Hogwart HP School
Rozpoczęcie roku
już 25 kwietnia!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Sesja egzaminacyjna:
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Magia Odznak - 5

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz piąty w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w piątym tygodniu nauki.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LARYSA LAPOINTE
22
2. ROSALIA ROSSARD
19
3. ADELE PATEL
13
3. MAY MALLISON
13


Klasa Druga

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1 NARCYZA ZOE ASSASSIN
30
2. CASSIDY MALORE
26
3. DIANA MORGAN
18

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. LIVIETTE WEASLEY 3
2. ARIELLE JOHANSON 2
3. SOPHIE STEVENGARD 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 05.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 5

Piąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 02.06):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO03
00
34-1
N. ALNTELO0000000
H. GONNE-LUMA5102817
A. JOHANSON12131127027
A. MAGNAEL3100404
D. MAGNAEL541111
0
11
K. PICCIFUES1200113013
M. PINKMAN0110011011
A. SHIEDA0000000
E. SOLER592117017
S. STEVENGARD4131119118
L. WEASLEY6183128028
A. WINTERHOOD0001000

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Arielle Johanson, Debora Magnael, Mary Pinkman, Elodie Soler, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

Lekcje do odrobienia:
  • Eliksiry (M. Pinkman) - klasa I (1 godzina)
  • Numerologia (K. Piccifues) - klasa I (1 godzina)
  • Wróżbiarstwo (A. Shieda) - klasa I (5 godzin), klasa II (5 godzin)
  • Zielarstwo (A. Winterhood) - klasa I (3 godziny), klasa II (3 godziny)
  • Zaklęcia (N. Alntelo) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 05.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs z Czarnej Magii [3]


[ Do Hogwartu zawitała już na dobre letnia aura, która wybitnie potrafiła rozproszyć umysły tak uczniów jak i nauczycieli. Jednak jak wszystkim dobrze wiadomo, radości powinno się mnożyć przez dwa, a smutki dzielić na pół, a na wakacje w gronie najbliższych przyjaciół warto jeszcze troszkę poczekać. Aby umilić mieszkańcom Hogwartu ten czas oczekiwania, nauczycielka Czarnej Magii postanowiła rozesłać sowy z konkursem, licząc na to, że jej podopieczni będą współpracować, pomagając sobie nawzajem, a niekoniecznie powielając swoje prace. ]


Witajcie!

Zanim marzenia o wakacjach zajmą całkowicie Wasze myśli, pragnę zaprosić Was do udziału w kolejnym konkursie z Czarnej Magii. Z zeszytu pewnego ucznia zostały usunięte niektóre słowa - Wasze zadanie polega na ich odgadnięciu i uzupełnieniu, tak by całość tworzyła spójną i logiczną notatkę o... O czym? Sami się przekonacie!

[ NOTATKA ]

Do zdobycia jest 40 punktów i 40 galeonów (dla 5 pierwszych osób) lub 30 punktów i 30 galeonów (dla pozostałych). Nauczyciele mogą liczyć na plusa do Rankingu Nauczyciela, a najszybszy profesor - na dwa plusy. Rozwiązania wysyłajcie do piątku (07.06) do godz. 20:00 pod adres lily.dayne@hogwart.pl.


Pozdrawiam serdecznie
prof. Lily Dayne
Wyczarował/a Lily Dayne - 04.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefektów [2] - Wyniki
 


Moi kochani Uczniowie i Nauczyciele!

Pędzę do Was z wynikami mojego konkursu prefekta, który polegał na dopasowaniu drugich imion do podanych osób.

