Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2021
- zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Adele Patel
prof. Emily Butchon

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Jana Morningstar
prof. Emma Ross

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael
prof. Kiara Morningstar

Prefekci:
-
-


Opiekun:
prof. Hope Grimshaw
prof. Anton Voronin

Prefekci:
-
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


8975  pkt
4636  pkt
2533  pkt
2194  pkt




Magia Odznak - 9

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz dziewiąty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w dziewiątym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. MAY MALLISON
15
2. KASPER MORGAN
14
3. ADELE PATEL
11


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 NARCYZA ZOE ASSASSIN
23
2. DIANA MORGAN
13
3. CASSIDY MALORE
12

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIELLE JOHANSON 3
2. MARY PINKMAN 2
3. LIVIETTE WEASLEY 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 06.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 9

Dziewiąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 30.06):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO27
00
972
N. ALNTELO761115015
H. GONNE-LUMA3000303
A. JOHANSON10501328028
A. MAGNAEL6210909
D. MAGNAEL630091
8
K. PICCIFUES2000202
M. PINKMAN7100522022
A. SHIEDA0000000
E. SOLER3510909
S. STEVENGARD2100303
L. WEASLEY971320020
A. WINTERHOOD0000000

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Hanna Gonne-Luma, Axel Magnael, Debora Magnael, Karol Piccifues, Mary Pinkman, Elodie Soler, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 06.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy Zgredka [8] - Wyniki
 

Oto lista osób, które odpowiedziały prawidłowo na zagadkę :
  • Cassidy Malore +25 pkt | 50 gal
  • Diana Morgan +25 pkt | 50 gal
  • Giovanna Levine +25 pkt | 50 gal
  • Kasper Morgan +25 pkt | 50 gal
  • Larysa Lapointe +25 pkt | 50 gal
  • Aubrey Flynn +25 pkt | 50 gal
  • Emma Ross +25 pkt | 50 gal
  • Lilian Dawn +20 pkt | 40 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | 50 gal
  • Elodie Soler +1 do RN | 50 gal
Dziękujemy za wzięcie udziału we wszystkich Zabawach Zgredka na fanpage’u.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 05.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs prefektów [5] - Wyniki
 

Ahoj!

Dziś przychodzę do Was z wynikami mojego konkursu! Niestety zabawy podjęły się tylko dwie osoby, dlatego otrzymają one mały bonusik.:
 
  • Narcyza Zoe Assassin +40 pkt | +40 gal
  • Liviette Weasley +2 do RN | +40 gal

  • Gratuluję i dziękuję za wzięcie udziału w moim konkursie :

    Pozdrawiam,
    Prefekt Hufflepuffu
    Cassidy Malore
     
 
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 05.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Podsumowanie kółka z Historii Magii


Kochani uczniowie i nauczyciele! 
 
Dziękuję każdej osobie, która choć w najmniejszym stopniu była zaangażowana w nasze spotkania. Poniżej znajduje się podsumowanie wszystkich zdobytych przez Was punktów:

Emma Sink +10 pkt | 10 gal
Adele Patel* +50 pkt | 50 gal
Cassidy Malore +10 pkt | 10 gal
Kasper Morgan* +40 pkt | 40 gal
Larysa Lapointe** +20 pkt | 40 gal
Narcyza Zoe Assassin +10 pkt | 10 gal
Aubrey Flynn +10 pkt | 10 gal
Izak Wolfram** +20 pkt | 20 gal
Lilian Dawn +10 pkt | 10 gal
Sara Luces +10 pkt | 10 gal
Olivia Hill +10 pkt | 10 gal
Axel Magnael +10 gal
Liviette Weasley +10 gal
Sophie Stevengard +10 gal

Mam nadzieję, że tak samo jak ja świetnie bawiliście się na kółku z Historii Magii. Dziękuję za Waszą obecność i zaangażowanie.

Pozdrawiam!

prof.Debora Magnael



 *osoby, które otrzymają ocenę “Wybitny” w kategorii “kółko”
**osoby, które otrzymują ocenę “Powyżej Oczekiwań w kategorii “kółko”
Wyczarował/a Debora Magnael - 05.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [2]
Oceny końcowe - Historia Magii
 


 

Moje Kochane Czarodziejki!

