Hogwart HP School
Trwają magiczne wakacje!

Zapraszamy do zapisów
na rok szkolny wrzesień-listopad 2020:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Grafik sesji
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
Alice Wright
Aurora Lightwood


Opiekun:
prof. Diana Morgan

Prefekci:
Angelika Walker
Lauren Lisbon


Opiekun:
prof. Debora Magnael

Prefekci:
Aleksa Coldstone
Dona Ashe


Opiekun:
prof. Aiden Grimshaw

Prefekci:
Caeleb Ambarella
Ashlynn Watson


Prefekci Naczelni
Kassandra Whiteowl
Izak Wolfram


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Sierpien
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 


149519  pkt
108759  pkt
92567  pkt
83536  pkt




Loterie Liczbowe - 3
W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:



Pozdrawiamy,
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 31.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Spadające liście



[ Już od dobrego miesiąca błonia Hogwartu raz po raz zasypywane były różnokolorowymi liśćmi i cieszyły oko wszystkich wokół. Porywisty wiatr sprawiał jednak, że liście trafiały na kamienne i marmurowe podłogi zamku, czym wzbudzały irytację pana Filcha, który będąc w złym nastroju, uwielbiał rozdzielać szlabany na lewo i prawo, nie patrząc na to, czy ma do czynienia z uczniem, czy z profesorem. ]

Dzień dobry!

Aby udobruchać naszego szkolnego woźnego, musimy mu pomóc w sprzątaniu spadających liści, które wiatr zaniósł do naszego zamku (czyt. na naszą stronę internetową). Niektóre liście mogą być ciężkie do znalezienia, ale Filch ma oko niczym kot polujący w ciemności, dlatego trzeba wytężyć wzrok i wzmożyć wysiłki, by odszukać je wszystkie! A codziennie nowa dostawa (każdego dnia po trzy)!

Jak złapać liścia? Wystarczy na niego kliknąć i udokumentować podpisem jego zebranie. Liście zbieramy aż do 13 listopada!


Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 30.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Halloween - wieczór zabaw i konkurs



Witajcie!

Już jutro będziemy świętować Halloween, a że jest to święto, któremu pora późnego wieczoru szczególnie sprzyja, pragniemy zaprosić Was na wieczór zabaw na godzinę 22:00 do Wielkiej Sali.

Do tego czasu możecie zmierzyć się z konkursem halloweenowym, który dla Was przygotowaliśmy. W komentarzach pod tym newsem musicie:

1) wybrać jeden symbol, podając jego numer,
2) nazwać go,
3) ułożyć 10-wyrazowe zdanie z tym słowem.

Spieszcie się! Tylko 10 osób zostanie nagrodzonych, tych, które jako pierwsze wybiorą dany symbol. Co więcej, różne symbole będą różnie punktowane (jednak to pozostaje dla Was tajemnicą!), dlatego przyda Wam się z pewnością odrobina szczęścia.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 30.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [12]
Szczęśliwy Traf [11] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników jedenastego Szczęśliwego Trafu (dnia 20.10). A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Arielle Johanson +25 pkt | 50 gal
  • Katrina Roxet +25 pkt | 50 gal
  • Sophie Stevengard +25 pkt | 50 gal
  • Zoe Smith +25 pkt | 50 gal
  • Arebell Mcavoy +25 pkt | 50 gal
  • Cornelia Sunday +25 pkt | 50 gal
  • Amy Lightwood +25 pkt | 50 gal
  • Anna Alexy +25 pkt | 50 gal
  • Isabela Snow +25 pkt | 50 gal
  • Liviette Weasley +25 pkt | 50 gal
  • Luiza Queenwood +25 pkt | 50 gal
  • Rose Pottinger +25 pkt | 50 gal
  • Yoo Sooyoung +25 pkt | 50 gal
  • Aleksa Coldstone +25 pkt | 50 gal
  • Elodie Soler +25 pkt | 50 gal
  • Ahreum Min +1 do RN | 50 gal
  • Ariana Luma +1 do RN | 50 gal
  • Ashley Winterhood +1 do RN | 50 gal
  • Debora Magnael +1 do RN | 50 gal
  • Demian Alntelo +1 do RN | 50 gal
  • Manet Moranis-Iglarz +1 do RN | 50 gal
  • Mary Pinkman +1 do RN | 50 gal
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Pragniemy również przypomnieć wszystkim prowadzącym, że wyniki Szczęśliwego Trafu należy zamieścić na stronie w przeciągu 3 dni od jego zorganizowania. Nauczyciele nie wywiązujący się z tego obowiązku (i nie usprawiedliwią tego w żaden sposób), zostaną ukarani ujemnymi punktami oraz brakiem możliwości ponownego jego zorganizowania.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 30.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 3