Oto wyniki :
  • Adele Patel +40 pkt | 40 gal
  • Alison Hathaway +36 pkt | 36 gal
  • Cassidy Malore +40 pkt | 40 gal
  • Diana Morgan +40 pkt | 40 gal
  • Larysa Laopinte +40 pkt | 40 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +40 pkt | 40 gal
  • Aubrey Flynn +40 pkt | 40 gal
  • Diana Silky +40 pkt | 40 gal
  • Emma Ross +40 pkt | 40 gal
  • Izak Wolfram +40 pkt | 40 gal
  • Lilian Dawn +40 pkt | 40 gal
  • May Mallison +40 pkt | 40 gal
  • Tobiasz Thonks +40 pkt | 40 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 40 gal
  • Sophie Stevengard +1 do RN | 40 gal
Ślicznie wam wszystkim dziękuję, za udział w konkursie, gratuluję wam i życzę dalszych sukcesów w konkursach oraz nauce magii!

Pozdrawiam
Prefekt Gryffindoru
Constance Hamilton
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 04.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs prefektów [1] - Wyniki
 


Kochani Uczniowie oraz Nauczyciele!

Przychodzę do Was z wynikami mojego konkursu prefekta, który polegał na rozpoznaniu postaci po emotikonach.

Oto wyniki :
  • Constance Hamilton +40 pkt | 40 gal
  • Alison Hathaway +40 pkt | 40 gal
  • Cassidy Malore +40 pkt | 40 gal
  • Diana Morgan +40 pkt | 40 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +40 pkt | 40 gal
  • Aubrey Flynn +40 pkt | 40 gal
  • Carolyn Jones +40 pkt | 40 gal
  • Emma Ross +40 pkt | 40 gal
  • Izak Wolfram +40 pkt | 40 gal
  • Nyssa Queen +40 pkt | 40 gal
  • Rose Parise Magnael +40 pkt | 40 gal
  • Tobiasz Thonks +40 pkt | 40 gal
  • Ayana Finley +40 pkt | 40 gal
  • Lily Hopper +40 pkt | 40 gal
  • Olivia Hill +40 pkt | 40 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | 40 gal
  • Elodie Soler +1 do RN | 40 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 40 gal
  • Mary Pinkman +1 do RN | 40 gal
  • Sophie Stevengard +1 do RN | 40 gal
Serdecznie wszystkim gratuluję i zachęcam do aktywnego udziału w innych konkursach!

Pozdrawiam
Prefekt naczelny
Sara Luces
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 04.06.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Puzzle dyrekcji - Wyniki
 


Drodzy Czarodzieje!

Najwyższy czas, abyście poznali wyniki trzecich i czwartych w tym roku szkolnym puzzli. Tak przedstawiają się wyniki :

Puzzle dyrekcji #3 :
  • Alison Hathaway +30 pkt | 30 gal
  • Cassidy Malore +30 pkt | 30 gal
  • Diana Morgan +30 pkt | 30 gal
  • Larysa Lapointe +15 pkt | 15 gal
  • Aubrey Flynn +30 pkt | 30 gal
  • Emma Ross +30 pkt | 30 gal
  • Izak Wolfram +30 pkt | 30 gal
  • Lilian Dawn +30 pkt | 30 gal
  • May Mallison +15 pkt | 15 gal
  • Sara Luces +30 pkt | 30 gal
  • Tobiasz Thonks +30 pkt | 30 gal
  • Ayana Finley +30 pkt | 30 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | 30 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 30 gal
  • Mary Pinkman +1 do RN | 30 gal

  • Puzzle dyrekcji #4 :
  • Alison Hathaway +30 pkt | 30 gal
  • Cassidy Malore +30 pkt | 30 gal
  • Diana Morgan +30 pkt | 30 gal
  • Kasper Morgan +30 pkt | 30 gal
  • Larysa Lapointe +15 pkt | 15 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +30 pkt | 30 gal
  • Aubrey Flynn +30 pkt | 30 gal
  • Emma Ross +30 pkt | 30 gal
  • Izak Wolfram +30 pkt | 30 gal
  • Ayana Finley +30 pkt | 30 gal
  • Lily Hopper +30 pkt | 30 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | 30 gal
  • Elodie Soler +1 do RN | 30 gal
  • Liviette Weasley +1 do RN | 30 gal

  • Gratulujemy wszystkim serdecznie i zapraszamy na kolejne puzzle!

