Hogwart HP School
Rozpoczęcie roku
już 25 kwietnia!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Sesja egzaminacyjna:
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Podsumowanie nauczycieli - 3

Trzeci tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 28.10):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO46101129
N. ALNTELO461011110
H. GONNE0000000
H. HIGHTOWER0000000
A. MAGNAEL480012012
D. MAGNAEL442010
0
10
A. LUMA4
95018018
A. MIN631010010
K. PICCIFUES4200606
V. PICCIFUES0000000
M. PINKMAN0310440
A. WINTERHOOD571114113
N. WINTERHOOD000004-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Ariana Luma, Axel Magnael, Debora Magnael, Ahreum Min, Mary Pinkman, Ashley Winterhood i Natalie Winterhood.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (1 godzina), klasa II (2 godziny)
  • Eliksiry (M. Pinkman) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • Quidditch (V. Piccifues) - klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 30.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs Starożytne Runy [1]

Kochane Cukrowe Ludki!

Korzystając z wolnej chwili przygotowałam dla Was pierwszy w tym roku szkolnym konkurs ze Starożytnych Run. Waszym zadaniem będzie rozwiązanie prostej krzyżówki związanej właśnie z runami.

[KRZYŻÓWKA]

Do otrzymania jest 30 punktów i 30 galeonów, jednakże 3 pierwsze osoby mogą liczyć na bonus w postaci kolejnych 10 punktów i takiej samej ilości galeonów. Na Wasze odpowiedzi czekam do soboty (03.11) do godziny 23.59 na sowę malfoyeleonora@gmail.com. Pamiętajcie by podpisać się imieniem, nazwiskiem oraz domem.

Pozdrawiam słodko
prof. Eleonora Malfoy
Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 30.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs dyrekcji [2]
 


Drodzy Czarodzieje!

Przybywamy do Was z kolejnym konkursem dyrekcji. Dzisiaj wytężycie wzrok by rozpoznać, który cień pasuje do obrazka znajdującego się powyżej. Napiszcie również, czym różnią się pozostałe niepasujące obrazki

[MAGICZNE CIENIE]

Na Wasze rozwiązania czekamy pod adresem dyrekcja@hogwart.pl do niedzieli (04.11) do godz. 20:00. Prosimy również o podpisanie prac. Do zdobycia: 40 punktów i 40 galeonów (dla 5 pierwszych osób) oraz 30 punktów i 30 galeonów (dla pozostałych). Dla nauczycieli plusy do Rankingu Nauczyciela.

Życzymy powodzenia!

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 29.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefektów [1]


Hejka wszystkim!!

Dzisiaj rozpoczął się 4 tydzień szkoły, więc może czas na pierwszy konkursik prefektów? Mam dla Was zabawę, z której jestem słynna - są to uzupełnianki!

[ UZUPEŁNIANKI ]

Są to cytaty z lukami, które musicie wypełnić. Jest ich dziewięć, a za każdą poprawnie wypełnioną, dostaniecie po 3 punkty, co w sumie daje Wam 27 pkt. Dodatkowo możecie dopisać osoby, które wypowiedziały dany cytat - otrzymacie wtedy 10 pkt więcej!

Dla pierwszych 3 osób mam bonus punktowy, jak i galeonowy, tak więc kto pierwszy, ten lepszy!

Rozwiązania możecie mi wysyłać do piątku (2 listopada) do godziny 23.59 na mojego maila: liviettemoran@wp.pl.

Wierzę, że sobie poradzicie i czekam na Wasze rozwiązania!


Prefekt naczelny
Wasza Liviette Weasley
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 29.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Kolekcja jesienna - karta nr 5



Witajcie!

Mamy przyjemność zaprosić całą społeczność HP School do ósmej odsłony zabawy, która stała się już niejako tradycją naszej szkoły, a związana jest ze zbieraniem kart kolekcjonerskich. Tym razem do zdobycia są karty z kolekcji jesiennej.

Niemniej aby otrzymać kartę, będzie trzeba wykazać się zaangażowaniem i nie przegapić niezbędnych do wykonania czynności.

W tym miejscu znajdziecie wszelkie informacje potrzebne do zdobycia karty numer 5, przedstawiającej profesora Flitwicka.

Życzymy miłego kolekcjonowania!


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 29.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Bitwa na Kasztany



Mam przyjemność zaprosić całą społeczność HP School na Bitwę na Kasztany, która odbędzie się w dniach 29.10 - 04.11.2018 roku. Zabawa, jak sama nazwa wskazuje, polegać będzie na celnym trafieniu kasztanem w jak największą liczbę osób biorących udział w bitwie. Chęć uczestnictwa w zabawie zadeklarować należy za pomocą znajdującego się poniżej formularza, po uprzednim zapoznaniu się z zasadami gry.

