Hogwart HP School
Rozpoczęcie roku
już 25 kwietnia!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Sesja egzaminacyjna:
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Podsumowanie nauczycieli-3
 

Trzeci tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 19.05):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO08
10
954
N. ALNTELO45011046
H. GONNE-LUMA4000413
A. JOHANSON7123022022
D. MAGNAEL15208
0
8
K. PICCIFUES00000
0
0
M. PINKMAN7162227027
A. SHIEDA000001-1
E. SOLER4164125025
S. STEVENGARD6123122022
L. WEASLEY9225036036
A. WINTERHOOD021035-2
N. WINTERHOOD10001
0
1

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Arielle Johanson, Elodie Soler, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

Lekcje do odrobienia:
  • Historia Magii (D. Magnael) - klasa I (2 godziny)
  • Numerologia (K. Piccifues) - klasa I (3 godziny), klasa II (3 godziny)
  • Transmutacja (A. Johanson) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • Wróżbiarstwo (A. Shieda) - klasa I (3 godziny), klasa II (3 godziny)
  • Zielarstwo (A. Winterhood) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefektów [2]


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Nadeszła pora na drugi konkurs prefektów w obecnym roku szkolnym. Zadaniem, jakie otrzymujecie, jest podanie drugich imion postaci wymienionych na załączonym obrazku. Uważajcie przede wszystkim na poprawne ich zapisanie oraz dokładnie upewnienie się o kogo chodzi, ponieważ nazwiska kobiet podałam panieńskie!

[ IMIONA ]

Odpowiedzi przesyłajcie na adres hp.constancehamilton@gmail.com. Czas macie do soboty (tj. 01.06) do godziny 23:00! Za poprawne udzielenie odpowiedzi otrzymacie ode mnie aż 40 punktów i galeonów.

Prefekt Gryffindoru
Constance Hamilton
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 28.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z łaciny [2] - wyniki


Witajcie!

Czas na przedstawienie wyników drugiego konkursu z łaciny:

Aubrey Flynn +30 pkt | 30 gal
Emma Ross +30 pkt | 30 gal
Izak Wolfram +30 pkt | 30 gal
Lilian Dawn +28 pkt | 28 gal
Tobiasz Thonks +30 pkt | 30 gal
Alison Hathaway +40 pkt | 40 gal
Cassidy Malore +40 pkt | 40 gal
Diana Morgan +30 pkt | 30 gal
Narcyza Zoe Assassin +40 pkt | 40 gal
Olivia Hill +30 pkt | 30 gal
Arielle Johanson +30 gal
Liviette Weasley +1 do RN | 40 gal
Sophie Stevengard +1 do RN | 40 gal

Mam nadzieję, że konkurs Wam się podobał. Hasło w języku polskim oznaczało tajemnicę. Dziękuję za kreatywne odpowiedzi w pytaniu bonusowym.

Pozdrawiam serdecznie
prof. Elodie Soler
Wyczarował/a Elodie Soler - 28.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Puzzle dyrekcji [4]


Drodzy Czarodzieje!

Mamy przyjemność zaprosić Was do zmierzenia się z kolejnymi puzzlami. Przypominamy, że musicie na wstępie ułożyć puzzle, a następnie należy powrócić na stronę szkoły i napisać w komentarzu pod tym newsem odpowiedź na pytanie zawarte na ilustracji. Za wykonanie obu czynności otrzymacie 30 punktów i 30 galeonów. Na wykonanie zadania macie czas do jutra do końca dnia. Nauczyciele otrzymają [+] do Rankingu Nauczyciela.

[UŁÓŻ PUZZLE]


Prosimy o podpisywanie się imieniem i nazwiskiem oraz domem.

Zachęcamy do udziału w zabawie.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [14]
Szczęśliwy Traf [24] - wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników kolejnego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Constance Hamilton + 20 pkt | 40 gal
  • Aubrey Flynn +25 pkt | 50 gal
  • Emma Ross +20 pkt | 40 gal
  • Izak Wolfram +25 pkt | 50 gal
  • Lilian Dawn +20 pkt | 40 gal
  • May Mallison +25 pkt | 50 gal
  • Tobiasz Thonks +20 pkt | 40 gal
  • Barry Robinson +25 pkt | 50 gal
  • Cassidy Malore +25 pkt | 50 gal
  • Diana Morgan +25 pkt | 50 gal
  • Kasper Morgan +25 pkt | 50 gal
  • Larysa Lapointe +15 pkt | 30 gal
  • Rosalia Rossard +25 pkt | 50 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +25 pkt | 50 gal
  • Lily Hopper +20 pkt | 40 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | +50 gal
  • Debora Magnael +1 do RN | +50 gal
  • Demian Alntelo +30 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 50 gal
  • Sophie Stevengard +1 do RN | 50 gal

  • Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

    Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

    Prowadząca
    Elodie Soler

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja HP School
    Eleonora Malfoy
    Ariana Luma
    Lily Dayne
Wyczarował/a Elodie Soler - 27.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy Zgredka [4] - wyniki
 

Oto lista osób, które odpowiedziały prawidłowo na zagadkę :
  • Adele Patel +25 pkt | 50 gal
  • Cassidy Malore +25 pkt | 50 gal
  • Diana Morgan +25 pkt | 50 gal
  • Kasper Morgan+25 pkt | 50 gal
  • Larysa Lapointe +25 pkt | 50 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +25 pkt | 50 gal
  • Rosalia Rossard +25 pkt | 50 gal
  • Aubrey Flynn +25 pkt | 50 gal
  • Emma Ross +25 pkt | 50 gal
  • Izak Wolfram +25 pkt | 50 gal
  • Lilian Dawn +25 pkt | 50 gal
  • May Mallison +25 pkt | 50 gal
  • Sara Luces +25 pkt | 50 gal
  • Ayana Finley +25 pkt | 50 gal
  • Lily Hopper +25 pkt | 50 gal
  • Olivia Hill +25 pkt | 50 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | 50 gal
  • Elodie Soler +1 do RN | 50 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 50 gal
  • Mary Pinkman +1 do RN | 50 gal
  • Sophie Stevengard +1 do RN | 50 gal
Oczekujcie kolejnej zagadki Zgredka niedługo na fanpage’u.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 27.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Szczęśliwy Traf [21] - wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dwudziestego pierwszego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Emma Sink + 5 pkt | 10 gal
  • Adele Patel +25 pkt | 50 gal
  • Alison Hathaway +25 pkt | 50 gal
  • Cassidy Malore +25 pkt | 50 gal
  • Diana Morgan +10 pkt | 20 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +25 pkt | 50 gal
  • Rosalia Rossard +25 pkt | 50 gal
  • Emma Ross +25 pkt | 50 gal
  • Izak Wolfram +25 pkt | 50 gal
  • Lilian Dawn +25 pkt | 50 gal
  • Penelopa Falconetti +25 pkt | 50 gal
  • Sara Luces +25 pkt | 50 gal
  • Amestia Spero +20 pkt | 40 gal
  • Ayana Finley +25 pkt | 50 gal
  • Lily Hopper +15 pkt | 30 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | 50 gal
  • Debora Magnael +1 do RN | 50 gal
  • Elodie Soler +1 do RN | 50 gal
  • Liviette Weasley+1 do RN | 50 gal
  • Mary Pinkman+1 do RN | 50 gal
  • Nadiya Alntelo +1 do RN | 50 gal
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Sophie Stevengard

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyniki za Mugolskie gry i zabawy znajdziecie tutaj.

 
Wyczarował/a Sophie Stevengard - 27.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Historii Magii #3
 


Moi mili!

Jako, że ostatnio znalazłam trochę wolnego czasu postanowiłam zrobić dla Was kolejny konkurs z historii magii byście się zanadto nie rozleniwili. Mam dla Was obrazek z klasy profesora Binnsa, na którym trzeba jedynie odnaleźć 15 ukrytych różnic. Z pewnością nie jest to trudna zagadka, ale musicie wyostrzyć wzrok by zauważyć te różnice. Mam nadzieję, że pójdzie Wam wspaniale. A oto obrazek :

[Różnice!]

Odpowiedzi wysyłajcie sowami na kosn@o2.pl do piątku (31.05) do godz. 20:00. Pamiętajcie, by podpisać swoje prace oraz napisać, jaki dom reprezentujecie. Pierwsze trzy osoby otrzymają w nagrodę dla domu 40 punktów i 40 galeonów, reszta 30 punktów i 30 galeonów dla swojego wspaniałego domu..

Pozdrawiam cieplutko
prof. Ariana Gonne-Luma
Wyczarował/a Ariana Luma - 27.05.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: 25 kwietnia 2021
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Merlinka
Data: 13 maja 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Reny Boursier

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
kwiecień-lipiec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Roksana Diggory [0]
Rose Coltrane [0]
Ola Arily [0]
Mateusz Riddle [0]
Conor Baughan [0]

[Więcej]


KLASA 2

Johannes Weierstrass [0]
Lilith Carnivean [0]
Eurelia Pistachio [0]
Clarie Moore [0]
Ava Lopez [0]

[Więcej]


KLASA 3

Carla Grimshaw [0]

[Więcej]





Dona Ashe [0]
Emily Butchon-Lopez [0]
Aiden Grimshaw [0]
Anastazja Hargreeves [0]
Angelo Hellcome [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:


-
-
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Niebawem!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.