Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2021
- zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Eliksiry
godzina 18:30
Sala Lochów

Zielarstwo
godzina 19:05
Stara Cieplarnia

Transmutacja
godzina 19:40
Ukryta Sala

Czarna Magia
godzina 20:15
Sala Zagłady



KLASA II


Mity i Legendy
godzina 18:30
Opuszczona Sala

OnMS
godzina 19:05
Mroczny Las

Zielarstwo
godzina 19:40
Stara Cieplarnia

Transmutacja
godzina 20:15
Ukryta Sala







* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Adele Patel
prof. Emily Butchon

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Jana Morningstar
prof. Emma Ross

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael
prof. Kiara Morningstar

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Hope Grimshaw
prof. Anton Voronin

Prefekci:
-
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


14156  pkt
6547  pkt
4426  pkt
3361  pkt




Oceny końcowe z Zaklęć
  
Drogie myśpysie!

Czas na wszelkie poprawy już się zakończył, więc przybywam do Was z ocenami końcowymi:

Klasa pierwsza:

Adele Patel - Wybitny
Larysa Lapointe - Powyżej Oczekiwań
Kasper Morgan - Wybitny
Rosalia Rossard - Nędzny
Aubrey Finn - Wybitny
Izak Wolfram - Zadowalający
May Mallison - Wybitny


Klasa druga: 

Cassidy Malore - Powyżej Oczekiwań
Diana Morgan - Powyżej Oczekiwań
Narcyza Zoe Assasssin - Wybitny

Serdecznie wszystkim gratuluję i dziękuję za wspólnie spędzony czas!

Pozdrawiam,
Nadiya Alntelo
Wyczarował/a Nadiya Alntelo - 06.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny końcowe- numerologia
Drodzy uczniowie!
Powoli zbliża się koniec roku, więc pora przedstawić Wam oceny końcowe:

Klasa 1:
Izak Wolfram- Okropny
Aubrey Flynn- Powyżej Oczekiwań
May Malison- Wybitny

Kasper Morgan- Wybitny
Larysa Lapointe- Wybitny
Adele Patel- Wybitny


Klasa 2:
Cassidy Malore- Powyżej Oczekiwań
Diana Morgan- Powyżej Oczekiwań
Narcyza Zoe Assassin- Wybitny

Reszta osób jest nieklasyfikowana. Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas. Klasie pierwszej życzę miłego odpoczynku, a klasie drugiej powodzenia w dalszej karierze w Świecie Magii oraz w życiu prywatnym. Niech liczby prowadzą Was przez życie. Mam nadzieję, że czas, który razem ze sobą spędziliśmy nie był dla Was czasem straconym i czymś byliście zaciekawieni, choć przez chwilę. Nauczanie tak wspaniałych uczniów było dla mnie wielką przyjemnością. Będę przez długi czas wspominał dobre chwile z naszych lekcjach. To wy jesteście osobami, dla których warto jest przebywać w Świecie Magii. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście!

Wyniki egzaminów znajdują się w rozwinięciu newsa.

Pozdrawiam,
profesor Karol Piccifues
 
Wyczarował/a Karol Piccifues - 06.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
OnMS - oceny końcowe
 

Moje kochane Kugucharki!
Tak oto minął już cały rok. Ostatnie zajęcia za nami, tak jak mamy już za sobą sprawdziany i egzaminy. Czas więc abym zaprezentował wam oceny końcowe z przedmiotu Opieka nad Magicznymi Stworzeniami.
A oto jak się one prezentują:


Klasa 1
 
Adele Patel - Powyżej Oczekiwań
Diana Silky - Nędzny
Kasper Morgan - Powyżej Oczekiwań 

Larysa Lapointe - Z
adowalający

Aubrey Flynn - P
owyżej Oczekiwań
Emma Ross - O
kropny

Izak Wolfram - P
owyżej Oczekiwań

Lilian Dawn - N
ędzny

May Mallison - Wybitny

 
Klasa 2

Cassidy Malore - Wybitny
Diana Morgan - Wybitny
Narcyza Zoe Assassin - Wybitny


Dziękuję wam za wspólnie spędzony rok. Ufam, że was za bardzo nie wymęczyłem i, że w następnym semestrze znowu spotkamy się radośnie na nowych lekcjach. Drugim klasom dziękuję za te 2 semestry i wszelkie wspólne chwile.
Wyniki egzaminów można znaleźć w rozwinięciu newsa.

Raz jeszcze bardzo dziękuję i powodzenia w przyszłości!



