Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
styczeń-marzec 2021!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


GRYFFINDOR
RAVENCLAW


Starożytne Runy
godzina 18:30
Hol Hieroglifów

Numerologia
godzina 19:05
Wieża Cieni

Mity i Legendy
godzina 19:40
Opuszczona Sala





KLASA I


HUFFLEPUFF
SLYTHERIN


Starożytne Runy
godzina 19:05
Hol Hieroglifów

Numerologia
godzina 19:40
Wieża Cieni

Mity i Legendy
godzina 20:15
Opuszczona Sala

*Mugoloznawstwo
godzina 20:50
Opuszczona Sala





KLASA II


Eliksiry
godzina 19:40
Sala Lochów

Transmutacja
godzina 20:15
Ukryta Sala

*Mugoloznawstwo
godzina 20:50
Opuszczona Sala



* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Kasper Schade

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael-Bee

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Diana Silky-Wolfram

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Styczeń
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


9244  pkt
8665  pkt
8592  pkt
8013  pkt




Konkurs [2]


[ Wobec ostatnich obostrzeń nałożonych przez Ministerstwo Magii młoda i dość niedoświadczona czarownica miała problem, jak przekazać niezbędną wiedzę swoim uczniom. Lista zakazanych wyrażeń ciągnęła się w nieskończoność i właściwie co i rusz musiała gryźć się w język, by przypadkiem nie powiedzieć czegoś, co by zdradzało, że uczy czegoś innego niż przysposobienia obronnego, bo właśnie tak na potrzeby sprawy został nazwany jej przedmiot.

Gdy to zobaczyła w dekrecie, to otworzyła szeroko oczy ze zdumienia, ale nie miała wyjścia, tylko musiała poddać się tym dziwnym zaleceniom. I w ten oto sposób już którąś godzinę z rzędu siedziała, myśląc, jak tu nauczyć klasę o śmierciożercach. No i co im powie? Że to takie osobniki w czarnych kapturach, wyposażone w niebezpieczną broń i ścigane przez swego rodzaju policję? No tak - pomyślała - pomysł tyleż idiotyczny, co niedorzeczny, bo uczniowie zaczną pytać, a ona się tylko zapętli...

Postanowiła odłożyć w czasie przygotowanie następnej lekcji, a póki co wysłała sowę z takim oto konkursem, który zatytułowała na tyle enigmatycznie jak się tylko da: ]


Drodzy Uczniowie (i Nauczyciele)!

Jako nauczyciel Przysposobienia Obronnego (w skrócie: PO) muszę przestrzec Was przed "złymi ludźmi". Musicie znać ich imiona i nazwiska. Jednak zamiast prezentować Wam listę tych osób, postanowiłam, byście to Wy pogłowili się i odgadli ich personalia. Poniżej znajdziecie listę wyrazów, z liter których można by utworzyć nazwisko danej osoby, gdyby nie brakowało x liter. Liczbę brakujących liter macie podaną w nawiasie.

[ LISTA OSÓB ]

Rozwiązania wysyłajcie sowami na lily.dayne@hogwart.pl do niedzieli (01.10) do godz. 20:00. Pamiętajcie, by podpisać swoje prace. Pierwsze trzy osoby otrzymają w nagrodę 40 punktów i 40 galeonów, reszta - 30 punktów i 30 galeonów.

Z życzeniami miłego popołudnia
prof. Lily Dayne
 
Wyczarował/a Lily Dayne - 28.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [6]
Podsumowanie nauczycieli - 1

Za nami pierwszy tydzień nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER3110014014
H. HIGHTOWER0000000
A. LUMA4112017017
D. MAGNAEL31004-13
E. MALFOY3110014014
G. OHMSFORD0010010010
K. PICCIFUES41005-23
C. PLEDGE3000303
S. POTROWA1120404
N. SHADOW3521029029
K. THUNDERSHOUT31004-22
K. WAKESHIMA4000404
A. WISE0000000

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Przypominamy nauczycielom o obowiązku nadesłania programu nauczania (dyrekcja@hogwart.pl) oraz odnośnika do dziennika ocen (jeśli zostaje ten sam, prosimy o kontakt przez kominek).