[ ZASADY GRY | FORMULARZ ZAPISU | UCZESTNICY ]

Zachęcamy serdecznie do udziału, gdyż czekają atrakcyjne nagrody.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 28.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Historii Magii #2 - Wyniki
 


Moje aniołki!

Drugi konkurs wyszedł Wam znakomicie. Niektórzy mieli problemy ze znalezieniem 15 różnicy. Podpowiem Wam, że była na ścianie po lewej. A tak przedstawiają się wyniki konkursu:
  • Arielle Johanson +40 pkt | 40 gal
  • Jackob Granger +30 pkt | 30 gal
  • Sophie Roberts +30 pkt | 30 gal
  • Sophie Stevengard +30 pkt | 30 gal
  • Zoe Smith +30 pkt | 30 gal
  • Cornelia Sunday +28 pkt | 28 gal
  • Amy Lightwood +28 pkt | 28 gal
  • Anna Alexy +28 pkt | 28 gal
  • Isabela Snow +38 pkt | 38 gal
  • Jenny Red +28pkt | 28 gal
  • Liviette Weasley +38 pkt | 38 gal
  • Luiza Queenwood +30 pkt | 30 gal
  • Aleksa Coldstone +24 pkt | 24 gal
  • Arwana Page +28 pkt | 28 gal
  • Axel Magnael +1 do RN | +30 gal
  • Manet Iglarz - Moranis +1 do RN | +30 gal
  • Mary Pinkman +1 do RN | +30 gal
  • Nadiya Alntelo +1 do RN | +30 gal
Jesteś doskonałymi detektywami dziękuję, że wzięliście udział. Gratuluję zdobytych punktów i galeonów.

Z serdecznymi pozdrowieniami
prof. Ariana Luma
Wyczarował/a Ariana Luma - 28.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [2]
Szczęśliwy Traf [18] - Wyniki
 


Nadszedł czas na przedstawienie wyników osiemnastego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:

  • Arielle Johanson +25 pkt. +50 gal.
  • Katrina Roxet +25 pkt. +50 gal.
  • Sophie Stevengard +25 pkt. +50 gal.
  • Zoe Smith +25 pkt. +50 gal.
  • Cornelia Sunday +25 pkt. +50 gal.
  • Amy Lightwood +25 pkt. +50 gal.
  • Anna Alexy +25 pkt. +50 gal.
  • Isabela Snow +25 pkt. +50 gal.
  • Liviette Weasley +25 pkt. +50 gal.
  • Luiza Queenwood +25 pkt. +50 gal.
  • Axel Magnael +1 RN +50 gal.
  • Demian Alntelo +1 RN +50 gal.
  • Manet Iglarz-Moranis +1 RN +50 gal.
  • Nadiya Alntelo +1 RN +50 gal.

  • Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

    Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

    Prowadząca
    Ariana Luma

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Lily Dayne
    Eleonora Malfoy
    Grianne Ohmsford
    Wyczarował/a Ariana Luma - 28.10.2018
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zakumpluj się ze Zgredkiem

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Uszy dalekiego zasięgu

    Rozpoczęcie roku szkolnego
    Data: 25 kwietnia 2021
    Godzina: 19:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Merlinka
    Data: 13 maja 2021
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpis: Reny Boursier

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    kwiecień-lipiec 2021

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Pobierz miotłę!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    KLASA 1

    Roksana Diggory [0]
    Rose Coltrane [0]
    Ola Arily [0]
    Mateusz Riddle [0]
    Conor Baughan [0]

    [Więcej]


    KLASA 2

    Johannes Weierstrass [0]
    Lilith Carnivean [0]
    Eurelia Pistachio [0]
    Clarie Moore [0]
    Ava Lopez [0]

    [Więcej]


    KLASA 3

    Carla Grimshaw [0]

    [Więcej]





    Dona Ashe [0]
    Emily Butchon-Lopez [0]
    Aiden Grimshaw [0]
    Anastazja Hargreeves [0]
    Angelo Hellcome [0]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:


    -
    -
    -
    -


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Niebawem!
    Hogwarts Express



    Redaktorzy Naczelni:
    Lily Dayne


    Sowa do redakcji:
    gazetka.hpschool@gmail.com


    NAJNOWSZY NUMER:
    Andrzejki 2020

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.