606
V. PICCIFUES3000303
N. RIDDLE613010010
N. SHADOW607013013
K. WAKESHIMA00000-4-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Nyssa Shadow.


Lekcje do odrobienia:
  • OpCM (N. Riddle) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • Zaklęcia (N. Molko) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 01.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Prefekci w roku szkolnym kwiecień - czerwiec 2018
W niedzielę odbyła się uroczystość rozdania odznak Prefektów Domów oraz Prefektów Naczelnych. A oto szóstka szczęśliwców, która otrzymała swoje odznaki:



Wyżej wymienionym osobom przypominamy, że wybór ten nie musi być ostateczny. Dyrekcja oraz opiekunowie w dalszym ciągu będą obserwowali Wasze starania i każdy prefekt w przypadku niewywiązywania się ze swojej funkcji może zostać zastąpiony bardziej odpowiednim kandydatem.



Z uwagi na powyższe mamy przyjemność zwołać pierwsze spotkanie prefektów, które zaplanowane zostało na czwartek (03.05) na godzinę 21:00 w pokoju prefektów (join: komnata_prefektow). Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa. Nieobecności proszę zgłaszać na maila: dyrekcja@hogwart.pl.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 01.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z historii magii #2
 


Moi kochani!

Jako, że zakończył się czas na wysyłanie mojego drugiego konkursu z historii magii, chciałabym przedstawić Wam wyniki :
  • Arielle Johanson +30 pkt | 30 gal
  • Ashley Marshall +30 pkt | 30 gal
  • Aurora Moon +30 pkt | 30 gal
  • Emma Stratwood +30 pkt | 30 gal
  • Eva Weezly +30 pkt | 30 gal
  • Hanna Gonne +30 pkt | 30 gal
  • Jackob Granger +30 pkt | 30 gal
  • Jasmine Smitch +30 pkt | 30 gal
  • Manet Iglarz +30 pkt | 30 gal
  • Olivia White +30 pkt | 30 gal
  • Patricia Magnael +30 pkt | 30 gal
  • Rachel Herondale +30 pkt | 30 gal
  • Rebecca Maxwell +30 pkt | 30 gal
  • Arebell Mcavoy +30 pkt | 30 gal
  • Bella Magnael +30 pkt | 30 gal
  • Jason Wolfblack +30 pkt | 30 gal
  • Kaja Retven +30 pkt | 30 gal
  • Nelly Nidrooke +30 pkt | 30 gal
  • Thea Rinaldi +30 pkt | 30 gal
  • Wanessa Black +30 pkt | 30 gal
  • Alyssa Foster +30 pkt | 30 gal
  • Amy Lightwood +30 pkt | 30 gal
  • Aurora Fly +40 pkt | 40 gal
  • Christopher Norwood +40 pkt | 40 gal
  • Claudia Potter +30 pkt | 30 gal
  • Kate Vasaio +30 pkt | 30 gal
  • Katnyss Kingstone +40 pkt | 40 gal
  • Mary Pinkman+30 pkt | 30 gal
  • Mandy Clark +30 pkt | 30 gal
  • Olivia Potter +30 pkt | 30 gal
  • Rosie Clark +30 pkt | 30 gal
  • Victoria Nyks +30 pkt | 30 gal
  • Ahreum Min +30 pkt | 30 gal
  • Aleksandra Coldstone +30 pkt | 30 gal
  • Demian Alntelo +30 pkt | 30 gal
  • Marisa Evans +30 pkt | 30 gal
  • Miranda White +30 pkt | 30 gal
Dziękuję serdecznie, że wzięliście udział i gratuluję zdobytych punktów i galeonów. Oczekujcie nowego konkursu już niebawem.

Z serdecznymi pozdrowieniami
prof. Ariana Luma
Wyczarował/a Ariana Luma - 01.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [905] [906] [907] [908] [909] [910] [911] [912] [913] [914] [915] [916] [917] [918] [919] [920] [921] [922] [923] [924] [925] [926] [927] [928] [929] [930] [931] [932] [933] [934] [935] [936] [937] [938] [939] [940] [941] [942] [943] [944] [945] [946] [947] [948] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Konkurs z Historii Magii [1]
Data: 20 października 2021
Godzina: 21:00
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Debora Magnael

Zakupy na Pokątnej [1]
Data: 20 października 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs dyrekcji [2]
Data: 22 października 2021
Godzina: 22:00
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs z Zaklęć [1]
Data: 23 października 2021
Godzina: 21:00
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Emily Butchon

Ogłoszenie prefektów
Data: 24 października 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
październik-grudzień 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Max Hatter [1270]
Victoria Hopes [1190]
Aria Satoru [1102]
Ethan Alighieri [1022]
Cynthia Sunside [989]

[Więcej]


KLASA 2

Alexa Marpher [1335]
Conor Baughan [1175]
Maks Venturii [1140]
Jasmine Xofe [632]
Parmelia Porter [589]

[Więcej]


KLASA 3

Zinnia Cormier [589]
Johannes Karl Weierstrass [588]
Cindy Torres [528]
Bella McKinsley-Hargreeves [337]
Alissa Ashford [245]

[Więcej]





Debora Magnael [38]
Missy Mikaelson [29]
Angelika Schade [28]
Praia Tiriana [27]
Emma Ross [27]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

Luiza Malfoy
Vitani Abernathy
Zinnia Cormier
Debora Magnael


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Już 24 października!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Już 24 października!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Już 24 października!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.