Pozdrawiam,
Demian Alntelo
Wyczarował/a Demian Alntelo - 06.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 9

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz dziewiąty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w dziewiątym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. MAY MALLISON
15
2. KASPER MORGAN
14
3. ADELE PATEL
11


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 NARCYZA ZOE ASSASSIN
23
2. DIANA MORGAN
13
3. CASSIDY MALORE
12

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIELLE JOHANSON 3
2. MARY PINKMAN 2
3. LIVIETTE WEASLEY 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 06.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 9

Dziewiąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 30.06):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO27
00
972
N. ALNTELO761115015
H. GONNE-LUMA3000303
A. JOHANSON10501328028
A. MAGNAEL6210909
D. MAGNAEL630091
8
K. PICCIFUES2000202
M. PINKMAN7100522022
A. SHIEDA0000000
E. SOLER3510909
S. STEVENGARD2100303
L. WEASLEY971320020
A. WINTERHOOD0000000

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Hanna Gonne-Luma, Axel Magnael, Debora Magnael, Karol Piccifues, Mary Pinkman, Elodie Soler, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 06.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy Zgredka [8] - Wyniki
 

Oto lista osób, które odpowiedziały prawidłowo na zagadkę :
  • Cassidy Malore +25 pkt | 50 gal
  • Diana Morgan +25 pkt | 50 gal
  • Giovanna Levine +25 pkt | 50 gal
  • Kasper Morgan +25 pkt | 50 gal
  • Larysa Lapointe +25 pkt | 50 gal
  • Aubrey Flynn +25 pkt | 50 gal
  • Emma Ross +25 pkt | 50 gal
  • Lilian Dawn +20 pkt | 40 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | 50 gal
  • Elodie Soler +1 do RN | 50 gal
Dziękujemy za wzięcie udziału we wszystkich Zabawach Zgredka na fanpage’u.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 05.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs prefektów [5] - Wyniki
 

Ahoj!

Dziś przychodzę do Was z wynikami mojego konkursu! Niestety zabawy podjęły się tylko dwie osoby, dlatego otrzymają one mały bonusik.:
 
  • Narcyza Zoe Assassin +40 pkt | +40 gal
  • Liviette Weasley +2 do RN | +40 gal

  • Gratuluję i dziękuję za wzięcie udziału w moim konkursie :

    Pozdrawiam,
    Prefekt Hufflepuffu
    Cassidy Malore
     
 
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 05.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Podsumowanie kółka z Historii Magii


Kochani uczniowie i nauczyciele! 
 
Dziękuję każdej osobie, która choć w najmniejszym stopniu była zaangażowana w nasze spotkania. Poniżej znajduje się podsumowanie wszystkich zdobytych przez Was punktów:

Emma Sink +10 pkt | 10 gal
Adele Patel* +50 pkt | 50 gal
Cassidy Malore +10 pkt | 10 gal
Kasper Morgan* +40 pkt | 40 gal
Larysa Lapointe** +20 pkt | 40 gal
Narcyza Zoe Assassin +10 pkt | 10 gal
Aubrey Flynn +10 pkt | 10 gal
Izak Wolfram** +20 pkt | 20 gal
Lilian Dawn +10 pkt | 10 gal
Sara Luces +10 pkt | 10 gal
Olivia Hill +10 pkt | 10 gal
Axel Magnael +10 gal
Liviette Weasley +10 gal
Sophie Stevengard +10 gal

Mam nadzieję, że tak samo jak ja świetnie bawiliście się na kółku z Historii Magii. Dziękuję za Waszą obecność i zaangażowanie.

Pozdrawiam!

prof.Debora Magnael



 *osoby, które otrzymają ocenę “Wybitny” w kategorii “kółko”
**osoby, które otrzymują ocenę “Powyżej Oczekiwań w kategorii “kółko”
Wyczarował/a Debora Magnael - 05.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [2]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [905] [906] [907] [908] [909] [910] [911] [912] [913] [914] [915] [916] [917] [918] [919] [920] [921] [922] [923] [924] [925] [926] [927] [928] [929] [930] [931] [932] [933] [934] [935] [936] [937] [938] [939] [940] [941] [942] [943] [944] [945] [946] [947] [948] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Konkurs z Historii Magii [1]
Data: 20 października 2021
Godzina: 21:00
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Debora Magnael

Zakupy na Pokątnej [1]
Data: 20 października 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs dyrekcji [2]
Data: 22 października 2021
Godzina: 22:00
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs z Zaklęć [1]
Data: 23 października 2021
Godzina: 21:00
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Emily Butchon

Ogłoszenie prefektów
Data: 24 października 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
październik-grudzień 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Max Hatter [1600]
Victoria Hopes [1530]
Ethan Alighieri [1296]
Cynthia Sunside [1283]
Luiza Malfoy [1259]

[Więcej]


KLASA 2

Alexa Marpher [1742]
Conor Baughan [1462]
Maks Venturii [1344]
Annabelle Noyer [840]
Jasmine Xofe [652]

[Więcej]


KLASA 3

Zinnia Cormier [799]
Bella McKinsley-Hargreeves [617]
Johannes Karl Weierstrass [609]
Cindy Torres [553]
Alissa Ashford [245]

[Więcej]





Debora Magnael [38]
Missy Mikaelson [29]
Angelika Schade [28]
Praia Tiriana [27]
Emma Ross [27]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

Luiza Malfoy
Vitani Abernathy
Zinnia Cormier
Debora Magnael


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Już 24 października!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Już 24 października!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Już 24 października!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.