Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
styczeń-marzec 2021!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


GRYFFINDOR
RAVENCLAW


Starożytne Runy
godzina 18:30
Hol Hieroglifów

Numerologia
godzina 19:05
Wieża Cieni

Mity i Legendy
godzina 19:40
Opuszczona Sala





KLASA I


HUFFLEPUFF
SLYTHERIN


Starożytne Runy
godzina 19:05
Hol Hieroglifów

Numerologia
godzina 19:40
Wieża Cieni

Mity i Legendy
godzina 20:15
Opuszczona Sala





KLASA II


Eliksiry
godzina 19:40
Sala Lochów

Transmutacja
godzina 20:15
Ukryta Sala

**Mity i Legendy
godzina 20:50
Opuszczona Sala



* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Narcyza Zoe Assassin

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Kasper Schade

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Debora Magnael-Bee

Prefekci:
-


Opiekun:
prof. Diana Silky-Wolfram

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Styczeń
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


9736  pkt
9229  pkt
9076  pkt
8439  pkt




Międzyszkolny Konkurs na Esej "Merlinka"
 

Zapraszam do udziału w międzyszkolnym konkursie, polegającym na napisaniu eseju na wybrany temat spośród podanych poniżej. Konkurs trwa do 19 kwietnia, do tego czasu zainteresowani powinni wysłać swoje prace. Zanim zdecydujecie się na udział, proszę o zapoznanie się z zasadami i kryterium oceny. Każda chętna osoba, zarówno uczeń, jak i nauczyciel, może wziąć udział.

Tematy do wyboru:

1) Mieszane rodziny, czyli jak mugole radzą sobie z ich magicznie utalentowanymi dziećmi.
2) Jak wyglądałby Świat Czarodziejów bez Harry'ego Pottera?
3) Śmierciożerca i Członek Zakonu Feniksa, dwa różne oblicza Severusa Snape'a.
4) Magia oczami charłaków.

Podstawowe zasady znajdują się [TUTAJ].
Kryterium oceny eseju znajduje się [TUTAJ].

Po wybraniu jednego z tematów, musicie mieć na uwadze, że jeśli nie chcecie stracić punktów, Wasza praca powinna wynosić 2 strony, pisane czcionką Times New Roman, 12. Zasady dotyczące przesyłania prac oraz inne, ważne informacje zostały podane w świstokliku powyżej, podobnie jak kryterium oceny eseju.


Pozdrawiam,
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 26.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie roku styczeń-marzec 2019
W niedzielę (24.03) odbyło się zakończenie kolejnego już roku szkolnego w Szkole Magii i Czarodziejstwa HP School. Na uroczystości podsumowującej całoroczne zmagania uczniów, a także pracę grona pedagogicznego przyznałyśmy następujące wyróżnienia:

Puchar domów w roku szkolnym styczeń-marzec 2019 zdobywa:

Szczególne wyróżnienia w tym semestrze przyznano następującym osobom:

Dla Arsena McTireliatha za prezentowanie bardzo dobrej postawy oraz najwyższą średnią w szkole (5,71).

Dla Arebell Mcavoy za prezentowanie bardzo dobrej postawy, bardzo dobre wyniki w nauce oraz angażowanie się w życie HP School.

Dla Narcyzy Zoe Assassin za prezentowanie bardzo dobrej postawy, bardzo dobre wyniki w nauce, pełnienie funkcji prefekta domu oraz angażowanie się w życie HP School.

Dla Sophie Stevengard za prezentowanie bardzo dobrej postawy, pełnienie funkcji prefekta naczelnego, najwyższą średnią w szkole w klasie II (5,43) oraz angażowanie się w życie HP School.

Dla Anny Alexy za prezentowanie wzorowej postawy, pełnienie funkcji prefekta naczelnego, bardzo dobre wyniki w nauce oraz angażowanie się w życie HP School.


Mistrzem Quizu w roku szkolnym styczeń-marzec 2019 została uczennica Gryffindoru, Sophie Stevengard. Na drugim miejscu znalazła się Anna Alexy, będąca uczniem Ravenclaw, zaś na trzecim miejscu uplasowała się Mary Pinkman, nauczycielka Eliksirów.