Opiekunowie domów mają czas do piątku (29.09) na wytypowanie kandydatów na prefektów oraz nadesłanie ich nazwisk na naszą szkolną sowę. Ponadto informujemy, że obecność na uroczystości ogłoszenia prefektów jest obowiązkowa. Wszelkie nieobecności prosimy zgłaszać osobiście na chacie bądź na szkolną sowę.

Prosimy o zgłaszanie do niedzieli (01.10) chęci przeprowadzenia olimpiady szkolnej lub międzyszkolnej wraz z proponowanym terminem.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aria Carter, Ariana Luma, Debora Magnael, Eleonora Malfoy, Karol Piccifues, Sylwia Potrowa, Nyssa Shadow i Kazbiel Thundershout.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • OpCM (A. Wise) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 28.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Loterie Liczbowe - 1
W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
  
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 28.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [1]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.ADRIANA LOERA
12
2.LUKRECJA POTTER7
3.FRANX BAR6

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NATALIE RIDDLE
26
2.TORI COLLINS19
3.PATRICIA POTTER7

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NYSSA SHADOW
3
2.ARIANA LUMA2
3.ARIA CARTER1
3.ELEONORA MALFOY1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 


W rozwinięciu newsa znajdują się wyniki akcji Reklama.

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 28.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Ogłoszenie prefektów


Witajcie!

Już dziś pragniemy zaprosić Was na uroczyste wręczenie Odznak Prefektów, które odbędzie się w tę sobotę (30.09) o godzinie 20:00 w Wielkiej Sali.

Tego dnia z wybranych przez opiekunów kandydatów na prefektów zatwierdzony zostanie jeden uczeń, który najbardziej zasługuje na miano starosty w swoim domu i to właśnie na jego piersi zalśni odznaka prefekta domu. Ponadto na uroczystości poznamy również dwójkę prefektów naczelnych, czyli uczniów, którzy swoją postawą i zaangażowaniem najbardziej wyróżniają się na tle innych uczniów.

Opiekunom domów przypominamy o wysyłaniu sów z nazwiskami kandydatów na prefektów do piątku włącznie, a wszystkim nauczycielom, że obecność na tej szkolnej uroczystości jest obowiązkowa.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 27.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs [1] - Wyniki


Dobry wieczór!

Mam przyjemność przedstawić wyniki konkursu, jaki ostatnio dla Was przygotowałam. Cieszę się, że wzbudził on takie zainteresowanie i że tyle osób wzięło w nim udział. Oto obiecane wyniki:
  • Layla Mistic +40 pkt. | 40 gal.
  • Manet Iglarz +40 pkt. | 40 gal.
  • Adriana Loera +40 pkt. | 40 gal.
  • David Hamblin +40 pkt. | 40 gal.
  • Nadiya Molko +40 pkt. | 40 gal.
  • Claudia Potter +40 pkt. | 40 gal.
  • Julietta Fox +40 pkt. | 40 gal.
  • Sendiia Modern +40 pkt. | 40 gal.
  • Adrianna Adelson +40 pkt. | 40 gal.
  • Adriano Escobar +40 pkt. | 40 gal.
  • Bella Slytherin +40 pkt. | 40 gal.
  • Natalie Riddle +40 pkt. | 40 gal.
  • Rose Meins +40 pkt. | 40 gal.
  • Silver Moon +40 pkt. | 40 gal.
  • Ariana Luma +40 gal.
  • Eleonora Malfoy +40 gal.
  • Grianne Ohmsford +40 gal.
  • Hoster Hightower +40 gal.
  • Sylwia Potrowa +40 gal.
Gratuluję zdobytych nagród!

