HP School

HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I


Zaklęcia
godzina 18:30
Ukryta Sala


Wróżbiarstwo
godzina 19:05
Wieża Cieni


OPCM
godzina 19:40
Pokoj Zaglady


Zielarstwo
godzina 20:15
Stara Cieplarnia



KLASA II


Zaklęcia
godzina 19:05
Ukryta Sala


Wróżbiarstwo
godzina 19:40
Wieża Cieni


Eliksiry
godzina 20:15
Sala Lochow


Astronomia
godzina 20:50
Najwyzsza Wieza


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Natalie Riddle

Prefekci:
Nadiya Molko i Vilde Lightwood


Opiekun:
prof. Ariana Luma

Prefekci:
Manet Iglarz i Pat Black-Magnael


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Axel Magnael


Opiekun:
prof. Lily Dayne

Prefekci:
Amaretta Tinney i Claudia Potter


Prefekci Naczelni
Adriana Loera
Ashley Black


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Awantura o Punkty
Karty Kolekcjonerskie
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Luty
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 


24888  pkt
19090  pkt
17746  pkt
16982  pkt




Hogwart Express
Z uwagi na fakt, że niedługo będzie miała miejsce premiera VII numeru Hogwart Expressu macie niepowtarzalną okazję na  pozdrowienie bliskiej osoby na łamach naszej gazetki czy też opublikowanie ogłoszenia drobnego związanego np. z poszukiwaniem partnera bądź partnerki albo zupełnie innej rzeczy!




Następnie możecie anonimowo albo i nie zadać pytanie Panu czarującemu, który bez skrępowania odpowie na każde, nawet najbardziej intymne pytanie!

 

Każda aktywność na łamach gazetki wynagrodzona będzie punktami/galeonami, a dla nauczycieli plusami do rankingu na nowy rok szkolny. Zatem liczymy na mnóstwo pytań, ogłoszeń oraz pozdrowień. Czas na wysysłanie ogłoszeń/pozdrowień i pytań minie w czwartek 21 stycznia  2016 roku.

Pozdrawiamy,
Redakcja Naczelna
Anastazja & Desmond Dayne

rzuć czar [0]
Facebook [3]

Młodzi czarodzieje i czarownice Hogwartu!

Czas zacząć III turę zabaw, jakie od tej pory będą regularnie pojawiać się na naszym szkolnym Fan Page’u. Jednak, aby móc aktywnie uczestniczyć w konkursach należy spełnić kilka warunków. Pierwszym z nich jest posiadanie konta na Facebooku (jeśli go jeszcze nie posiadacie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj). Jeżeli udzielać odpowiedzi będziecie z realnych kont, prosimy wówczas o podanie swojego szkolnego nicka.

Warunek drugi to złapanie jednego z poniższych świstoklików. Każdy z nich przeniesie was w inne, wyjątkowe miejsce. Nie ma czasu do stracenia!

Aktualnie trwające zabawy:

|1| |2| |3| |4|
 

Aktywni członkowie grona pedagogicznego również mogą otrzymać plusa do rankingu nauczyciela za udział w zabawach.



Nie zapomnijcie również nas polubić!

Czas na rozwiązanie zabaw minie w niedziele (19.01) o godzinie 22:00!
Wyniki za ostatnie zabawy można zobaczyć TUTAJ.

Pozdrawiamy
Administracja Facebooka
 
Wyczarował/a Facebook - 18.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy zielarskie - wyniki

Mam przyjemność przedstawić wyniki przeprowadzonych w dniu dzisiejszym zabaw związanych z zielarstwem. 

A oto jak przedstawiają się punktacja:

Personalia
Dom
U1234
Pkt
Gal
Fas
Elena RooseR15202121651425025
Call IwanowR152161725845025
Delilah SummersR15171615501135025
Nyssa ShadowS15172324501295025
Calista SummersS15151516501115025
Rothen AgustinS1500765875015

 
Dziękuję wszystkim za udział.
Pozdrawiam,
Orion Fancourt
Wyczarował/a Orion Fancourt - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Cotygodniowy Quiz - 6
   
W niedzielę 17 stycznia 2016 o godzinie 18:00 w Hogwarcie odbył się szósty Cotygodniowy quiz.

Mamy przyjemność poinformować, że najwięcej punktów zdobyła:



Przypominamy, że zwycięzca cotygodniowego quizu otrzymuje status halfop w Wielkiej Sali na okres tygodnia, czyli aż do momentu rozpoczęcia kolejnego quizu. Przypominamy, że o powyższą nagrodę może ubiegać się tylko aktywny uczeń Hogwartu.

 Zapraszamy wszystkich serdecznie do walki w rankingu cotygodniowych quizów.

