Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2021
- zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Eliksiry
godzina 18:30
Sala Lochów

Zielarstwo
godzina 19:05
Stara Cieplarnia

Transmutacja
godzina 19:40
Ukryta Sala

Czarna Magia
godzina 20:15
Sala Zagłady



KLASA II


Mity i Legendy
godzina 18:30
Opuszczona Sala

OnMS
godzina 19:05
Mroczny Las

Zielarstwo
godzina 19:40
Stara Cieplarnia

Transmutacja
godzina 20:15
Ukryta Sala







* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Adele Patel
prof. Emily Butchon

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Jana Morningstar
prof. Emma Ross

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael
prof. Kiara Morningstar

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Hope Grimshaw
prof. Anton Voronin

Prefekci:
-
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


14156  pkt
6547  pkt
4426  pkt
3361  pkt




Podaj magię [28]


Drodzy Czarodzieje!

Za nami dwudziesta czwarta edycja gry "Podaj magię". Mary Pinkman przekazała ją w ręce Nadiyi Molko. Serdecznie gratulujemy! W tym miejscu znajdziecie regulamin gry, a poniżej szczegółowe wyniki.
  • Arielle Johanson +5 pkt | 5 gal
  • Hanna Gonne +15 pkt | 15 gal
  • Manet Iglarz +15 pkt | 15 gal
  • Alyssa Foster +15 pkt | 15 gal
  • Amy Lightwood +15 pkt | 15 gal
  • Katnyss Kingstone +15 pkt | 15 gal
  • Liviette Weasley +55 pkt | 55 gal
  • Mary Pinkman +10 pkt | 10 gal
  • Ahreum Min +15 pkt | 15 gal
  • Demian Alntelo +15 pkt | 15 gal
  • Ariana Luma +15 gal
  • Ashley Black +30 gal
  • Marina Dayne +10 gal
  • Nadiya Molko + do RN | 60 gal
Co tym razem czekać Was będzie w Wielkiej Sali? Czy będą to (a) puzzle, (b) anagramy, a może (c) cytaty? Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach pod tym newsem. Do zdobycia 5 punktów i 5 galeonów.

Ustawcie swoje przypominajki na 21:30!


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 05.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [5]
Szczęśliwy Traf [32] - Wyniki
 


Moi drodzy!

Nadszedł czas na przedstawienie wyników trzydziestego drugiego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:

  • Arielle Johanson 25 pkt | 50 gal
  • Hanna Gonne 25 pkt | 50 gal
  • Manet Iglarz 25 pkt | 50 gal
  • Arabell Mcavoy 25 pkt | 50 gal
  • Wanessa Black 25 pkt | 50 gal
  • Alyssa Foster 25 pkt | 50 gal
  • Katnyss Kingstone 25 pkt | 50 gal
  • Liviette Weasley 25 pkt | 50 gal
  • Rosie Clark 25 pkt | 50 gal
  • Mary Pinkman 25 pkt | 50 gal
  • Demian Alntelo 25 pkt | 50 gal
  • Nadiya Molko 50 gal

  • Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

    Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

    Prowadząca
    Ariana Luma

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Wyczarował/a Ariana Luma - 04.06.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Podaj magię [27]


    Drodzy Czarodzieje!

    Za nami dwudziesta szósta edycja gry "Podaj magię", którą
     przejęła Mary Pinkman od Dyrekcji oraz przekaże ją kolejnej osobie. Regulamin znajduje się w tym miejscu

    Co tym razem czekać Was będzie w Wielkiej Sali? Czy będą to (a) puzzle, (b) uzupełnianki, a może (c) quiz? Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach pod tym newsem. Do zdobycia 5 punktów i 5 galeonów.

    Ustawcie swoje przypominajki na 21:30!


    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 04.06.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [18]
    Szczęśliwy Traf [31] - wyniki
      
    Nadszedł czas na przedstawienie wyników trzydziestego pierwszego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
    • Arielle Johanson 25 pkt | 50 gal
    • Hanna Gonne 25 pkt | 50 gal
    • Manet Iglarz 25 pkt | 50 gal
    • Wanessa Black +25 pkt | 50 gal
    • Ahreum_Min 25 pkt | 50 gal
    • Demian Alntelo 25 pkt | 50 gal
    • Marisa Evans 20 pkt | 40 gal
    • Debora Magnael 25 pkt | 50 gal
    Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

    Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

    Prowadząca
    Nadiya Molko

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Wyczarował/a Nadiya Molko - 04.06.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Konkurs z Zaklęć [4]


    Czołem!

    Nadszedł czas, abym przybyła z kolejnym konkursem z Zaklęć! Jest to druga część konkursu, w którym musicie odgadnąć jakiego zaklęcia działanie przedstawione jest na zdjęciu. Za zidentyfikowanie każdego z nich otrzymać możecie już 30 pkt, natomiast za dopisanie jeszcze krótkiego opisu działania dostaniecie 
    dodatkowe 10 pkt!

