Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
styczeń-marzec 2021!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


GRYFFINDOR
RAVENCLAW


Łacina
godzina 19:05
Sala Antyczna

Astronomia
godzina 19:40
Najwyższa Wieża

*Smokologia
godzina 20:15
Grota Smoka





KLASA I


HUFFLEPUFF
SLYTHERIN


Astronomia
godzina 19:05
Najwyższa Wieża

Łacina
godzina 19:40
Sala Antyczna

Eliksiry
godzina 20:15
Sala Lochów

*Smokologia
godzina 20:50
Grota Smoka





KLASA II


Astronomia
godzina 18:30
Najwyższa Wieża

Wróżbiarstwo
godzina 19:05
Wieża Cieni

*Smokologia
godzina 19:40
Grota Smoka

Zaklęcia
godzina 20:15
Pokój Życzeń



* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Kasper Schade

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael-Bee

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Diana Silky-Wolfram

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Styczeń
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


9736  pkt
9229  pkt
9076  pkt
8439  pkt




Szczęśliwy Traf [31] - wyniki
  
Nadszedł czas na przedstawienie wyników trzydziestego pierwszego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Arielle Johanson 25 pkt | 50 gal
  • Hanna Gonne 25 pkt | 50 gal
  • Manet Iglarz 25 pkt | 50 gal
  • Wanessa Black +25 pkt | 50 gal
  • Ahreum_Min 25 pkt | 50 gal
  • Demian Alntelo 25 pkt | 50 gal
  • Marisa Evans 20 pkt | 40 gal
  • Debora Magnael 25 pkt | 50 gal
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Nadiya Molko

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Nadiya Molko - 04.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Zaklęć [4]


Czołem!

Nadszedł czas, abym przybyła z kolejnym konkursem z Zaklęć! Jest to druga część konkursu, w którym musicie odgadnąć jakiego zaklęcia działanie przedstawione jest na zdjęciu. Za zidentyfikowanie każdego z nich otrzymać możecie już 30 pkt, natomiast za dopisanie jeszcze krótkiego opisu działania dostaniecie 
dodatkowe 10 pkt!

[OBRAZKI]

Rozwiązania przesyłajcie na moją sowę: nadiya.molko@gmail.com (podpisując się imieniem, nazwiskiem i domem). Czas na wykonanie konkursu macie do soboty (09.06.2018) do godziny 23:59. 

Pozdrawiam,
prof. Nadiya Molko

Wyczarował/a Nadiya Molko - 04.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefekta naczelnego


[Szczupła dziewczyna odziana w szatę Slytherinu właśnie wychodziła z lochów. W lewej dłoni trzymała pergamin zwinięty w rulonik, natomiast na jej prawej dłoni widać było świeże plamy rozlanego atramentu. Uczennica drugiej klasy przemierzała długi korytarz, by chwilę później stanąć przed dużą tablicą wiszącą na drzwiach Wielkiej Sali i zawiesić na niej pergamin, na którym starannym pismem widniała następująca treść.]


Kochane Liski!

Mam przyjemność ogłosić kolejny konkurs prefektów. Tym razem są to wasze ulubione anagramy! Przed wami 10 słów związanych z miejscami z Harrego Pottera. Za każde słowo dostaniecie po 4 punkty i 4 galeony. Rozwiązania przesyłajcie na moją sowę: ahriannablack@gmail.com.

[ANAGRAMY]

Wysyłajcie swoje odpowiedzi do 7 czerwca. Pamiętajcie, aby podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz domem!

Ahreum Min
przesyła całusy!

[Ostatni raz rzuciła okiem na pergamin i z uśmiechem powędrowała do lochów przygotowywać kolejny eliksir myśląc o tym, ilu uczniów zdecyduje się wziąć udział w jej konkursie.]
 
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 04.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 5

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz piąty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w piątym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY 10
2. AMY LIGHTWOOD 9
2. ARIELLE JOHANSON 9
3. JASON WOLFBLACK 6


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. KATNYSS KINGSTONE 15
2. AHREUM MIN 13
3. MARY PINKMAN 9
3. MANET IGLARZ 9

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 04.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 5

Piąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 20.05):

PERSONALIAORPSIPMS
A. LUMA6100707
N. MOLKO2100330
K. PICCIFUES000004-4
V. PICCIFUES0000000
N. RIDDLE1100220
K. WAKESHIMA000004-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Ariana Luma, Nadiya Molko, Karol Piccifues, Natalie Riddle i Vicessy Piccifues.


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 03.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy traf [32]
 


Drodzy Czarodzieje i Czarownice !

