Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
styczeń-marzec 2021!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


GRYFFINDOR
RAVENCLAW


Eliksiry
godzina 19:40
Sala Lochów

Transmutacja
godzina 20:15
Ukryta Sala





KLASA I


HUFFLEPUFF
SLYTHERIN


Czarna Magia
godzina 20:15
Sala Zagłady





KLASA II


Czarna Magia
godzina 19:05
Sala Zagłady

Numerologia
godzina 19:40
Wieża Cini



* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Kasper Schade

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael-Bee

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Diana Silky-Wolfram

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Styczeń
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


8994  pkt
8665  pkt
8592  pkt
7838  pkt




Konkurs z Starożytnych Run [2]


Drodzy czarodzieje!

Przygotowałam dla was drugi konkurs z Starożytnych Run, który polega na odnalezieniu w wykreślance 10 słów związanych z runami.

[WYKREŚLANKA]


Za wykonanie jej można otrzymać 30 punktów i tyle samo galeonów. Pierwsze trzy osoby otrzymają bonus w postaci 10 punktów i tyle samo galeonów. Na rozwiązanie tego konkursu macie czas do piątku (26.01) do godziny 22.00 na sowę debora.pat.uni800@gmail.com. Przypominam o podpisaniu się, prace anonimowe nie będą brane pod uwagę.

Pozdrawiam
prof.Debora Magnael

Wyczarował/a Debora Magnael - 23.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [4] - Wyniki
Nadszedł czas na przedstawienie wyników czwartego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Hanna Gonne +20 pkt | 40 gal
  • Jasmine Luma +10 pkt | 20 gal
  • Jeju Klick +10 pkt | 20 gal
  • Kasper Smith +25 pkt | 50 gal
  • Adriana Loera +20 pkt | 40 gal
  • Anabelle Ivalanche +20 pkt | 40 gal
  • Allison Walker +25 pkt | 50 gal
  • Anders Dalgaard +25 pkt | 50 gal
  • Bella Slytherin +25 pkt | 50 gal
  • Billie Black +20 pkt | 40 gal
  • Katherine Dragonpark +20 pkt | 40 gal
  • Ketrin Uzumaki +15 pkt | 30 gal
  • Marcin Gierczak +25 pkt | 50 gal
  • Nadiya Molko +25 pkt | 50 gal
  • Ratte Meadow +15 pkt | 30 gal
  • Vilde Lightwood +25 pkt | 50 gal
  • Wanessa Grin +25 pkt | 50 gal
  • Amaretta Tinney +25 pkt | 50 gal
  • Claudia Potter +20 pkt | 40 gal
  • Kassandra Whiteowl +25 pkt | 50 gal
  • Mad Max +15 pkt | 30 gal
  • Mandy Brocklehurst +5 pkt | 10 gal
  • Powionne Sitme +25 pkt | 50 gal
  • Vicky Silver +15 pkt | 30 gal
  • Ahreum Min +15 pkt | 30 gal
  • Adeline Magnael +20 pkt | 40 gal
  • Alexandra Mccall +10 pkt | 20 gal
  • Alice Mace +20 pkt | 40 gal
  • Ally Snaper +20 pkt | 40 gal
  • Ashley Black +25 pkt | 50 gal
  • Axel Magnael +20 pkt | 40 gal
  • Cassandra Adams +10 pkt | 20 gal
  • Demian Alntelo +25 pkt | 50 gal
  • Dev Hastings +25 pkt | 50 gal
  • Dorothea Nott +25 pkt | 50 gal
  • Eileen Black +20 pkt | 40 gal
  • Elisabeth Dark +25 pkt | 50 gal
  • Elodie Soler +20 pkt | 40 gal
  • Elizabeth Black +25 pkt | 50 gal
  • James Pajlach +25 pkt | 50 gal
  • Kate Frai +20 pkt | 40 gal
  • Lilith Grey-Martell +25 pkt | 50 gal
  • Mineral Laufeyson +25 pkt | 50 gal
  • Paula Rodriguez +25 pkt | 50 gal
  • Solum Stormclock +25 pkt | 50 gal
  • Debora Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Eleonora Malfoy +25 pkt | 50 gal
  • Natalie Riddle +25 pkt | 50 gal
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 23.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Loterie Liczbowe - 2
W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:



Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School

Wyniki pierwszych zakupów na Ulicy Pokątnej dostępne są TUTAJ.

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 23.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs [1]


Witajcie!

Pewnie jesteście stęsknieni za magicznymi konkursami? Jeśli tak, to mam dla Was dobrą wiadomość. Otóż, jakiś chochlik kornwalijski, no bo któżby inny, wziął moje notatki, na których wypisane były cytaty jednej osoby z Harry ego Pottera i porozrywał pergamin w ten sposób. że teraz mam zaledwie zbitkę różnych wyrazów. Pomożecie odtworzyć mi te cytaty i znaleźć ich autora?

[ CHMURA WYRAZOWA ]

Na Wasze rozwiązania czekam pod adresem nyssa.shadow@gmail.com do piątku (26.01) do godz. 20:00. Nie zapomnijcie podpisać swoich prac imieniem, nazwiskiem oraz domem.

Powodzenia!

