Hogwart HP School
Rozpoczęcie roku
już 25 kwietnia!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Sesja egzaminacyjna:
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Konkurs z Czarnej Magii [2]


[ Wyrwała strony z albumu, który jeszcze nie tak dawno przeglądała z takim sentymentem i cisnęła do kominka, patrząc, jak trawi je ogień. Bo na tych magicznych fotografiach już dawno zniknęły osoby, które były jej niesamowicie bliskie, tylko ona przez cały ten czas łudziła się, że one nadal tam są... ]


Drodzy Czarodzieje!

Pragnę zaprosić Was do udziału w kolejnym konkursie z Czarnej Magii, który tym razem polega na rozwiązaniu 10 anagramów. Wszystkie one są związane z jedną księgą czarnomagiczną i tu właśnie jest druga część zadania - należy odgadnąć, o jaką pozycję chodzi.

[ ANAGRAMY ]

Rozwiązania wysyłajcie do piątku (25.01) do godz. 20:00 na adres lily.dayne@hogwart.pl. Pierwszych pięć osób otrzyma 40 punktów i 40 galeonów, reszta - 30 punktów i 30 galeonów. W przypadku nauczycieli będą to dwa plusy (dla najszybszego) i jeden plus (dla pozostałych).

A na koniec mam do Was prośbę... Mimo że jest to gra wirtualna, nigdy nie zapomnijcie, że po drugiej stronie komputera siedzi człowiek, który ma uczucia. Bo jeżeli zapomnicie, to któregoś dnia może dojść do tragedii...


Lily Dayne



Lekcje Czarnej Magii w dniu dzisiejszym są odwołane.

Wyczarował/a Lily Dayne - 22.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 1

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w pierwszym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. STELLA VITIELLO
21
2. CHRISTIAN ADAMS
15
3. ANICA DUQUESNE
14


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. HERMIONA PARISE
28
2. SOPHIE STEVENGARD
20
3. ANNA ALEXY
18

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY 3
2. AHRIANNA BLACK 2
3. ELODIE SOLER 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Ariana Luma
Lily Dayne
 
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 22.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 1

Pierwszy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 20.01):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO2601927
N. ALNTELO3302817
A. BLACK5110117116
H. GONNE0001101
A. JOHANSON471113013
A. MAGNAEL352111011
D. MAGNAEL461112
0
12
K. PICCIFUES0001101
M. PINKMAN460212012
E. SOLER473115015
L. WEASLEY5107325025
N. WINTERHOOD3001404

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Arielle Johanson, Axel Magnael, Debora Magnael, Elodie Soler, Liviette Weasley.

Lekcje do odrobienia:
  • Numerologia (K. Piccifues) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • Quidditch (H. Gonne) - klasa I (1 godzina)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Ariana Luma
Lily Dayne



Z przykrością informujemy, że prof. Vicessy Piccifues zdecydowała się opuścić nasz zamek. Dziękujemy jej za wieloletnią współpracę i mamy nadzieję, że - tak jak kiedyś - wróci jeszcze do nas, a tymczasem życzymy jej dużo szczęścia i powodzenia w życiu prywatnym.

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 22.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Łami(magi)główka [1] - Wyniki


Witajcie!

Mamy przyjemność przedstawić wyniki pierwszej łami(magi)główki, z którą jedni sobie poradzili szybciej, innym zajęła ona trochę więcej czasu. Niemniej wszyscy, którzy zdecydowali się stawić czoła zadaniu, spisali się na medal! Oto lista nagrodzonych młodych czarodziei i czarownic:
  • Edward Skitch +40 pkt | 40 gal
  • Isabella Rose +30 pkt | 30 gal
  • Katrina Roxet +30 pkt | 30 gal
  • Rebecca Maxwell +30 pkt | 30 gal
  • Anica Duquesne +30 pkt | 30 gal
  • Arebell Mcavoy +30 pkt | 30 gal
  • Carolyn Jones +30 pkt | 30 gal
  • Cassidy Malore +30 pkt | 30 gal
  • Diana Morgan +50 pkt | 50 gal
  • Emily Carter +30 pkt | 30 gal
  • Gondiola Feniks +30 pkt | 30 gal
  • Layla Levine +30 pkt | 30 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +30 pkt | 30 gal
  • Stella Vitiello +60 pkt | 60 gal
  • Travis Flame +30 pkt | 30 gal
  • Anna Alexy +30 pkt | 30 gal
  • Jo Hillton +30 pkt | 30 gal
  • Mia Carti +30 pkt | 30 gal
  • Ahrianna Black +1 do RN | 30 gal
  • Arielle Johanson +2 do RN | 60 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 30 gal
  • Mary Pinkman +1 do RN | 30 gal

Gratulujemy Wam nagród i zachęcamy do wyczekiwania kolejnego konkursu!


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Ariana Luma
Lily Dayne


Wyniki za pierwsze zakupy na Ulicy Pokątnej znajdziecie tutaj.

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 22.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Międzyszkolna Olimpiada "Niuchacz"


Droga społeczności HP School!

Z ogromną przyjemnością pragnę zaprosić Was do wzięcia udziału w trzeciej edycji Międzyszkolnej Olimpiady „Niuchacz”, obejmującej materiał z dziedziny Magizoologii. Pierwszy etap odbędzie się już 26.01 (sobota) o godz. 19:00 w Walizce Scamandera (/join Walizka_Scamandera). Serdecznie zachęcam do udziału!

Szczegółowy regulamin olimpiady znajdziecie TUTAJ.