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne
     
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 03.06.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
    Konkurs dyrekcji [4] - Wyniki
     


    Drodzy Czarodzieje!

    Wasze wybory co do ostatniego konkursu dyrekcji były bardzo słuszne. Na brawa również zasługuje Wasza spostrzegawczość, gdyż w konkursie chodziło o gumową kaczkę, którzy wszyscy tak wspaniale wybrali. A wiadomo za dobrą odpowiedzią szykują się nagrody, dlatego pragniemy przyznać nagrody.

    Tak przedstawiają się wyniki:
    • Cassidy Malore +40 pkt | 40 gal
    • Diana Morgan +40 pkt | 40 gal
    • Kasper Morgan +30 pkt | 30 gal
    • Aubrey Flynn +40 pkt | 40 gal
    • Diana Silky +30 pkt | 30 gal
    • Emma Ross +40 pkt | 40 gal
    • Izak Wolfram +15 pkt | 15 gal
    • Lilian Dawn +40 pkt | 40 gal
    • May Mallison +40 pkt | 40 gal
    • Sara Luces +40 pkt | 40 gal
    • Tobiasz Thonks +40 pkt | 40 gal
    • Ayana Finley +30 pkt | 30 gal
    • Liviette Weasley +2 do RN | 40 gal
    Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy na kolejny konkurs dyrekcji!

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 03.06.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
    Szczęśliwy Traf [23] - Wyniki



    Nadszedł czas na przedstawienie wyników kolejnego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:

    • Emma Sink +25 pkt | 50 gal
    • Adele Patel +25 pkt | 50 gal
    • Alison Hathaway +25 pkt | 50 gal
    • Cassidy Malore +25 pkt | 50 gal
    • Diana Morgan +25 pkt | 50 gal
    • Kasper Morgan +25 pkt | 50 gal
    • Larysa Lapointe +25 pkt | 50 gal
    • Narcyza Zoe Assassin +25 pkt | 50 gal
    • Aubrey Flynn +25 pkt | 50 gal
    • Carolyn Jones +25 pkt | 50 gal
    • Emma Ross +25 pkt | 50 gal
    • Izak Wolfram +25 pkt | 50 gal
    • Sara Luces +25 pkt | 50 gal
    • Ayana Finley +25 pkt | 50 gal
    • Lily Hopper +25 pkt | 50 gal
    • Arielle Johanson +1 do RN | 50 gal
    • Elodie Soler +1 do RN | 50 gal
    • Liviette Weasley +1 do RN | 50 gal
    • Sophie Stevengard +1 do RN | 50 gal
    Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

    Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

    Prowadzący
    Demian Alntelo

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne
    Wyczarował/a Demian Alntelo - 03.06.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zakumpluj się ze Zgredkiem

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Uszy dalekiego zasięgu

    Rozpoczęcie roku szkolnego
    Data: 25 kwietnia 2021
    Godzina: 19:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Merlinka
    Data: 13 maja 2021
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpis: Reny Boursier

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    kwiecień-lipiec 2021

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Pobierz miotłę!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    KLASA 1

    Roksana Diggory [0]
    Rose Coltrane [0]
    Ola Arily [0]
    Mateusz Riddle [0]
    Conor Baughan [0]

    [Więcej]


    KLASA 2

    Johannes Weierstrass [0]
    Lilith Carnivean [0]
    Eurelia Pistachio [0]
    Clarie Moore [0]
    Ava Lopez [0]

    [Więcej]


    KLASA 3

    Carla Grimshaw [0]

    [Więcej]





    Dona Ashe [0]
    Emily Butchon-Lopez [0]
    Aiden Grimshaw [0]
    Anastazja Hargreeves [0]
    Angelo Hellcome [0]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:


    -
    -
    -
    -


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Niebawem!
    Hogwarts Express



    Redaktorzy Naczelni:
    Lily Dayne


    Sowa do redakcji:
    gazetka.hpschool@gmail.com


    NAJNOWSZY NUMER:
    Andrzejki 2020

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.