Hogwart HP School
Trwają magiczne wakacje!

Zapraszamy do zapisów
na rok szkolny wrzesień-listopad 2020:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Grafik sesji
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
Alice Wright
Aurora Lightwood


Opiekun:
prof. Diana Morgan

Prefekci:
Angelika Walker
Lauren Lisbon


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Aleksa Coldstone
Dona Ashe


Opiekun:
prof. Aiden Grimshaw

Prefekci:
Caeleb Ambarella
Ashlynn Watson


Prefekci Naczelni
Kassandra Whiteowl
Izak Wolfram


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Sierpien
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 


149519  pkt
108759  pkt
92567  pkt
83536  pkt




Konkurs OnMS #1 - Wyniki

Kochane Świergotniki!

Już kilka dni po ostatecznym terminie wysyłania prac konkursowych, więc zdecydowałem zabrać się do ich sprawdzania i jego wyniki prezentują się następująco:

Adriano Escobar + 30 pkt. || + 30 gal.
Natalie Riddle
+ 40 pkt. || + 40 gal.
Tori Collins
+ 40 pkt. || + 40 gal. || + 0,5 ocena końcowa
Louissa Potter + 40 pkt. || +40 gal.
Adriana Loera + 40 pkt. || + 40 gal. || + 0,5 ocena końcowa
Ketrin Uzumaki
+ 40 pkt. || + 40 gal.

Serdecznie gratuluję i dziękuję za udział.

Pozdrawiam,
prof. Kazbiel Thundershout
Wyczarował/a Kazbiel Thundershout - 07.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Quiz | Loterie Liczbowe [3]


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już w niedzielę (tj. 08.10) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się Cotygodniowy Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Do zobaczenia na quizie!

Wyślij kupon:
Galeolotek | Punktator


Pozdrawiam,

Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
   
Wyczarował/a Lily Dayne - 07.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs #2

Kochani czarodzieje i czarownice!

Na pewno większość się ze mną zgodzi, że szkoła powinna kojarzyć się wszystkim nie tylko z nauką i ciężką pracą, ale również z drobnymi przyjemnościami, dlatego śpieszę do Was z drugą zabawą. Pragnę zachęcić was do zajrzenia do szkolnej Izby Pamięci i zapoznania się z kilkoma ważnymi pomieszczeniami. Wasze zadanie polega na dopisaniu przedmiotu jaki dany nauczyciel uczył w murach naszej szkoły. Jeśli dana osoba uczyła kilku przedmiotów należy również je wymienić. 

[DRUGIE ZADANIE]

Na rozwiązanie prostej zabawy macie 3 dni, czyli na pracę czekam do środy (10.10) godziny 20:00 na sowę: griannee@gmail.com. Proszę, abyście się podpisali imieniem oraz nazwiskiem oraz domem, jakiego używacie na stronie. Możecie zdobyć 30 punktów oraz 30 galeonów. Najszybsze 4 osoby otrzymają dodatkowe 10 punktów i tyle samo galeonów.

Pozdrawiam i ściskam,
prof. Grianne Ohmsford

Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 07.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs #1 - wyniki

Znane już są wyniki pierwszego konkursu dotyczącego Izby Pamięci. W konkursie wzięło udział 11 czarodziejów. A oto ich nazwiska.
  • Adriana Loera +40 pkt | 40 gal
  • Nadiya Molko+40 pkt | 40 gal
  • Mandy Brocklehurst +40 pkt | 40 gal
  • Tori Collins +40 pkt | 40 gal
  • Natalie Riddle +40 pkt | 40 gal
  • Axel Magnael +20 pkt| 20 gal
  • Silver Moon +40 pkt | 40 gal
  • Sylwia Potrowa +40 gal
  • Eleonora Malfoy +40 gal
  • Nyssa Shadow +40 gal
  • Lily Dayne +40 gal
  •  
    Dziękuję za udział w zabawie.
Pozdrawiam.
prof. Grianne Ohmsford

Jedna z prac nie została podpisana. Proszę o komentarz z imieniem i nazwiskiem oraz domem (z maila gaba****)
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 07.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs z Historii Magii [1] - Wyniki
 


Moi mili!

Jako, że zakończył się czas na wysyłanie mojego konkursu z historii magii, chciałabym przedstawić Wam wyniki :
  • Veritas Menches 30 pkt | 30 gal
  • Adriana Loera 50 pkt | 50 gal
  • Nadiya Molko 50 pkt | 50 gal
  • Claudia Potter 50 pkt | 50 gal
  • Sendiia Modern 10 pkt | 10 gal
  • Bella Slytherin 40 pkt | 40 gal
  • Natalie Riddle 40 pkt | 40 gal
  • Rose Meins 40 pkt | 40 gal
  • Tori Collins 40 pkt | 40 gal
  • Aria Carter 40 gal
  • Eleonora Malfoy 40 gal
Dziękuję serdecznie, że wzięliście udział i gratuluję zdobytych punktów i galeonów

Z pozdrowieniami
prof. Ariana Luma
Wyczarował/a Ariana Luma - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 2

Za nami drugi tydzień nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER3100404
H. HIGHTOWER0000000
A. LUMA3000303
D. MAGNAEL31004-13
E. MALFOY3200505
G. OHMSFORD215210010
K. PICCIFUES00000-3-4
C. PLEDGE2100303
S. POTROWA0100101
N. SHADOW5510020020
K. THUNDERSHOUT3000303
K. WAKESHIMA20002-11
A. WISE00000-2-1

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aria Carter, Ariana Luma, Debora Magnael, Eleonora Malfoy, Grianne Ohmsford, Cassandra Pledge, Karol Piccifues, Sylwia Potrowa, Nyssa Shadow, Kazbiel Thundershout i Anley Wise.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (2 godziny), klasa II (2 godziny)
  • Eliksiry (G. Ohmsford) - klasa I (1 godzina)
  • OpCM (A. Wise) - klasa I (3 godziny), klasa II (3 godziny)
  • Zaklęcia - klasa I (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [2]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz drugi w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.ADRIANA LOERA
18
2.CLAUDIA POTTER11
3.ASHLEY BLACK10

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NATALIE RIDDLE
18
2.TORI COLLINS15
3.PATRICIA POTTER3

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NYSSA SHADOW
3
2.GRIANNE OHMSFORD2
3.ELEONORA MALFOY1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy traf [18]
 


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Nadszedł najwyższy czas na przedstawienie wyników osiemnastego Szczęśliwego Trafu! Oto osoby, które wzięły w nim udział:

  • Layla Mistic 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mandy Brocklehurst 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriano Escobar 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Ashley Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Rose Meins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Vee Smith 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mila Bookies 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadyia Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Sky Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Debora Mangnael 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
  • Kazbiel Thundershout 50 gal | 10 fas

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.


Prowadząca
Ariana Luma

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Desmond Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Ariana Luma - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: wrzesień 2020
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis:Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
wrzesień-listopad 2020

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Kassandra Whiteowl [10456]
Alexandra Herondale [8518]
Hope Falling [8321]
Caeleb Ambarella [8116]
Magda Li [8112]

[Więcej]





Anica Duquesne [214]
Narcyza Zoe Assassin [197]
Debora Magnael [189]
Aiden Grimshaw [158]
Adele Patel [148]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Kassandra Whiteowl
Narcyza Zoe Assassin


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Niebawem!
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.