Hogwart HP School
Rok szkolny rozpocznie się
17 stycznia
o godzinie 19:00!

Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


GRYFFINDOR
RAVENCLAW


Starożytne Runy
godzina 18:30
Hol Hieroglifów

Numerologia
godzina 19:05
Wieża Cieni

Mity i Legendy
godzina 19:40
Opuszczona Sala





KLASA I


HUFFLEPUFF
SLYTHERIN


Starożytne Runy
godzina 19:05
Hol Hieroglifów

Numerologia
godzina 19:40
Wieża Cieni

Mity i Legendy
godzina 20:15
Opuszczona Sala

*Mugoloznawstwo
godzina 20:50
Opuszczona Sala





KLASA II


Eliksiry
godzina 19:40
Sala Lochów

**Transmutacja
godzina 20:50
Ukryta Sala



* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Kasper Schade

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael-Bee

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Diana Silky-Wolfram

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Styczeń
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


157  pkt
103  pkt
100  pkt
33  pkt




Magia Odznak - 3

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w trzecim tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. AMY LIGHTWOOD 8
2. JASON WOLFBLACK 6
2. ALEKSANDRA COLDSTONE 6
3. ARIELLE JOHANSON 5


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. MANET IGLARZ 9
2. AHREUM MIN 8
3. KATNYSS KINGSTONE 6

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. NATALIE RIDDLE 3
2. ARIANA LUMA 2
3. NYSSA SHADOW 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 3

Trzeci tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 06.05):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA4310707
N. MOLKO2110338
K. PICCIFUES010015-4
V. PICCIFUES100015-4
N. RIDDLE82101019
N. SHADOW0210202
K. WAKESHIMA00000-4-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Nyssa Shadow.


Lekcje do odrobienia:
  • Zaklęcia (N. Molko) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 2

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz drugi w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w drugim tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. OPHELIA CROWN 14
2. RACHEL HERONDALE 12
3. JASON WOLFBLACK 9


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. AHREUM MIN 11
2. MANET IGLARZ 6
3. JACKOB GRANGER 5

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3
2. NADIYA MOLKO 2
3. NATALIE RIDDLE 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 2

Drugi tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 29.04):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA371011011
N. MOLKO19101138
K. PICCIFUES3100422
V. PICCIFUES1000110
N. RIDDLE0410505
N. SHADOW0110202
K. WAKESHIMA00000-4-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Nyssa Shadow.


Lekcje do odrobienia:
  • Zaklęcia (N. Molko) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefekta Ravenclawu - Wyniki


Nadszedł czas na wyniki konkursu prefekta ravenclawu. Mimo, że zadanie to sprawiło wam niemałą trudność, postanowiłam przydzielić punkty kilku osobom za pomysłowość. 
  • Arielle Johanson 40 pkt | 40 gal 
  • Eva Weezly 40 pkt | 40 gal 
  • Jackob Granger 40 pkt | 40 gal 
  • Jasmine Smitch 40 pkt | 40 gal 
  • Kacper Mcgonagalt | 40 gal 
  • Arebell Mcavoy 40 pkt | 40 gal 
  • Jason Wolfblack 40 pkt | 40 gal 
  • Nelly Nidrooke 40 pkt | 40 gal 
  • Amy Lightwood 40 pkt | 40 gal 
  • Claudia Potter 40 pkt | 40 gal 
  • Kate Vasaio 40 pkt | 40 gal 
  • Liviette Weasley 40 pkt | 40 gal 
  • Mandy Clark 40 pkt | 40 gal 
  • Mary Pinkman 40 pkt | 40 gal 
  • Ahreum Min 40 pkt | 40 gal 
Dziękuję za udział, gratuluję zdobytych nagród i życzę wam powodzenia w następnych konkursach! 
 Katnyss Kingstone
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magiczne podchody


[ – Za Chiny tego nie wykonam! – Alojzy rzucił pewien ciężki przedmiot na podłogę i już miał opuścić salę, gdy Nikodem w ostatniej chwili złapał go za fraki.

– Nie powiesz mi, że chcesz się poddać właśnie teraz? – W Nikodemie aż się gotowało na słomiany zapał u jego przyjaciela. – Masz jeszcze cały dzień na ćwiczenia i radzę ci dobrze, abyś go wykorzystał.

– Nie, ja się poddaję – czarodziej uparcie trwał przy swoim.

– No dobrze – Nikodem postanowił zmienić taktykę, widząc, że poprzednia do niczego nie prowadzi. – W takim razie szoruj do dyrektor Grianny i uprzedź ją, że nie ma co liczyć, że wykonasz wyzwanie, które przed tobą postawiła.

Na te słowa szczęka Alojzego powędrowała natychmiastowo w dół, a ciężki przedmiot leżący na podłodze znowu znalazł się w rękach Alojzego, który sapiąc i stękając na zmianę, ćwiczył dalej.

Nikodem natomiast rozsiadł się wygodnie w fotelu i obserwował poczynania przyjaciela, licząc, że wygra zakład z Mariną, która była święcie przekonana, że kto jak kto, ale Alojz wygrałby tylko wtedy, gdyby to dotyczyło zjedzenia największej ilości czekoladowych żab. ]


Witajcie!

Kolejne tygodnie zajęć biegną nieubłaganie, a Wy jesteście bogatsi o wiedzę, która pomoże Wam dzisiaj w przejściu przez całą trasę magicznych podchodów. Nie ma więc sensu targać ze sobą tomiszczy ze szkolnej biblioteki czy warzyć na ostatnią chwilę Felix Felicis, wystarczy wziąć różdżkę, uzbroić się w odwagę i mężnie wykonać postawione przed Wami wyzwania.