  Organizator 
Sophie Mellark Poe

 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 21.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [2]
Loterie Liczbowe - 1
 
W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:



Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Lily Dayne
Eleonora Malfoy
Ariana Luma



Na fanpeage'u szkoły znajduje się już nowa zabawa z cyklu "Odkryj piękno Nory"

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 21.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs astronomia #1 - wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników pierwszego konkursu z astronomii! A oto one:
  • Isabella Rose + 30 pkt | 30 gal
  • Katrina Roxet + 20 pkt | 20 gal
  • Sophie Roberts + 30 pkt | 30 gal
  • Tony Stark + 20 pkt | 20 gal
  • Rebecca Maxwell + 20 pkt | 20 gal
  • Anastasia Potter+ 20 pkt | 20 gal
  • Edward Skitch+ 30 pkt | 30 gal
  • Anna Alexy +30 pkt | 30 gal
  • Mia Carti +30 pkt | 30 gal
  • Sara Luces +30 pkt | 30 gal
  • Hermiona Parise +30 pkt | 30 gal
  • Rose Pottinger +20 pkt | 20 gal
  • Anica Duquesne +30 pkt | 30 gal
  • Arabell Mcavoy +30 pkt | 30 gal
  • Stella Vitiello +30 pkt | 30 gal
  • Travis Flame +40 pkt | 40 gal
  • Diana Morgan +40 pkt | 40 gal
  • Layla Levine +40 pkt | 40 gal
  • NarcyzaZoe Assassin +30 pkt | 30 gal
  • Patrycja Granger +30 pkt | 30 gal
  • Cassidy Malore +30 pkt | 30 gal
  • Emily Carter +20 pkt | 20 gal
  • Ann Lea +30 pkt | 30 gal
  • Carolyn Jones +20 pkt | 30 gal
  • Gondiola Feniks +30 pkt | 30 gal
  • Alex Walker +30 pkt | 30 gal
  • Olivia Hill +30 pkt | 30 gal
  • Ahrianna Black +40 gal | +2 [RN]
  • Debora Magnael +30 gal | +1 [RN]
  • Mary Pinkman +30 gal | +1 [RN]
  • Arielle Johanson +30 gal | +1 [RN]
Kilkoro z Was zapomniało o drugiej części polecenia, czyli o powiedzeniu, co się znajduje na obrazku, a był to Ksieżyc!

Oczekujcie kolejnego konkursu już niebawem!

Cieplutko pozdrawiam!
Liviette Weasley
Wyczarował/a Liviette Weasley - 20.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z OpCM #1


Drodzy uczniowie i nauczyciele!

Czas na wysyłanie odpowiedzi do konkursu z OpCM minął, dlatego pragnę Wam przedstawić wyniki:

  • Katrina Roxet +30 pkt. +30 gal.
  • Rebecca Maxwell +30 pkt. +30 gal.
  • Sophie Roberts +30 pkt. +30 gal.
  • Anica Duquesne +40 pkt. +40 gal.
  • Arebell Mcavoy +30 pkt. +30 gal.
  • Carolyn Jones +30 pkt. +30 gal.
  • Diana Morgan +30 pkt. +30 gal.
  • Emily Carter +30 pkt. +30 gal.
  • Layla Riddle +30 pkt. +30 gal.
  • Narcyza Zoe Assasin +30 pkt. +30 gal.
  • Stella Vitiello +30 pkt. +30 gal.
  • Anastasiya Sperare +30 pkt. +30 gal.
  • Anna Alexy +40 pkt.+40 gal.
  • Emrys Lubesz +30 pkt. +30 gal.
  • Hermiona Parise +40 pkt. +40 gal.
  • Jarek Matkenwins +30 pkt. +30 gal.
  • Mia Carti +30 pkt. +30 gal.
  • Rose Pottinger +30 pkt. +30 gal.
  • Alex Walker +30 pkt. +30 gal.
  • Ahrianna Black +1 RN +30 gal.
  • Arielle Johanson +1 RN +30 gal.
  • Debora Magnael +1 RN +30 gal.
  • Liviette Weasley +2 RN +30 gal.
  • Mary Pinkman +1 RN +30 gal.

  • Gratuluję wszystkim zdobytych punktów oraz zachęcam do wzięcia udziału w konkursie z obrony przed czarną magią, który pojawi się niedługo na stronie.

    Pozdrawiam

    prof.Axel Magnael

    Wyczarował/a Axel Magnael - 20.01.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zakumpluj się ze Zgredkiem

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Uszy dalekiego zasięgu

    Rozpoczęcie roku szkolnego
    Data: 25 kwietnia 2021
    Godzina: 19:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Merlinka
    Data: 13 maja 2021
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpis: Reny Boursier

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    kwiecień-lipiec 2021

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Pobierz miotłę!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    KLASA 1

    Roksana Diggory [0]
    Rose Coltrane [0]
    Ola Arily [0]
    Mateusz Riddle [0]
    Conor Baughan [0]

    [Więcej]


    KLASA 2

    Johannes Weierstrass [0]
    Lilith Carnivean [0]
    Eurelia Pistachio [0]
    Clarie Moore [0]
    Ava Lopez [0]

    [Więcej]


    KLASA 3

    Carla Grimshaw [0]

    [Więcej]





    Dona Ashe [0]
    Emily Butchon-Lopez [0]
    Aiden Grimshaw [0]
    Anastazja Hargreeves [0]
    Angelo Hellcome [0]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:


    -
    -
    -
    -


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Niebawem!
    Hogwarts Express



    Redaktorzy Naczelni:
    Lily Dayne


    Sowa do redakcji:
    gazetka.hpschool@gmail.com


    NAJNOWSZY NUMER:
    Andrzejki 2020

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.