    [OBRAZKI]

    Rozwiązania przesyłajcie na moją sowę: nadiya.molko@gmail.com (podpisując się imieniem, nazwiskiem i domem). Czas na wykonanie konkursu macie do soboty (09.06.2018) do godziny 23:59. 

    Pozdrawiam,
    prof. Nadiya Molko

    Wyczarował/a Nadiya Molko - 04.06.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Konkurs prefekta naczelnego


    [Szczupła dziewczyna odziana w szatę Slytherinu właśnie wychodziła z lochów. W lewej dłoni trzymała pergamin zwinięty w rulonik, natomiast na jej prawej dłoni widać było świeże plamy rozlanego atramentu. Uczennica drugiej klasy przemierzała długi korytarz, by chwilę później stanąć przed dużą tablicą wiszącą na drzwiach Wielkiej Sali i zawiesić na niej pergamin, na którym starannym pismem widniała następująca treść.]


    Kochane Liski!

    Mam przyjemność ogłosić kolejny konkurs prefektów. Tym razem są to wasze ulubione anagramy! Przed wami 10 słów związanych z miejscami z Harrego Pottera. Za każde słowo dostaniecie po 4 punkty i 4 galeony. Rozwiązania przesyłajcie na moją sowę: ahriannablack@gmail.com.

    [ANAGRAMY]

    Wysyłajcie swoje odpowiedzi do 7 czerwca. Pamiętajcie, aby podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz domem!

    Ahreum Min
    przesyła całusy!

    [Ostatni raz rzuciła okiem na pergamin i z uśmiechem powędrowała do lochów przygotowywać kolejny eliksir myśląc o tym, ilu uczniów zdecyduje się wziąć udział w jej konkursie.]
     
    Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 04.06.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Magia Odznak - 5

    "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

    Po raz piąty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w piątym tygodniu nauki.

    Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

    Klasa Pierwsza

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. LIVIETTE WEASLEY 10
    2. AMY LIGHTWOOD 9
    2. ARIELLE JOHANSON 9
    3. JASON WOLFBLACK 6


    Klasa Druga

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. KATNYSS KINGSTONE 15
    2. AHREUM MIN 13
    3. MARY PINKMAN 9
    3. MANET IGLARZ 9

    Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


    Nauczyciele

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. ARIANA LUMA 3

    Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

    Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

    Pozdrawiamy,
    Dyrekcja HP School
     
    Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 04.06.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Podsumowanie nauczycieli - 5

    Piąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 20.05):

    PERSONALIAORPSIPMS
    A. LUMA6100707
    N. MOLKO2100330
    K. PICCIFUES000004-4
    V. PICCIFUES0000000
    N. RIDDLE1100220
    K. WAKESHIMA000004-4

    Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

    Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Vicessy Piccifues.


    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 03.06.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [905] [906] [907] [908] [909] [910] [911] [912] [913] [914] [915] [916] [917] [918] [919] [920] [921] [922] [923] [924] [925] [926] [927] [928] [929] [930] [931] [932] [933] [934] [935] [936] [937] [938] [939] [940] [941] [942] [943] [944] [945] [946] [947] [948] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zakumpluj się ze Zgredkiem

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Uszy dalekiego zasięgu

    Konkurs z Historii Magii [1]
    Data: 20 października 2021
    Godzina: 21:00
    Link: łap świstoklik
    Podpis: prof. Debora Magnael

    Zakupy na Pokątnej [1]
    Data: 20 października 2021
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Konkurs dyrekcji [2]
    Data: 22 października 2021
    Godzina: 22:00
    Link: łap świstoklik
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Konkurs z Zaklęć [1]
    Data: 23 października 2021
    Godzina: 21:00
    Link: łap świstoklik
    Podpis: prof. Emily Butchon

    Ogłoszenie prefektów
    Data: 24 października 2021
    Godzina: 20:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    październik-grudzień 2021

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Pobierz miotłę!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    KLASA 1

    Max Hatter [1600]
    Victoria Hopes [1530]
    Ethan Alighieri [1296]
    Cynthia Sunside [1283]
    Luiza Malfoy [1259]

    [Więcej]


    KLASA 2

    Alexa Marpher [1742]
    Conor Baughan [1462]
    Maks Venturii [1344]
    Annabelle Noyer [840]
    Jasmine Xofe [652]

    [Więcej]


    KLASA 3

    Zinnia Cormier [799]
    Bella McKinsley-Hargreeves [617]
    Johannes Karl Weierstrass [609]
    Cindy Torres [553]
    Alissa Ashford [245]

    [Więcej]





    Debora Magnael [38]
    Missy Mikaelson [29]
    Angelika Schade [28]
    Praia Tiriana [27]
    Emma Ross [27]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

    Luiza Malfoy
    Vitani Abernathy
    Zinnia Cormier
    Debora Magnael


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Już 24 października!
    Hogwarts Express



    Redaktorzy Naczelni:
    Lily Dayne


    Sowa do redakcji:
    gazetka.hpschool@gmail.com


    NAJNOWSZY NUMER:
    Andrzejki 2020

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Już 24 października!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Już 24 października!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.