Pozdrawiam ciepło
Nyssa Shadow
Wyczarował/a Nyssa Shadow - 23.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [9] - Wyniki


Moi drodzy!
Nadszedł czas na przedstawienie wyników dziewiątego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Kasper Smith +20 pkt | 40 gal
  • Manet Iglarz +25 pkt | 50 gal
  • Lizzy Cloud +5 pkt | 10 gal
  • Adriana Loera +25 pkt | 50 gal
  • Allison Walker +25 pkt | 50 gal
  • Nadiya Molko +25 pkt | 50 gal
  • Paula Potter +25 pkt | 50 gal
  • Wanes Black-Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Vilde Lightwood +25 pkt | 50 gal
  • Amaretta Tiney +25 pkt | 50 gal
  • Claudia Potter +25 pkt | 50 gal
  • Finnick Williams +15 pkt | 30 gal
  • Katnyss Kingstone +25 pkt | 50 gal
  • Adeline Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Ahreum Min +25 pkt | 50 gal
  • Ashley Black-Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Axel Magnael +25 pkt | 50 gal
  • Demian Alntelo +25 pkt | 50 gal
  • Elisabeth Dark +25 pkt | 50 gal
  • Elizabeth Black +25 pkt | 50 gal
  • James Pajlach +25 pkt | 50 gal
  • Eleonora Malfoy +50 gal
  • Kazbiel Thundershout +50 gal
  • Natalie Riddle +10 gal

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Debora Magnael

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Debora Magnael - 22.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia odznak [1]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.AMARETTA TINNEY
33
2.JAMES PAJLACH31
3.MAD MAX30

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.ADRIANA LOERA
26
2.ASHLEY BLACK23
3.NADIYA MOLKO22

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NYSSA SHADOW
3
2.NATALIE RIDDLE2
3.DEBORA MAGNAEL1
3.ARIANA LUMA1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 22.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z OpCM [1] - Wyniki


Kochani Czarodzieje!

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników pierwszego konkursu z OpCM. Przedstawiają się one tak:

  • Julia Conder +40 pkt | 40 gal
  • Julia Montgomery +40 pkt | 40 gal
  • Bella Magnael +40 pkt | 40 gal
  • Juliet Smith +40 pkt | 40 gal
  • Katherine Dragonpark +40 pkt | 40 gal
  • Lewis Duran +40 pkt | 40 gal
  • Nadiya Molko +40 pkt | 40 gal
  • Vilde Lightwood +40 pkt | 40 gal
  • Yebin Hirai +40 pkt | 40 gal
  • Katnyss Kingstone +40 pkt | 40 gal
  • Mandy Brocklehurst +40 pkt | 40 gal
  • Powionne Sitme +40 pkt | 40 gal
  • Ahreum Min +40 pkt | 40 gal
  • Demian Alntelo +40 pkt | 40 gal
  • Dorothea Nott +40 pkt | 40 gal
  • Emma Stevens +40 pkt | 40 gal
  • James Pajlach +40 pkt | 40 gal
  • Lucyfer Lodge +40 pkt | 40 gal
Dziękuję za udział i przepiękne prace! Zapraszam do kolejnych konkursów!


Buziaczki!
Natalie Riddle
Wyczarował/a Natalie Riddle - 21.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 1

Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
H. HIGHTOWER3030606
C. LOVATO0010101
A. LUMA4040817
D. MAGNAEL6010707
K. PICCIFUES00202-3-1
N. RIDDLE813012012
N. SHADOW1254021021
K. THUNDERSHOUT0000000
K. WAKESHIMA4000422

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. Z uwagi na wysoką frekwencję na zajęciach lekcyjnych w I klasie podsumowanie pojawia się w późniejszym terminie, aby dać Wam więcej czasu, a zasady dotyczące terminów dodawania dzienników lekcyjnych zostały nieco złagodzone. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Natalie Riddle i Nyssa Shadow.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • OnMS (K. Thundershout) - klasa I (2 godziny), klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 21.01.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Bitwa na Śnieżki
Data: 25-29 stycznia 2021
Godzina: 17:00-18:30; 21:30-22:00
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs z Mitów i Legend [1]
Data: 26 stycznia 2021
Godzina: 21:37
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Livka Magnael-Bee

Konkurs z Historii Magii #1
Data: 27 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Debora Magnael-Bee

Bitwa na Śnieżki
Data: 30-31 stycznia 2021
Godzina: 00:00-23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Puzzle (nie) do ułożenia [1]
Data: 30 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Demon Lily

Ogłoszenie prefektów
Data: 31 stycznia 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Johannes Weierstrass [463]
Zinnia Cormier [438]
Nadia Aydogan [434]
Bella McKinsley [428]
Mark Evans [410]

[Więcej]


KLASA 2

Carla Grimshaw [631]
Roksana Sprouse [563]
Isabella Thompson Rossa [513]
Clarie Moore [507]
Alice Undecim [505]

[Więcej]


KLASA 3

Alexandra Herondale [276]
Angelika Walker [266]
Emily Butchon [241]
Livka Magnael-Bee [200]
Hope Grimshaw [175]

[Więcej]





Kazbiel Thundershout [0]
Diana Silky-Wolfram [0]
Kasper Schade [0]
Isabelle Sancley [0]
Emma Ross [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
24 stycznia!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
24 stycznia!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
24 stycznia!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.