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w trzecim tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ISABELA SNOW
16
2. HERMIONA PARISE
13
3. ALEKSA COLDSTONE
12
3. LUIZA QUEENWOOD
12
3. ROSE POTTINGER
12


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY
24
2. ARIELLE JOHANSON
16
3. ELODIE SOLER
13

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIANA LUMA 3
2. ASHLEY WINTERHOOD 2
3. AXEL MAGNAEL
1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 30.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [17] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników siedemnastego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Arielle Johanson +25 pkt | 50 gal
  • Katrina Roxet +25 pkt | 50 gal
  • Sophie Stevengard +25 pkt | 50 gal
  • Zoe Smith +25 pkt | 50 gal
  • Cornelia Sunday +25 pkt | 50 gal
  • Amy Lightwood +25 pkt | 50 gal
  • Anna Alexy +25 pkt | 50 gal
  • Isabela Snow +25 pkt | 50 gal
  • Liviette Weasley +25 pkt | 50 gal
  • Luiza Queenwood +25 pkt | 50 gal
  • Rose Pottinger +25 pkt | 50 gal
  • Aleksa Coldstone +25 pkt | 50 gal
  • Elodie Soler +25 pkt | 50 gal
  • Ariana Luma +1 do RN | 50 gal
  • Axel Magnael +1 do RN | 50 gal
  • Manet Iglarz-Moranis +1 do RN | 50 gal
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 30.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Zaklęć [1] - wyniki

Drogie myśpysie!
Bez zbędnego rozgadywania się, przedstawiam Wam wyniki pierwszego konkursu z Zaklęć!

  • Arielle Johanson +40 pkt +40 gal
  • Sophie Roberts +40 pkt +40 gal
  • Sophie Stevengard +40 pkt +40 gal
  • Zoe Smith +40 pkt +40 gal
  • Cornelia Sunday +40 pkt +40 gal
  • Amy Lightwood +40 pkt +40 gal
  • Anna Alexy +40 pkt +40 gal
  • Hermiona Parise +40 pkt +40 gal
  • Isabela Snow +40 pkt +40 gal
  • Liviette Weasle +40 pkt +40 gal
  • Rose Pottinger +40 pkt +40 gal
  • Aleksa Coldstone +40 pkt +40 gal
  • Lissandra Rosier +40 pkt +40 gal
  • Ariana Luma +1 RN +40 gal
  • Axel Magnael +1 RN +30 gal
  • Manet Iglarz-Moranis +1 RN +40 gal


Gratuluję wszystkim i oczekujcie kolejnych konkursów w niedalekiej przyszłości!

Pozdrawiam,
prof. Nadiya Alntelo
Wyczarował/a Nadiya Alntelo - 30.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 3

Trzeci tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 28.10):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO46101129
N. ALNTELO461011110
H. GONNE0000000
H. HIGHTOWER0000000
A. MAGNAEL480012012
D. MAGNAEL442010
0
10
A. LUMA4
95018018
A. MIN631010010
K. PICCIFUES4200606
V. PICCIFUES0000000
M. PINKMAN0310440
A. WINTERHOOD571114113
N. WINTERHOOD000004-4

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Ariana Luma, Axel Magnael, Debora Magnael, Ahreum Min, Mary Pinkman, Ashley Winterhood i Natalie Winterhood.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (1 godzina), klasa II (2 godziny)
  • Eliksiry (M. Pinkman) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • Quidditch (V. Piccifues) - klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Grianne Ohmsford-Dayne
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 30.10.2018
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie on-line

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Rozpoczęcie roku szkolnego
Data: wrzesień 2020
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis:Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
wrzesień-listopad 2020

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Kassandra Whiteowl [10456]
Alexandra Herondale [8518]
Hope Falling [8321]
Caeleb Ambarella [8116]
Magda Li [8112]

[Więcej]





Anica Duquesne [214]
Narcyza Zoe Assassin [197]
Debora Magnael [189]
Aiden Grimshaw [158]
Adele Patel [148]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Kassandra Whiteowl
Narcyza Zoe Assassin


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Niebawem!
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.