Laureatką Szczęśliwych Trafów została Narcyza Zoe Assassin, która w nagrodę otrzymuje 2000 galeonów. Drugie miejsce zdobyła Diana Morgan, na konto której wpłynie 1000 galeonów. Trzecią lokatę zajęła Anna Alexy, która za walkę do samego końca otrzymuje 500 galeonów.


Nauczycielkami Roku w sezonie styczeń - marzec 2019 zostały:


Uczennicami Roku w sezonie styczeń - marzec 2019 zostały:


W tym roku Dyrekcja postanowiła na podstawie ankiety przyznać kilka tytułów specjalnych. Dyplomy znajdziecie w rozwinięciu newsa, razem z dyplomami od uczniów.


Promocję do klasy II otrzymali:
  • Kasper Darlen-Smith - [Dyplom] - średnia 3,71
  • Arebell Mcavoy - [Dyplom] - średnia 5,14
  • Arsen McTireliath  - [Dyplom] - średnia 5,71
  • Cassidy Malore  - [Dyplom] - średnia 4,93
  • Diana Morgan  - [Dyplom] - średnia 3,93
  • Narcyza Zoe Assassin  - [Dyplom] - średnia 5,07
  • Sara Luces - [Dyplom] - średnia 3,79

Absolwentami HP School zostali:
  • Jackob Granger-Magnael  - [Dyplom] - średnia 4,21
  • Sophie Stevengard - [Dyplom] - średnia 5,43
  • Anna Alexy - [Dyplom] - średnia 5,36

Dyplom Absolwenta HP School otrzymali:
 

Niniejszym uważamy rok szkolny styczeń - marzec 2019 za oficjalnie zakończony.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Ariana Luma
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 25.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak - 10

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz dziesiąty w tym roku szkolnym zostały przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


Nauczyciele

NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
1. ARIELLE JOHANSON 3
1. LIVIETTE WEASLEY 3
2. MARY PINKMAN 2
3. ELODIE SOLER 1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już przyszłym roku szkolnym.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Ariana Luma
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 24.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Podsumowanie nauczycieli - 10

Dziesiąty tydzień nauki już za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 24.03):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO1520
8-44
N. ALNTELO270110-28
A. BLACK6201909
H. GONNE5121909
A. JOHANSON4150120020
A. MAGNAEL2601909
D. MAGNAEL282113112
K. PICCIFUES3001413
M. PINKMAN3140118018
E. SOLER572115015
L. WEASLEY1200122220
N. WINTERHOOD1201413

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Nadiya Alntelo, Ahrianna Black, Hanna Gonne-Luma, Arielle Johanson, Axel Magnael, Debora Magnael, Karol Piccifues, Mary Pinkman, Elodie Soler, Liviette Weasley, Natalie Winterhood.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Ariana Luma
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 24.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs dyrekcji [5] - Wyniki


Witajcie!

Mamy przyjemność przedstawić wyniki piątego konkursu dyrekcji, który składał się aż z trzech części. Oto lista nagrodzonych młodych czarodziei i czarownic:


Konkurs dyrekcji [5.1]
  • Sophie Stevengard +60 pkt | 60 gal
  • Cassidy Malore +60 pkt | 60 gal
  • Diana Morgan +60 pkt | 60 gal
  • Anna Alexy +60 pkt | 60 gal
  • Hermiona Parise-Magnael +60 pkt | 60 gal
  • Ahrianna Black +2 do RN | 60 gal
  • Arielle Johanson +2 do RN | 60 gal
  • Liviette Weasley +2 do RN | 60 gal
Konkurs dyrekcji [5.2]
  • Kasper Darlen-Smith +60 pkt | 60 gal
  • Cassidy Malore +60 pkt | 60 gal
  • Diana Morgan +60 pkt | 60 gal
  • Stella Vitiello +60 pkt | 60 gal
  • Anna Alexy +60 pkt | 60 gal
  • Liviette Weasley +2 do RN | 60 gal
  • Mary Pinkman +2 do RN | 60 gal
Konkurs dyrekcji [5.3]
  • Cassidy Malore +60 pkt | 60 gal
  • Anna Alexy +60 pkt | 60 gal
  • Demian Alntelo +2 do RN | 60 gal
  • Liviette Weasley +2 do RN | 60 gal
  • Mary Pinkman +2 do RN | 60 gal
     
    Dziękujemy za udział w zabawie!