Wspaniale sobie poradziłyście z egzaminem z historii magii, dlatego mogę podać Wam oceny końcowe:

Klasa II

  • Cassidy Malore- Powyżej Oczekiwań
  • Diana Morgan – Powyżej Oczekiwań
  • Narcyza Zoe Assassin – Wybitny

    Tym samym dziękuję za dwuletnią współpracę i życzę szczęścia w dalszej karierze w świecie magii. Wyniki egzaminu podane są w rozwinięciu newsa.

    Nauczycielka Historii Magii
    Ariana Gonne- Luma
  • Wyczarował/a Ariana Luma - 05.07.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Oceny końcowe - OpCM - klasa II


    Drodzy uczniowie klasy II!

    Po egzaminie nadeszła pora na przedstawienie Waszych ocen końcowych, które prezentują się tak:

    Cassidy Malore - Wybitny

    Diana Morgan - Powyżej Oczekiwań
  • Narcyza Zoe Assassin - Wybitny

  •  Dziękuję Wam za dwa semestry. Mam nadzieję, że wiedza, którą przekazałem Wam ja, profesor Winterhood i profesor Stevengard na długo pozostanie w Waszych głowach. W rozwinięciu newsa znajdują się wyniki waszego egzaminu.

    Pozdrawiam
     prof. Axel Magnael
    Wyczarował/a Axel Magnael - 05.07.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Starożytne Runy - oceny końcowe

    Kochani Uczniowie!

    Najwyższy czas na podsumowanie całorocznej pracy podczas wspólnych lekcji Starożytnych Run. Oceny końcowe przedstawiają się następująco:


    I klasa
    • Adele Patel – Powyżej Oczekiwań
    • Kasper Morgan – Zadowalający
    • Larysa Lapointe – Nędzny
    • Aubrey Flynn – Nędzny
    • Izak Wolfram – Troll
    • Lilian Dawn – Okropny
    • May Mallison – Nędzny
    II klasa
    • Cassidy Malore – Nędzny
    • Diana Morgan – Nędzny
    • Narcyza Zoe Assassin – Zadowalający

    Bardzo dziękuję za Waszą wybitną aktywność przez cały rok szkolny. Klasie pierwszej życzę odpoczynku w czasie zbliżającej się przerwy i mam nadzieję, że zobaczymy się już w przyszłym roku! Klasie drugiej natomiast życzę wielu sukcesów i powodzenia w dalszej karierze w świecie magii.

    Wyniki egzaminów znajdziecie w rozwinięciu newsa.

    Pozdrawiam gorąco,
    prof. Eleonora Malfoy
    Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 05.07.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [905] [906] [907] [908] [909] [910] [911] [912] [913] [914] [915] [916] [917] [918] [919] [920] [921] [922] [923] [924] [925] [926] [927] [928] [929] [930] [931] [932] [933] [934] [935] [936] [937] [938] [939] [940] [941] [942] [943] [944] [945] [946] [947] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zakumpluj się ze Zgredkiem

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Uszy dalekiego zasięgu

    Akcja Reklama
    Data: 17 października 2021
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Zagadki Hermiony [1]
    Data: 17 października 2021
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpis: Hermiona Granger

    Zakupy na Pokątnej [1]
    Data: 20 października 2021
    Godzina: 20:00
    Link: łap świstoklik
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Ogłoszenie prefektów
    Data: 24 października 2021
    Godzina: 20:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    październik-grudzień 2021

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Pobierz miotłę!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    KLASA 1

    Max Hatter [818]
    Cynthia Sunside [788]
    Luiza Malfoy [753]
    Ethan Alighieri [662]
    Victoria Hopes [634]

    [Więcej]


    KLASA 2

    Alexa Marpher [1137]
    Maks Venturii [918]
    Conor Baughan [811]
    Jasmine Xofe [581]
    Parmelia Porter [571]

    [Więcej]


    KLASA 3

    Zinnia Cormier [504]
    Johannes Karl Weierstrass [497]
    Cindy Torres [456]
    Bella McKinsley-Hargreeves [313]
    Alissa Ashford [245]

    [Więcej]





    Anton Voronin [0]
    Praia Tiriana [0]
    Kazbiel Thundershout [0]
    Diana Silky-Wolfram [0]
    Kasper Schade [0]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

    Luiza Malfoy
    Vitani Abernathy
    Zinnia Cormier
    Debora Magnael


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Już 24 października!
    Hogwarts Express



    Redaktorzy Naczelni:
    Lily Dayne


    Sowa do redakcji:
    gazetka.hpschool@gmail.com


    NAJNOWSZY NUMER:
    Andrzejki 2020

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Już 24 października!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Już 24 października!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.