Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2021
- zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Adele Patel
prof. Emily Butchon

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Jana Morningstar
prof. Emma Ross

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael
prof. Kiara Morningstar

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Hope Grimshaw
prof. Anton Voronin

Prefekci:
-
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


8975  pkt
4636  pkt
2533  pkt
2194  pkt




 

Kochani!

Mamy przyjemność zaprosić was do udziału w  II edycji Międzyszkolnej Olimpiadzie" Vulpecula". Jest ona jednoetapowa i składa się z teorii oraz praktyki.  Odbędzie się ona w sobotę (22.06) o godzinie 21:00 w pokoju Vulpecula. Regulamin znajdziecie TU. Gdyby ktoś nie mógł napisać jej w podanym terminie proszę o kontakt na chacie nick: Liviette_Weasley lub pocztą: Liviettemoran@wp.pl.

Do zobaczenia na olimpiadzie!

Liviette Weasley
Cassandra Lovato

Wyczarował/a Liviette Weasley - 21.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Czarnej Magii [4] - wyniki


Moi Drodzy!

Jakiś czas temu upłynął termin nadsyłania rozwiązań do konkursu z Czarnej Magii. Większość z Was nie miała żadnego problemu z odgadnięciem imion przedstawionych demonów, a z racji na niedużą frekwencję prawie każdy uczeń otrzymał bonusowe punkty i galeony. Nie przedłużając, tak oto przedstawiają się wyniki:
  • Cassidy Malore +40 pkt | 40 gal
  • Kasper Morgan +26 pkt | 26 gal
  • Larysa Lapointe +40 pkt | 40 gal
  • Aubrey Flynn +40 pkt | 40 gal
  • Emma Ross +40 pkt | 40 gal
  • May Mallison +40 pkt | 40 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | 30 gal
  • Elodie Soler +1 do RN | 30 gal
  • Liviette Weasley +2 do RN | 40 gal
Gratuluję wszystkich uczestnikom zdobytych nagród!

UWAGA! Wszystkie kartkówki i prace domowe z Czarnej Magii zostały sprawdzone, a oceny wpisane do dziennika. Osoby, które mają jakiekolwiek zaległości, mogą je nadrobić w terminie do 26 czerwca włącznie, przy czym maksymalna ocena, jaką można będzie zdobyć, to PO. Po tym czasie w brakujących rubrykach pojawią się oceny T, które znaczącą wpłyną na ocenę proponowaną i końcową. Radzę się więc pospieszyć.


Pozdrawiam serdecznie
prof. Lily Dayne
Wyczarował/a Lily Dayne - 20.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Drugie Spotkanie Slytherinu
 

Drodzy Ślizgoni!
Chciałbym was serdecznie zaprosić na drugie spotkanie domu Salazara Slytherina. Odbędzie się ono w czwartek (20.06) o godzinie 21. Spotkanie będzie miało miejsce w naszym dormitorium (/join hps_slytherin). Dotyczyć będzie przygotowań do Zabaw Slytherinu.
Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa.
Jeśli ktoś nie jest w stanie się zjawić proszę o informację na mail demianntelo@gmail.com lub osobiście na czacie.
Liczę na wasze przybycie drogie Wężyki!

Pozdrawiam,
Demian Alntelo

Wyczarował/a Demian Alntelo - 20.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefektów [3] - Wyniki

Witam!

Przychodzę do was z wynikami trzeciego konkursu prefektów. A oto one:
 
  • Alison Hathaway +40 pkt | +40 gal
  • Cassidy Malore +30 pkt | +30 gal
  • Diana Morgan +40 pkt | +40 gal
  • Kasper Morgan +30 pkt | +30 gal
  • Larysa Lapointe +30 pkt | +30 gal
  • Aubrey Flynn +30 pkt | +30 gal
  • Emma Ross +30 pkt | +30 gal
  • May Mallison +40 pkt | +40 gal
  • Tobiasz Thonks +30 pkt | +30 gal
  • Ayana Finley +30 pkt | +30 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | +40 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | +40 gal

  • Mam nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób podejmie się rozwiązania konkursu i wspomoże dom, który reprezentuje dodatkowymi punktami, a swoją skrytkę uzupełni o kilka galeonów. Powodzenia!

    Pozdrawiam,
    Prefekt Slytherinu
    Olivia Hill
     
 

Wyniki za drugie zakupy na Ulicy Pokątnej znajdziecie tutaj.

Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 19.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Magia Odznak - 7

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz siódmy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w siódmym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. MAY MALLISON
15
2. AUBREY FLYNN
10
3. ADELE PATEL
7


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 NARCYZA ZOE ASSASSIN
17
2. DIANA MORGAN
13
3. CASSIDY MALORE
9

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY 3
2. ARIELLE JOHANSON 2
3. ELODIE SOLER 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 19.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 7

Siódmy tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 16.06):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO01
00
14-3
N. ALNTELO030145-1
H. GONNE-LUMA0000000
A. JOHANSON652013013
A. MAGNAEL3200505
D. MAGNAEL33208
0
8
K. PICCIFUES3112716
M. PINKMAN2600817
A. SHIEDA0100101
E. SOLER433010010
S. STEVENGARD0000000
L. WEASLEY6122020020
A. WINTERHOOD0000000

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Arielle Johanson, Hanna Gonne Luma, Debora Magnael, Karol Piccifues, Mary Pinkman, Elodie Soler, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

Lekcje do odrobienia:
  • Eliksiry (M. Pinkman) - klasa I (1 godzina)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 19.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wyzwanie Nikodema


Witam serdecznie!