Czeka na Was dziesięć magicznych posterunków (tj. w dziesięciu salach - należy je samodzielnie odkryć), w których zmierzycie się z różnymi zadaniami. Kolejność wykonywania wyzwań, a tym samym przechodzenia pomiędzy posterunkami jest dowolna. Nie ma również limitu czasowego na przejście całej trasy ani bonusu punktowego za szybkość. Trasę można przejść wyłącznie jeden raz, o dowolnej porze między 18:00 - 21:00. Nie można się też cofać do poprzednich posterunków w celu poprawienia zadania.

W magicznych podchodach bierzecie udział pojedynczo, jednakże ponieważ są to podchody, dlatego oprócz wykonywania zadań zostawiacie analogiczne dla swoich koleżanek i kolegów. Tylko wówczas otrzymacie punkty i galeony za dany posterunek. Wyznaczone zadanie nie może być zbyt trudne, ponieważ w przypadku, gdy następna osoba nie będzie w stanie go wykonać, i Wy nie otrzymacie za nie punktów. Szczegółowe instrukcje znajdziecie w tematach pokoi.

Zaleca się, aby do sal wchodzić pojedynczo, by nie utrudniać innym rozwiązywania zadania. Gdy jednak znajdziecie się z drugą osobą na posterunku, należy wykazać się magicznym savoir-vivrem i pozwolić jej na dokończenie wyzwania - dopiero wówczas możecie zaczynać swoją misję.

W celu potwierdzenia wykonania zadania należy zrobić screena albo pobrać loga z treścią zadania i Waszym rozwiązaniem i przesłać go sową (dyrekcja@hogwart.pl) nie później niż o 21:30.

I na koniec rada od nas: magiczne podchody wymagać od Was będą samodzielności, ponieważ nikt tutaj nie będzie Was prowadził za rączkę. Wprawdzie przechodzicie go w pojedynkę, jednakże na swój sposób jest to gra zespołowa, a pomoc okazana koledze czy koleżance, niekoniecznie ze swojego dormitorium, na pewno zaprocentuje. Niech Merlin będzie z Wami!

Z serdecznymi pozdrowieniami
Dyrektorki HP School


PYTANIE BONUSOWE
Jakie zadanie postawiła Alojzemu dyrektor Grianne?

Odpowiadacie w komentarzach. Można zdobyć 10 punktów oraz 20 galeonów. Macie czas do godziny 21:00.

 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Karty Kolekcjonerskie [karta 5] - Wyniki



Mamy przyjemność poinformować, że szczęśliwymi zdobywcami piątej karty z kolekcji zimowej zostały następujące osoby:

IMIĘ I NAZWISKOKARTAPKTGAL
Manet Iglarz[TU]100200
Arebell Mcavoy[TU]100200
Amy Lightwood[TU]100200
Liviette Weasley[TU]100200
Kate Vasaio[TU]100200
Mary Pinkman[TU]100200
Ahreum Min[TU]100200

Dziękujemy za udział w zabawie.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podaj magię [16]


Drodzy Czarodzieje!

Za nami szesnasta edycja gry "Podaj magię". Liviette Weasley przekazała ją w ręce Nadii Molko. Serdecznie gratulujemy! W tym miejscu znajdziecie regulamin gry, a poniżej szczegółowe wyniki:
  • Hanna Gonne +10 pkt | 10 gal
  • Jackob Granger +10 pkt | 10 gal
  • Manet Iglarz +10 pkt | 10 gal
  • Rebecca Maxwell +15 pkt | 15 gal
  • Arebell Mcavoy +25 pkt | 25 gal
  • Kaja Retven +30 pkt | 30 gal
  • Kuba Fajny +55 pkt | 55 gal
  • Viki Smith +10 pkt | 10 gal
  • Wanessa Black +10 pkt | 10 gal
  • Amy Lightwood +15 pkt | 15 gal
  • Claudia Potter +30 pkt | 30 gal
  • Katnyss Kingstone +10 pkt | 10 gal
  • Liviette Weasley +10 pkt | 10 gal
  • Mary Pinkman +5 pkt | 5 gal
  • Demian Alntelo +10 pkt | 10 gal
  • Marisa Evans +10 pkt | 10 gal
  • Ariana Luma +5 gal
  • Ashley Black +10 gal
  • Axel Magnael +10 gal
  • Debora Magnael +25 gal
  • Nadiya Molko + do RN | 45 gal

Co tym razem czekać Was będzie w Wielkiej Sali? Czy będą to (a) rebusy, (b) anagramy, a może (c) skojarenia? Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach pod tym newsem. Do zdobycia 5 punktów i 5 galeonów.

Ustawcie swoje przypominajki na 21:30!


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Lily Dayne - 12.05.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [9]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: 17 stycznia 2021
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja i Nauczyciele Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Martyna Kowalczyk [0]
Vermiona Degrand [0]
Hope Mikel [0]
Kuba Beifong [0]
Wiktoria Sulecka [0]

[Więcej]


KLASA 2

Roksana Sprouse [40]
Violet Thompson Rossa [35]
Carla Grimshaw [35]
Clarie Moore [33]
Macarena Michelle Searose [33]

[Więcej]


KLASA 3

Angelo Hellcome [0]
Dona Ashe [0]
Isabelle Sancley [0]
Hope Grimshaw [0]
Emily Butchon [0]

[Więcej]





Kazbiel Thundershout [0]
Diana Silky-Wolfram [0]
Kasper Schade [0]
Isabelle Sancley [0]
Emma Ross [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
24 stycznia!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
24 stycznia!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
24 stycznia!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.