Pozdrawiam ciepło
prof. Nyssa Shadow
Wyczarował/a Nyssa Shadow - 27.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Kołko (al)chemika

[Niemal dwa dni temu wróciła do zamku, a już czuła, iż ma pełne ręce roboty. Skrzaty nie najlepiej dbały o jej komnaty, przez co przez pierwszy dzień dzielnie walczyła z kurzem, aby w końcu poczuć się jak u siebie. Grianne była dość dziwna, jeśli chodzi o obowiązki domowe i nigdy nie ułatwiała sobie zadania za pomocą niezwykłych zdolności, jakie niewątpliwie drzemały w jej wnętrzu. Dopiero kiedy wyszła uradowana z sali lekcyjnej, gdzie prowadziła swoją pierwszą w tym roku lekcję, w końcu poczuła, że naprawdę wróciła do domu i to niewątpliwie dodawało jej siły.  Po chwili usiadła sobie na ławce i wyciągając pergamin i pióro zaczęła pisać:]

Najmilsi!

Tak jak obiecałam, mam przyjemność zaprosić wam do udziału w Kółku młodego (al)chemika, gdzie poznawać będziemy wszelki tajniki wiedzy z zakresu (al)chemii. Niemniej, aby kółko miało możliwość zostać utworzone, potrzebuję przynajmniej 15 śmiałków, których imię i nazwisko powinno zostać przez wam wpisane w komentarzu. Każdy otrzyma wówczas drugi składnik za samą chęć przystąpienia do udziału w projekcie. Na zapis czekam do niedzieli (01.10) do godziny 22:00. Po tym czasie wybierzemy sobie dogodne terminy naszych zajęć.

[ Szybko zawinęła pergamin i postanowiła udać się do Wielkiej Sali na kolację i wówczas korzystając z okazji zawiesi na tablicy ogłoszeń napisaną chwilę wcześniej wiadomość.]

Pozdrawiam i ściskam mocno
Grianne Ohmsford,

 
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 27.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [12]
Szczęśliwy Traf [10]

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem będziecie musieli odgadnąć, jakie słodycze (wierzę, że Wasze ulubione!) zostały zapisane anagramami.

1. ZCDAEOLKA LIKMA
2. KIEŻL AOHIRB
3. UACHP SUHPC
4. IPENRIZCIK
5. GUKISIPE

Macie czas do jutra do godziny 21:00. Pamiętajcie, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem i że zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź. Za poprawne rozwiązania możecie otrzymać 25 punktów, 50 złotych monet oraz 10 fasolek.

Prowadząca
Nyssa Shadow

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Marina Dayne
Desmond Dayne
Wyczarował/a Nyssa Shadow - 27.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [23]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Bitwa na Śnieżki
Data: 25-29 stycznia 2021
Godzina: 17:00-18:30; 21:30-22:00
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs z Mitów i Legend [1]
Data: 26 stycznia 2021
Godzina: 21:37
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Livka Magnael-Bee

Konkurs z Historii Magii #1
Data: 27 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Debora Magnael-Bee

Bitwa na Śnieżki
Data: 30-31 stycznia 2021
Godzina: 00:00-23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Puzzle (nie) do ułożenia [1]
Data: 30 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Demon Lily

Ogłoszenie prefektów
Data: 31 stycznia 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Johannes Weierstrass [463]
Zinnia Cormier [438]
Nadia Aydogan [434]
Bella McKinsley [428]
Mark Evans [410]

[Więcej]


KLASA 2

Carla Grimshaw [631]
Roksana Sprouse [563]
Isabella Thompson Rossa [513]
Clarie Moore [507]
Alice Undecim [505]

[Więcej]


KLASA 3

Alexandra Herondale [276]
Angelika Walker [266]
Emily Butchon [241]
Livka Magnael-Bee [200]
Hope Grimshaw [175]

[Więcej]





Kazbiel Thundershout [0]
Diana Silky-Wolfram [0]
Kasper Schade [0]
Isabelle Sancley [0]
Emma Ross [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
24 stycznia!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
24 stycznia!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
24 stycznia!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.