Hogwart HP School
Rozpoczęcie roku szkolnego
6 października 2019



Zapraszamy do zapisów
na rok szkolny
październik-grudzień 2019.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Wrzesień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Konkurs z Historii Magii [1] - Wyniki
 


Moi mili!

Jako, że zakończył się czas na wysyłanie mojego konkursu z historii magii, chciałabym przedstawić Wam wyniki :
  • Veritas Menches 30 pkt | 30 gal
  • Adriana Loera 50 pkt | 50 gal
  • Nadiya Molko 50 pkt | 50 gal
  • Claudia Potter 50 pkt | 50 gal
  • Sendiia Modern 10 pkt | 10 gal
  • Bella Slytherin 40 pkt | 40 gal
  • Natalie Riddle 40 pkt | 40 gal
  • Rose Meins 40 pkt | 40 gal
  • Tori Collins 40 pkt | 40 gal
  • Aria Carter 40 gal
  • Eleonora Malfoy 40 gal
Dziękuję serdecznie, że wzięliście udział i gratuluję zdobytych punktów i galeonów

Z pozdrowieniami
prof. Ariana Luma
Wyczarował/a Ariana Luma - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 2

Za nami drugi tydzień nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER3100404
H. HIGHTOWER0000000
A. LUMA3000303
D. MAGNAEL31004-13
E. MALFOY3200505
G. OHMSFORD215210010
K. PICCIFUES00000-3-4
C. PLEDGE2100303
S. POTROWA0100101
N. SHADOW5510020020
K. THUNDERSHOUT3000303
K. WAKESHIMA20002-11
A. WISE00000-2-1

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aria Carter, Ariana Luma, Debora Magnael, Eleonora Malfoy, Grianne Ohmsford, Cassandra Pledge, Karol Piccifues, Sylwia Potrowa, Nyssa Shadow, Kazbiel Thundershout i Anley Wise.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (2 godziny), klasa II (2 godziny)
  • Eliksiry (G. Ohmsford) - klasa I (1 godzina)
  • OpCM (A. Wise) - klasa I (3 godziny), klasa II (3 godziny)
  • Zaklęcia - klasa I (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [2]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz drugi w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.ADRIANA LOERA
18
2.CLAUDIA POTTER11
3.ASHLEY BLACK10

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NATALIE RIDDLE
18
2.TORI COLLINS15
3.PATRICIA POTTER3

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NYSSA SHADOW
3
2.GRIANNE OHMSFORD2
3.ELEONORA MALFOY1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy traf [18]
 


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Nadszedł najwyższy czas na przedstawienie wyników osiemnastego Szczęśliwego Trafu! Oto osoby, które wzięły w nim udział:

  • Layla Mistic 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mandy Brocklehurst 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriano Escobar 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Ashley Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Rose Meins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Vee Smith 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mila Bookies 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadyia Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Sky Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Debora Mangnael 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
  • Kazbiel Thundershout 50 gal | 10 fas

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.


Prowadząca
Ariana Luma

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Desmond Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Ariana Luma - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [13] - Wyniki


Witajcie!

Nadszedł najwyższy czas na przedstawienie wyników trzynastego Szczęśliwego Trafu! Oto osoby, które wzięły w nim udział: 

  • Franx Bar 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mandy Brocklehurst 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Emma Fox 5 pkt | 10 gal | 2 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Rose Meins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Bella Slytherin 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adrianna Loera 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadyia Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter 50 gal | 10 fas
  • Sylwia Potrowa 50 gal | 10 fas
  • Debora Mangnael 50 gal | 10 fas

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.


