HP School

HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Programy nauczania
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Pomieszczenia


Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Opiekun:
Brak

Prefekci:
Brak


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci

Wrota Izby


Dyrekcja
Zastępcy
Zarząd
Wykładowcy
Opiekunowie domów

Absolwenci Hogwartu
Prefekci domów
Prefekci naczelni
Puchary domów
Uczniowie Roku

Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Tablica ogłoszeń
HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


29417  pkt
19689  pkt
9721  pkt
6367  pkt




Facebook [4]

Młodzi czarodzieje i czarownice Hogwartu!

Czas zacząć III turę zabaw, jakie od tej pory będą regularnie pojawiać się na naszym szkolnym Fan Page’u. Jednak, aby móc aktywnie uczestniczyć w konkursach należy spełnić kilka warunków. Pierwszym z nich jest posiadanie konta na Facebooku (jeśli go jeszcze nie posiadacie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj). Jeżeli udzielać odpowiedzi będziecie z realnych kont, prosimy wówczas o podanie swojego szkolnego nicka.

Warunek drugi to złapanie jednego z poniższych świstoklików. Każdy z nich przeniesie was w inne, wyjątkowe miejsce. Nie ma czasu do stracenia!

Aktualnie trwające zabawy:

|1| |2| |3| |4|
 

Aktywni członkowie grona pedagogicznego również mogą otrzymać plusa do rankingu nauczyciela za udział w zabawach.



Nie zapomnijcie również nas polubić!

Czas na rozwiązanie zabaw minie w niedziele (23.01) o godzinie 18:00!
Wyniki za ostatnie zabawy można zobaczyć TUTAJ.

Pozdrawiamy
Administracja Facebooka
 
Wyczarował/a Facebook - 22.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Oceny Proponowane - Eliksiry

Drodzy Uczniowie!

Nadszedł czas aby wystawić Wam oceny proponowane z Eliksirów, które przedstawiają się następująco:

Klasa I
Amanda Wax - Troll
*Joanne Bacchic - nkl/Troll
Violet Torres - Wybitny
Isabell Clocker - Zadowalający
Calleigh Iwanow - Zadowalający
Kassandra Moonlight - Okropny
Delilah Summers - Nędzny
Allison Grace - Nędzny
*Gondiola Feniks - nkl/Troll

Klasa II
Katie Granger - Troll 
Elena Roose - Wybitny
Nyssa Shadow - Wybitny
Calista Summers - Okropny

Osoby, którym ocena nie odpowiada mogą dokonać wszelkich popraw. Wystarczy odnaleźć mnie na chacie lub napisać na sowę bądź kominek.

* Uczennice mogą zostać klasyfikowana jeżeli pojawią się na najbliższej lekcji Eliksirów.

Oceny nie są końcowymi, dlatego też mogą ulegnąć zmianie. Wymienione wyżej osoby z klasy II zostały dopuszczone do egzaminu końcowego. Pozostali uczniowie zostali nieklasyfikowani z przedmiotu.

Pozdrawiam
Marina Moranis
Wyczarował/a Marina Moranis - 21.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefektów [5]
Mam przyjemność zaprosić was do udziału w przedostatnim konkursie prefektów.

Tym razem wasze zadanie polegać będzie na rozpoznaniu przedmiotów umieszczonych na zamazanych obrazkach. Za każdą poprawną odpowiedź możecie otrzymać 4 punkty oraz 8 galeonów.

[ZAMAZANE OBRAZKI]

Odpowiedzi proszę nadsyłać na sowę: eris.blackthorn@gmail.com do 23 stycznia (sobota).

Liczę, że chętnie podejdziecie do tego prostego zadania.


Wyniki poprzedniego konkursu prefektów znajdują się pod 'więcej'.

Z poważaniem, 
Prefekt Naczelny,
Nyssa Shadow

Wyczarował/a Nyssa Shadow - 19.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Hogwart Express
Z uwagi na fakt, że niedługo będzie miała miejsce premiera VII numeru Hogwart Expressu macie niepowtarzalną okazję na  pozdrowienie bliskiej osoby na łamach naszej gazetki czy też opublikowanie ogłoszenia drobnego związanego np. z poszukiwaniem partnera bądź partnerki albo zupełnie innej rzeczy!




Następnie możecie anonimowo albo i nie zadać pytanie Panu czarującemu, który bez skrępowania odpowie na każde, nawet najbardziej intymne pytanie!

 

Każda aktywność na łamach gazetki wynagrodzona będzie punktami/galeonami, a dla nauczycieli plusami do rankingu na nowy rok szkolny. Zatem liczymy na mnóstwo pytań, ogłoszeń oraz pozdrowień. Czas na wysysłanie ogłoszeń/pozdrowień i pytań minie w czwartek 21 stycznia  2016 roku.