 Kolejne spotkanie odbędzie się w niedzielę (24.01.2016) o godzinie 18:00 w Hogwarcie (join: hogwart).


Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Anastazja Dayne & Desmond Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Losowanie [6]
W czasie ostatnich losowań Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod „więcej” wylosowane zostały następujące liczby:



Osoby, którym poprzednio zabrakło szczęścia, jak również ci zadowoleni z wygranej, mogą spróbować swoich sił w kolejnym losowaniach, które odbędzie się w niedzielę (24.01.2016) o godzinie 18:30 w pokoju HOGWART (join: hogwart)
 
 WYSLIJ KUPON:
Galeolotek | Punktator
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
HM #2 - proponowane.

Nadobne Drugoklasistki!

Przyszła pora na wystawienie ocen proponowanych z Historii Magii. Przypominam, iż aby uzyskać klasyfikację, należy mieć 3 obecności na zajęciach i przynajmniej 3 oceny. Nie przedłużając, tak prezentują się wyniki Waszej ciężkiej pracy.

[R] ROOSE Elena - Wybitny [dopuszczona do egzaminu]
[S] SHADOW Nyssa - Wybitny [zwolniona z egzaminu]
[S] SUMMERS Calista - Powyżej Oczekiwań/Wybitny [dopuszczona do egzaminu, zalicz pracę domową]

W nawiasach znajdują się informacje o dopuszczeniu do egzaminu i niezbędnych zaliczeniach do uzyskania wyższej oceny. U Eleny i Nyssy ocena raczej nie ulegnie zmianie. Calista jednak nadal może zawalczyć o swoją ocenę. Niewiele do klasyfikacji brakuje również Katie Granger. Wystarczy, że Katie przyjdzie na następną lekcję w poniedziałek i zaliczy niezbędne formy sprawdzania wiedzy. Co do zaliczeń - macie czas do dnia poprzedzającego egzamin. Wystarczy znaleźć mnie na czacie.

Niebawem spektakl pod tytułem "Historia Magii", w którym grały uczennice klasy drugiej dobiegnie końca. Cieszę się, że w tym roku szkołę kończą takie zdolne uczennice. Mam nadzieję, że wyniosły coś Panie z moich lekcji i zawsze będą pamiętać o lekcjach Historii Magii pod moim kierunkiem.

Bardzo dziękuję i życzę powodzenia na egzaminie,
profesor Alan Moonstone-Diamandis

Mała errata odnośnie konkursu: Sowa zagubiła wiadomość Nyssy Shadow, która również otrzymuje +50 punktów. Z góry przepraszam za niedopatrzenie.
Wyczarował/a Alan Moonstone - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy zielarskie!

[Kliknij obrazek aby wejść na zabawy.]
Wyczarował/a Orion Fancourt - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf - wyniki końcowe.
Mamy przyjemność poinformować, że w dniu wczorajszym zakończyła się kolejna seria Szczęśliwego Trafu. Tym samym laureatką tej edycji została:


Nyssa Shadow tym samym otrzymuje 150 punktów, 100 fasolek oraz 500 galeonów za zdobycie największej ilości punktów wśród uczestników zabawy. Ponadto postanowiliśmy wyróżnić wyżej wymienioną osobę 50 punktami, 30 fasolkami oraz 200 galeonami za wzięcie udziału we wszystkich zorganizowanych w tym roku zabawach w ramach tej zabawy.

W klasyfikacji nauczycieli najlepsza okazała się Marina Moranis, która otrzymuje +2 plusy do rankingu nauczyciela oraz 300 galeonów za aktywny udział w zabawach. Ponadto Marina Moranis, Orion Fancourt oraz Nymeria Sand otrzymują dodatkowe +2 plusy za prowadzenie zabaw w ramach ST.

Jeszcze raz dziękujemy za liczny udział w zabawie.

Szczegółowy ranking Szczęśliwego Trafu dostępny jest TUTAJ.

Z poważaniem,
Dyrekcja HP School
Anastazja Dayne & Desmond Dayne

 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 16.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!
Uszy dalekiego zasięgu


Konkurs z Czarnej Magii [2]
Termin: 23.02.2018
Godzina: 20:00
Link: łap świstoklik
Podpisano: Lily Dayne

Konkurs prefektów
Termin: 25.02.2018
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Pat Black-Magnael
Manet Iglarz

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń - marzec 2018

Na nauczyciela
Na ucznia






Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Nadiya Molko [1788]
Vilde Lightwood [1692]
Adriana Loera [1590]
Ahreum Min [1530]
Axel Magnael [1470]

[Więcej]





Nyssa Shadow [33]
Natalie Riddle [15]
Debora Magnael [14]
Hoster Hightower [12]
Kazbiel Thundershout [8]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Brak

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Boże Narodzenie 2017

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Ważne informacje

Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.