Prowadzący
Cassandra Pledge

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Marina Dayne
Desmond Dayne
Lily Dayne


Wyczarował/a Cassandra Pledge - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Czarodzieje z klasą


Czy zastanawiałeś/aś się jak to jest być najlepszym z czarodziejów? Czy wszelkie tajniki sztuk magicznych opanowałeś/-aś do perfekcji? Czy znasz zioło, eliksir bądź zaklęcie na każdą okoliczność?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś/-aś twierdząco, to znak, że nie możesz przegapić kolejnej po długim czasie edycji Czarodziei z klasą. Przyjdź w sobotę do Hogwartu i stań w szranki z podobnymi do ciebie i udowodnij, że jesteś najlepszy z najlepszych. Czekamy właśnie na ciebie! Nauczyciele również są mile widzani. Zaczynamy w sobotę o godzinie 20:00.

Nie przegap tego. Różdżka w dłoń i do dzieła!


Pozdrawiamy serdecznie
Nyssa Shadow & Lily Dayne
 
Wyczarował/a Nyssa Shadow - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Nocne spotkanie


[– A to numer z tym mugolskim tygodniem – zaśmiał się Alojzy, spoglądając na swojego przyjaciela, któremu w ogóle nie było do śmiechu.

– I z czego rżysz? – odpowiedział, nie śmiejąc się przy tym. Mam przez to mnóstwo problemów! Muszę zejść z tej przeklętej góry i wdrapać się na nią ponownie tylko dlatego, że dyrekcja i ministerstwo magii chciało sprawdzić, czy jesteśmy przygotowani na udawanie nie-mugoli, które swoją drogą wyszło fatalnie. No bo jak czystokrwisty czarodziej ma udawać... mugola? - powiedział, nie chcąc używać właściwego słowa.

– A co złego jest w mugolach? – zapytał Alojzy, który nie był czystej krwi. Prawdę mówiąc, jako jedyny w rodzinie posiadał magię i szczycił się tym.

– Nic – dodał szybko Nikodem, nie chcąc wchodzić z przyjacielem na bardziej drażliwe tematy, tym bardziej, że był zły jak osa. Po prostu jestem zły i koniec. Lepiej, żebym nie widział nikogo z dyrekcji, bo tak im nagadam...

– Uważaj, żeby nas stąd nie wyrzucili! – powiedział Alojzy.

– Kolego – powiedział Nikodem – wpadłeś na jeszcze bardziej głupi pomysł niż to całe pseudo ministerstwo magii!

– Wiesz co? – powiedział Alojzy. – Może i masz rację, ale jestem pewien, że wszystkim się spodoba. Tutaj jest krótka notka, którą za chwilę wywiesimy w holu głównym – powiedział i popędził swojego przyjaciela na spacer po zamku. Nikodemowi nie pozostało nic więcej jak uśmiechnąć się do przyjaciela i pozwolić wyprowadzić się z własnej komnaty.]



Kochani!

W niedzielę o 20:00 czekamy na was w Wielkiej Sali. Weźcie ze sobą różdżki, ciepłe kurtki i dobry humor. Gwarantujemy, że nie będziecie się z nami nudzić.

Czekajacy z niecierpliwością,
Alojzy i Nikodem
 
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [14] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników czternastego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Layla Mistic 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Manet Iglarz 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriana Loera 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • David Hamblin 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadiya Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Sky Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mandy Brocklehurst 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriano Escobar 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Ashley Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Bella Slytherin 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claire Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Rose Meins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Vee Smith 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter 50 gal | 10 fas
  • Ariana Luma 50 gal | 10 fas
  • Cassandra Pledge 50 gal | 10 fas
  • Debora Magnael 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
  • Kazbiel Thundershout 50 gal | 10 fas
  • Kira Wakeshima 50 gal | 10 fas
  • Sylwia Potrowa 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Grianne Ohmsford-Dayne

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 06.10.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: 06 października 2019
Zapisy: wypełnij formularz zgłoszeniowy
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
październik-grudzień 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Holly Morgan [0]
Vivien Layle [0]
Mia Black [0]
Marię Backward [0]
Monika Lichoń [0]

[Więcej]





Liviette Weasley [298]
Arielle Johanson [220]
Elodie Soler [215]
Mary Pinkman [152]
Sophie Stevengard [108]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI
Numer XVII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.