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Eleonora Malfoy
    Ariana Luma
    Lily Dayne
     
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 24.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zakończenie roku szkolnego



Przypominamy, że już dziś (24.03) o godzinie 20:00 w Wielkiej Sali (join: hpschool) odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego styczeń - marzec 2019 w Szkole Magii i Czarodziejstwa HP School.

[WEJDŹ DO WIELKIEJ SALI]


Serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Ariana Luma
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 24.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Konkurs prefektów [5] - Wyniki
 

Drodzy Czarodzieje!

Pędzę do Was z wynikami ostatniego konkursu prefektów. Oto wyniki:
 
  • Sophie Stevengard +30 pkt | 30 gal
  • Cassidy Malore +40 pkt | 40 gal
  • Diana Morgan +30 pkt | 30 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +30 pkt | 30 gal
  • Seamus Fiuu +30 pkt | 30 gal
  • Arielle Johanson +2 RN | 40 gal
  • Liviette Weasley +1 RN | 30 gal
  • Mary Pinkman +1 RN | 30 gal
  • Nadiya Alntelo +1 RN | 30 gal
Gratuluję wszystkim !

Prefekt Ravenclawu
Sara Luces




Wyniki za Zabawy prefektów są dostępne tutaj


Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 24.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Oceny Końcowe || Historia Magii | Klasa II


Kochane miodki!

Nadszedł najwyższy moment aby przedstawić wasze oceny końcowe z Historii Magii:

Jackob Granger-Magnael - Powyżej Oczekiwań
Sophie Stevengard - Wybitny
Anna Alexy - Wybitny
Hermiona Parise-Magnael - Nędzny 
 
W tym roku braliście udział w Rankingu Miodkowym.
Podczas lekcji z Historii Magii mieliście okazję łapać miodki. Mam przyjemność ogłosić, że pierwsze miejsce zajęła 
Sophie Stevengard .
Na drugim miejscu znaleźli się Anna Alexy i Jackob Granger-Magnael . 
Natomiast ranking zamykają: Hermiona Parise-Magnael Sophie Roberts Rebecca Maxwell.


Dziękuję Wam za współpracę w tym semestrze i życzę powodzenia w Świecie Magii.
Wyniki egzaminów znajdziecie w rozwinięciu tego newsa.


Pozdrawiam!

prof.Debora Magnael


Wyniki za Bal końcoworoczny dostępne są tutaj


Wyczarował/a Debora Magnael - 23.03.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Bitwa na Śnieżki
Data: 25-29 stycznia 2021
Godzina: 17:00-18:30; 21:30-22:00
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Konkurs z Mitów i Legend [1]
Data: 26 stycznia 2021
Godzina: 21:37
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Livka Magnael-Bee

Konkurs z Historii Magii #1
Data: 27 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: prof. Debora Magnael-Bee

Bitwa na Śnieżki
Data: 30-31 stycznia 2021
Godzina: 00:00-23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Puzzle (nie) do ułożenia [1]
Data: 30 stycznia 2021
Godzina: 23:59
Link: łap świstoklik
Podpis: Demon Lily

Ogłoszenie prefektów
Data: 31 stycznia 2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
styczeń-marzec 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Johannes Weierstrass [513]
Zinnia Cormier [491]
Nadia Aydogan [469]
Bella McKinsley [462]
Alexa Luxwell [449]

[Więcej]


KLASA 2

Carla Grimshaw [689]
Roksana Sprouse [576]
Clarie Moore [557]
Alice Undecim [545]
Isabella Thompson Rossa [544]

[Więcej]


KLASA 3

Alexandra Herondale [321]
Angelika Schade [316]
Emily Butchon [262]
Livka Magnael-Bee [258]
Hope Grimshaw [211]

[Więcej]





Kazbiel Thundershout [0]
Diana Silky-Wolfram [0]
Kasper Schade [0]
Isabelle Sancley [0]
Emma Ross [0]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
-
-


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
31 stycznia!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
31 stycznia!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
31 stycznia!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.