Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
styczeń-marzec 2021!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


GRYFFINDOR
RAVENCLAW


Historia Magii
godzina 19:40
Sala Antyczna

Zaklęcia
godzina 20:15
Pokój Życzeń

Wróżbiarstwo
godzina 20:50
Wieża Cieni





KLASA I


HUFFLEPUFF
SLYTHERIN


OpCM
godzina 19:40
Zbrojownia

Historia Magii
godzina 20:15
Sala Antyczna

Zaklęcia
godzina 20:50
Pokój Życzeń





KLASA II


Historia Magii
godzina 19:05
Sala Antyczna

Mity i Legendy
godzina 19:40
Opuszczona Sala

OpCM
godzina 20:15
Zbrojownia

Starożytne Runy
godzina 20:50
Hol Hieroglifów



* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Kasper Schade

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael-Bee

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Diana Silky-Wolfram

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Styczeń
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


6109  pkt
5838  pkt
5799  pkt
5776  pkt




Konkurs z Historii Magii #1
 


Moje aniołki!

Pewnie nie możecie doczekać pierwszego konkursu z historii magii. No cóż – Oto on. Dzisiejsze zadanie polega na odszyfrowaniu wyrazów. Jest to proste zadanie, więc z pewnością sobie poradzicie. Dla chętnych za dodatkowe punkty można dopisać drugie słowo bądź nazwisko do wyrazu, który odgadniecie. Mam nadzieję, że sobie poradzicie!

[Wyrazy]

Odpowiedzi wysyłajcie sowami na kosn@o2.pl do czwartku (07.02) do godz. 20:00. Pamiętajcie, by podpisać swoje prace oraz napisać, jaki jest wasz dom. Pierwsze trzy osoby otrzymają w nagrodę dla domu 40 punktów i 40 galeonów, reszta 30 punktów i 30 galeonów dla swojego kochanego domu. I dodatkowe 10 punktów za dodanie wyrazu.

Pozdrawiam serdecznie
Prof. Ariana Luma
Wyczarował/a Ariana Luma - 31.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 2

Drugi tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 27.01):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO0
7
50
12416
N. ALNTELO291012214
A. BLACK6114021021
H. GONNE2000213
A. JOHANSON524011011
A. MAGNAEL484016016
D. MAGNAEL4104018
0
18
K. PICCIFUES1000111011
M. PINKMAN386017118
E. SOLER345012012
L. WEASLEY676019019
N. WINTERHOOD3000303

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Nadiya Alntelo, Ahrianna Black, Arielle Johanson, Axel Magnael, Debora Magnael, Mary Pinkman, Elodie Soler, Liviette Weasley.

Lekcje do odrobienia:
  • Numerologia (K. Piccifues) - klasa II (1 godzina)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Ariana Luma
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 31.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy Zgredka [3] - Wyniki
 

Kolejny konkurs za nami. Gratulujemy wszystkim, którzy zdobyli punkty. A tak przedstawia się lista osób, które odpowiedziały prawidłowo na zagadkę :
  • Jurizora Jones +25 pkt | 50 gal
  • Sophie Roberts +25 pkt | 50 gal
  • Anica Duquesne +25 pkt | 50 gal
  • Stella Vitiello +25 pkt | 50 gal
  • Anna Alexy +25 pkt | 50 gal
  • Hermiona Parise +25 pkt | 50 gal
  • Rose Pottinger +25 pkt | 50 gal
  • Sara Luces +25 pkt | 50 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | 50 gal
  • Elodie Soler +1 do RN | 50 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 50 gal
Oczekujcie kolejnej zagadki Zgredka niedługo na fanpage’u.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Lily Dayne
Eleonora Malfoy
Ariana Luma

Na fanpeage'u szkoły znajduje się już nowa zabawa z cyklu "Odkryj piękno Nory"

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 31.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs z OpCM [2] - Wyniki

Kochane Druzgotki!

Nadszedł czas na wyniki konkursu z OpCM. Bardzo dziękuję za wasze prace! Odważni bajkopisarze to:
  • Stella Vitiello +40 pkt. | 40 gal
  • Anna Alexy +40 pkt. | 40 gal
  • Hermiona Parise +30 pkt. | 30 gal
  • Sara Luces +30 pkt. | 30 gal
  • Debora Magnael +2 RN
Jeszcze raz bardzo dziękuję i zapraszam na kolejne konkursy!

Buziaki!
Natalie Winterhood
Wyczarował/a Natalie Winterhood - 31.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
spotkanie kółka astronomicznego

Dzień dobry wszystkim!!