Pozdrawiamy,
Redakcja Naczelna
Anastazja & Desmond Dayne

rzuć czar [0]
Facebook [3]

Młodzi czarodzieje i czarownice Hogwartu!

Czas zacząć III turę zabaw, jakie od tej pory będą regularnie pojawiać się na naszym szkolnym Fan Page’u. Jednak, aby móc aktywnie uczestniczyć w konkursach należy spełnić kilka warunków. Pierwszym z nich jest posiadanie konta na Facebooku (jeśli go jeszcze nie posiadacie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj). Jeżeli udzielać odpowiedzi będziecie z realnych kont, prosimy wówczas o podanie swojego szkolnego nicka.

Warunek drugi to złapanie jednego z poniższych świstoklików. Każdy z nich przeniesie was w inne, wyjątkowe miejsce. Nie ma czasu do stracenia!

Aktualnie trwające zabawy:

|1| |2| |3| |4|
 

Aktywni członkowie grona pedagogicznego również mogą otrzymać plusa do rankingu nauczyciela za udział w zabawach.



Nie zapomnijcie również nas polubić!

Czas na rozwiązanie zabaw minie w niedziele (19.01) o godzinie 22:00!
Wyniki za ostatnie zabawy można zobaczyć TUTAJ.

Pozdrawiamy
Administracja Facebooka
 
Wyczarował/a Facebook - 18.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy zielarskie - wyniki

Mam przyjemność przedstawić wyniki przeprowadzonych w dniu dzisiejszym zabaw związanych z zielarstwem. 

A oto jak przedstawiają się punktacja:

Personalia
Dom
U1234
Pkt
Gal
Fas
Elena RooseR15202121651425025
Call IwanowR152161725845025
Delilah SummersR15171615501135025
Nyssa ShadowS15172324501295025
Calista SummersS15151516501115025
Rothen AgustinS1500765875015

 
Dziękuję wszystkim za udział.
Pozdrawiam,
Orion Fancourt
Wyczarował/a Orion Fancourt - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Cotygodniowy Quiz - 6
   
W niedzielę 17 stycznia 2016 o godzinie 18:00 w Hogwarcie odbył się szósty Cotygodniowy quiz.

Mamy przyjemność poinformować, że najwięcej punktów zdobyła:



Przypominamy, że zwycięzca cotygodniowego quizu otrzymuje status halfop w Wielkiej Sali na okres tygodnia, czyli aż do momentu rozpoczęcia kolejnego quizu. Przypominamy, że o powyższą nagrodę może ubiegać się tylko aktywny uczeń Hogwartu.

 Zapraszamy wszystkich serdecznie do walki w rankingu cotygodniowych quizów.

 Kolejne spotkanie odbędzie się w niedzielę (24.01.2016) o godzinie 18:00 w Hogwarcie (join: hogwart).


Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Anastazja Dayne & Desmond Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Losowanie [6]
W czasie ostatnich losowań Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod „więcej” wylosowane zostały następujące liczby:



Osoby, którym poprzednio zabrakło szczęścia, jak również ci zadowoleni z wygranej, mogą spróbować swoich sił w kolejnym losowaniach, które odbędzie się w niedzielę (24.01.2016) o godzinie 18:30 w pokoju HOGWART (join: hogwart)
 
 WYSLIJ KUPON:
Galeolotek | Punktator
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 17.01.2016
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [archiwum newsów | dodaj news]
Uszy dalekiego zasięgu


Wrota Magii - 7
Termin: 12.12.2017
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Nyssa Shadow
Grianne Ohmsford
Lily Dayne

Wrota Magii - 6
Termin: 13.12.2017
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpisano: Nyssa Shadow
Grianne Ohmsford
Lily Dayne

Rada pedagogiczna
Termin: 15.12.2017
Godzina: 21:00
Miejsce: Hogwart
Podpisano: Dyrekcja HP School

Rozpoczęcie roku szkolnego
Termin: 16.12.2017
Godzina: 19:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja HP School

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
grudzień - luty 2017

Na nauczyciela
Na ucznia






Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Jak wejść na chat?
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Nicole Smith [0]
Mateusz Potter [0]
Nel Jackson [0]
Susanne Silva [0]
Hermiona Malfoy [0]

[Więcej]





Hoster Hightower [0]
Ariana Luma [0]
Cassandra Pledge [0]
Kira Wakeshima [0]
Aria Carter [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
Brak

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII



NUMER SPECJALNY:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Ważne informacje

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.