Chyba nie myśleliście, że tylko Alojzy będzie Was męczył jakimiś tam wyzwaniem? Otóż, ja nie zamierzam pozostać w tyle i również mam dla Was zadanie, a będzie ono dość kreatywne, ponieważ napiszemy krótką (albo i nie) magiczną historię! Historię tę będziemy pisać wspólnie - każdy po jednym zdaniu - w komentarzach pod tym newsem.

Zdania będą oceniane przez jury - złożone z dyrekcji oraz mnie - w taki sposób, że tym więcej punktów dostanie osoba, która ułoży zdanie z tym większą ilością magicznych wyrazów, tj. użyje imiona i nazwiska osób z HP, miejsca znane z powieści, zaklęcia, artefakty, itp. Ponieważ wiem, że Wasza wyobraźnia nie zna granic, zdanie nie może przekraczać 100 liter i musi być zgodne w pełni z zasadami języka polskiego.

Do zdobycia maksymalnie 60 punktów i 60 galeonów (dla nauczycieli 1 plus do RN i 60 galeonów), a na wyzwanie macie również 24 godziny, czyli do 23:02 następnego dnia.

Powodzenia!


Kłaniam się równie nisko
Nikodem Peverell
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 18.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [4]
Łamigłówka Hermiony [6]


[ Dom jest tam, gdzie są ludzie, którzy cię kochają i ciebie potrzebują. Dom jest tam, gdzie czujesz, że jest twoje miejsce, nieważne, jakie błędy popełniłeś ani jak postrzegają twoje życie inni. Dom jest tam, skąd możesz wyjechać, ale zawsze masz dokąd wracać. Taki dla Hermiony był Hogwart, jej dom. I nie tylko dla niej...]


Witajcie, Kochani!

Mam nadzieję, że stęskniliście się choć trochę za mną i moimi łamigłówkami. Jeśli tak, to mam dla Was bardzo dobrą wiadomość, bo dopiero co skończyłam przygotowywać kolejną z nich. Czeka na Was magiczne sudoku, które - i tu duża zmiana - będzie trzeba wypełnić po jednej literce składającej się na imię i nazwisko Harry'ego Pottera. Reszta zasad pozostaje bez zmian, tzn. w każdym rzędzie, kolumnie i wydzielonym obszarze nie może być innych i więcej znaków niż te, które można wykorzystać do złożenia personaliów Waszego ulubionego bohatera.

[ MAGICZNE SUDOKU ]

Na Wasze rozwiązania czekam do 21 czerwca do końca dnia. Wysyłajcie je sowami pod adres dyrekcja@hogwart.pl, skąd na pewno trafią w moje ręce. Pierwsza osoba, która poprawnie rozwiąże łamigłówkę, otrzyma 60 punktów i tyle samo galeonów, druga - 50 punktów i 50 galeonów, trzecia - 40 punktów i 40 galeonów, a każda kolejna - po 30 punktów i 30 galeonów. Dla nauczycieli przewidziany jest plus do Rankingu Nauczyciela (dla najszybszego profesora - dwa plusy)!

Miłego główkowania!


Pozdrawiam ciepło
Hermiona Granger
Minister Magii
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 18.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [905] [906] [907] [908] [909] [910] [911] [912] [913] [914] [915] [916] [917] [918] [919] [920] [921] [922] [923] [924] [925] [926] [927] [928] [929] [930] [931] [932] [933] [934] [935] [936] [937] [938] [939] [940] [941] [942] [943] [944] [945] [946] [947] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Akcja Reklama
Data: 17 października 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Zagadki Hermiony [1]
Data: 17 października 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Hermiona Granger

Zakupy na Pokątnej [1]
Data: 20 października 2021
Godzina: 20:00
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Ogłoszenie prefektów
Data: 24 października 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
październik-grudzień 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Max Hatter [818]
Cynthia Sunside [788]
Luiza Malfoy [753]
Ethan Alighieri [662]
Victoria Hopes [634]

[Więcej]


KLASA 2

Alexa Marpher [1137]
Maks Venturii [918]
Conor Baughan [811]
Jasmine Xofe [581]
Parmelia Porter [571]

[Więcej]


KLASA 3

Zinnia Cormier [504]
Johannes Karl Weierstrass [497]
Cindy Torres [456]
Bella McKinsley-Hargreeves [313]
Alissa Ashford [245]

[Więcej]





Anton Voronin [0]
Praia Tiriana [0]
Kazbiel Thundershout [0]
Diana Silky-Wolfram [0]
Kasper Schade [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

Luiza Malfoy
Vitani Abernathy
Zinnia Cormier
Debora Magnael


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Już 24 października!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Już 24 października!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Już 24 października!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.