Mam dla was małe ogłoszenie dotyczące spotkania kółka astronomicznego! Spotkanie odbędzie się o godzinie 21.40 dzisiaj (tj.31.01) w najwyższej wieży! (Join: najwyzsza_wieza). Będzie to ok.20 minutowe spotkanie organizacyjne, na którym powiem Wam co i jak i ustalimy sobie godzinę zajęć!

W razie braku możliwości przyjścia proszę o kontakt na maila Liviettemoran@wp.pl


Do zobaczenia!
Liviette Weasley
Wyczarował/a Liviette Weasley - 31.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [14]

Drodzy Czarodzieje!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem Wasze zadanie polega na podaniu co znajduje się pod danym adresem.

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod tym newsem, podpisując się imieniem i nazwiskiem. Pamiętajcie, zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź.


1. Londyn, ul. Pokątna 93
2. Great Tolling, Chislehurst Garden 27
3. Little Whinging, Privet Drive 4
4. Little Norton, Acanthia Way 18
5. Londyn, Grimmauld Place 12

Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 20:00
Poprawne odpowiedzi wynagrodzone będą 25 punktami oraz 50 galeonami.


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Ariana Luma
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 30.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [25]
Konkurs astronomia #3

Dzień dobry!!

Kolejny konkurs przed wami!Dzisiejsza lekcja była o teoriach dotyczących powstania Wrzechświata. To tego będzie dotyczył nasz konkurs! Oto wisielec!

[ WISIELEC ]

Screeny rozwiązania wysyłajcie sowami na maila Liviettemoran@wp.pl do niedzieli (03.02) do godz. 20:00. W nagrodę możecie dostać po 30 punktów i 30 galeonów, jednak pierwsze trzy osób otrzyma bonus w postaci  10 punktów i 10 galeonów! Nauczyciele mogą natomiast liczyć na plusa do Rankingu Nauczyciela i również 30 galeonów.


Powodzenia!
Liviette Weasley
rzuć czar [0]
Konkurs z łaciny [1]


Kochani!

Przygotowałam dla Was konkurs dotyczący nauczanego przeze mnie przedmiotu! Poniżej znajduje się świstoklik, który przeniesie Was do pierwszej części zadania, które polega na połączeniu polskich nazw rozdziałów z 1 części Harry'ego Potter'a z tłumaczeniem na język łaciński.

[ŚWISTOKLIK]

Za prawidłowe rozwiązania, potwierdzone screenem wysłanym na maila: elodie.soler01@wp.pl możecie otrzymać aż 30 punktów i tyle samo geleonów! Natomiast za wypisanie najważniejszych wydarzeń z dwóch wybranych przez Was rozdziałów uwzględnionych przeze mnie w moim zadaniu dołożę Wam dodatkowe 10 punktów i 10 galeonów! Nauczyciele mogą liczyć na plusa do RN.
Na odpowiedzi czekam do poniedziałku (tj. 04.02).

Pozdrawiam
prof. Elodie Soler
Wyczarował/a Elodie Soler - 30.01.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Spotkanie Hufflepuffu #1
Data: 22 stycznia 2021
Godzina: 21:30
Miejsce: Pokój Hufflepuffu
Podpis: prof. Narcyza Zoe Assassin

Spotkanie Slytherinu #1
Data: 22 stycznia 2021
Godzina: 21:30
Miejsce: Komnata Slytherinu
Podpis: prof. Debora Magnael-Bee

Konkurs dyrekcji [1]
Data: 23 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs z Czarnej Magii [1]
Data: 24 stycznia 2021
Godzina: 20:00
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Lily Dayne

Awantura o Punkty
Data: 24 stycznia 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Hogwart
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Zakupy na Pokątnej [1]
Data: 24 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs z Mitów i Legend [1]
Data: 26 stycznia 2021
Godzina: 21:37
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Livka Magnael-Bee

Ogłoszenie prefektów
Data: 31 stycznia 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Johannes Weierstrass [253]
Zinnia Cormier [243]
Mark Evans [238]
Joanne Grey [230]
Bella Mckinsley [227]

[Więcej]


KLASA 2

Carla Grimshaw [430]
Roksana Sprouse [358]
Violet Thompson Rossa [344]
Aria West [344]
Clarie Moore [342]

[Więcej]


KLASA 3

Alexandra Herondale [193]
Livka Magnael-Bee [155]
Emily Butchon [142]
Angelika Walker [141]
Mai Sakura-Morgan [123]

[Więcej]





Kazbiel Thundershout [0]
Diana Silky-Wolfram [0]
Kasper Schade [0]
Isabelle Sancley [0]
Emma Ross [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
24 stycznia!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
24 stycznia!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
24 stycznia!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.