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem zabawa polega na przetłumaczeniu z języka angielskiego na język polski nazw magicznych stworzeń :

1. Phoenix
2. Living Shroud
3. Nargles
4. Jobberknoll
5. Fire slug

Macie czas do jutra do godziny 20:00. Pamiętajcie, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem i że zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź. Za poprawne rozwiązania możecie otrzymać 25 punktów oraz 50 galeonów.

Prowadzący
Ariana Luma

Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Ariana Luma - 03.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [12]
Szczęśliwy Traf [22] i [28] - Wyniki

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!

Przyszedł czas na wyniki 22 i 28 Szczęśliwego Trafu. Prezentują się one tak:

Szczęśliwy Traf [22]:
  • Arielle Johanson +10 pkt. | +20 gal.
  • Hanna Gonne +20 pkt. | +40 gal.
  • Manet Iglarz +25 pkt. | +50 gal.
  • Arebell Mcavoy +25 pkt. | +50 gal.
  • Wanessa Black +20 pkt. | +40 gal.
  • Amy Lightwood +25 pkt. | +50 gal.
  • Liviette Weasley +15 pkt. | +30 gal.
  • Mary Pinkman +20 pkt. | +40 gal.
  • Adeline Magnael +25 pkt. | +50 gal.
  • Demian Alntelo +25 pkt. | +50 gal.
  • Elodie Soler +15 pkt. | +30 gal.
  • Ashley Black +50 gal.
  • Debora Magnael +50 gal.
  • Marina Dayne +50 gal.
  • Nadiya Molko +40 gal.
Szczęśliwy Traf [28]:
  • Arielle Johanson +20 pkt. | +40 gal.
  • Hanna Gonne +20 pkt. | +40 gal.
  • Manet Iglarz +25 pkt. | +50 gal.
  • Arebell Mcavoy +25 pkt. | +50 gal.
  • Wanessa Black +15 pkt. | +30 gal.
  • Amy Lightwood +20 pkt. | +40 gal.
  • Liviette Weasley +20 pkt. | +40 gal.
  • Mary Pinkman +20 pkt. | +40 gal.
  • Adeline Magnael +20 pkt. | +40 gal.
  • Demian Alntelo +20 pkt. | +40 gal.
  • Marisa Evans +15 pkt. | +30 gal.
  • Debora Magnael +30 gal.
  • Nadiya Molko +10 gal.
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów. 

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Natalie Riddle

Pozdrawiamy
Dyrekcja HPSchool
Wyczarował/a Natalie Riddle - 03.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podaj magię [25]


Drodzy Czarodzieje!

Za nami dwudziesta piąta edycja gry "Podaj magię", którą z uwagi na ostatni incydent przejęła Dyrekcja i przekaże go kolejnej osobie pod warunkiem uczciwego zachowywania się jej uczestników (w ramach kary nie zostały przyznane żadne nagrody). Do regulaminu, którzy znajduje się w tym miejscu został dopisany punkt o braku możliwości przekazania "Podaj magię" osobie z tego samego domu.

Co tym razem czekać Was będzie w Wielkiej Sali? Czy będą to (a) puzzle, (b) uzupełnianki, a może (c) quiz? Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach pod tym newsem. Do zdobycia 5 punktów i 5 galeonów.

Ustawcie swoje przypominajki na 21:30!


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 03.06.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [9]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Bitwa na Śnieżki
Data: 25-29 stycznia 2021
Godzina: 17:00-18:30; 21:30-22:00
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs z Mitów i Legend [1]
Data: 26 stycznia 2021
Godzina: 21:37
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Livka Magnael-Bee

Konkurs z Historii Magii #1
Data: 27 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Debora Magnael-Bee

Bitwa na Śnieżki
Data: 30-31 stycznia 2021
Godzina: 00:00-23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Puzzle (nie) do ułożenia [1]
Data: 30 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Demon Lily

Ogłoszenie prefektów
Data: 31 stycznia 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Johannes Weierstrass [513]
Zinnia Cormier [491]
Nadia Aydogan [469]
Bella McKinsley [462]
Alexa Luxwell [449]

[Więcej]


KLASA 2

Carla Grimshaw [689]
Roksana Sprouse [576]
Clarie Moore [557]
Alice Undecim [545]
Isabella Thompson Rossa [544]

[Więcej]


KLASA 3

Alexandra Herondale [321]
Angelika Schade [316]
Emily Butchon [262]
Livka Magnael-Bee [258]
Hope Grimshaw [211]

[Więcej]





Kazbiel Thundershout [0]
Diana Silky-Wolfram [0]
Kasper Schade [0]
Isabelle Sancley [0]
Emma Ross [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
31 stycznia!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
31 stycznia!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
31 stycznia!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.