Hogwart HP School
Trwają magiczne
wakacje!



Zapisy zamknięte. Zapraszamy do zapisów
na rok szkolny
wrzesień-listopad 2019.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Lipiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 


49876  pkt
39626  pkt
16622  pkt
8909  pkt




Podsumowanie nauczycieli - 9

Dziewiąty tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 30.06):

PERSONALIAORPSIPMS
D. ALNTELO27
00
972
N. ALNTELO761115015
H. GONNE-LUMA3000303
A. JOHANSON10501328028
A. MAGNAEL6210909
D. MAGNAEL630091
8
K. PICCIFUES2000202
M. PINKMAN7100522022
A. SHIEDA0000000
E. SOLER3510909
S. STEVENGARD2100303
L. WEASLEY971320020
A. WINTERHOOD0000000

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Demian Alntelo, Nadiya Alntelo, Hanna Gonne-Luma, Axel Magnael, Debora Magnael, Karol Piccifues, Mary Pinkman, Elodie Soler, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 06.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Zabawy Zgredka [8] - Wyniki
 

Oto lista osób, które odpowiedziały prawidłowo na zagadkę :
  • Cassidy Malore +25 pkt | 50 gal
  • Diana Morgan +25 pkt | 50 gal
  • Giovanna Levine +25 pkt | 50 gal
  • Kasper Morgan +25 pkt | 50 gal
  • Larysa Lapointe +25 pkt | 50 gal
  • Aubrey Flynn +25 pkt | 50 gal
  • Emma Ross +25 pkt | 50 gal
  • Lilian Dawn +20 pkt | 40 gal
  • Arielle Johanson +1 do RN | 50 gal
  • Elodie Soler +1 do RN | 50 gal
Dziękujemy za wzięcie udziału we wszystkich Zabawach Zgredka na fanpage’u.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Ariana Gonne-Luma
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 05.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs prefektów [5] - Wyniki
 

Ahoj!

Dziś przychodzę do Was z wynikami mojego konkursu! Niestety zabawy podjęły się tylko dwie osoby, dlatego otrzymają one mały bonusik.:
 
  • Narcyza Zoe Assassin +40 pkt | +40 gal
  • Liviette Weasley +2 do RN | +40 gal

  • Gratuluję i dziękuję za wzięcie udziału w moim konkursie :

    Pozdrawiam,
    Prefekt Hufflepuffu
    Cassidy Malore
     
 
Wyczarował/a Prefekci Naczelni - 05.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Podsumowanie kółka z Historii Magii


Kochani uczniowie i nauczyciele! 
 
Dziękuję każdej osobie, która choć w najmniejszym stopniu była zaangażowana w nasze spotkania. Poniżej znajduje się podsumowanie wszystkich zdobytych przez Was punktów:

Emma Sink +10 pkt | 10 gal
Adele Patel* +50 pkt | 50 gal
Cassidy Malore +10 pkt | 10 gal
Kasper Morgan* +40 pkt | 40 gal
Larysa Lapointe** +20 pkt | 40 gal
Narcyza Zoe Assassin +10 pkt | 10 gal
Aubrey Flynn +10 pkt | 10 gal
Izak Wolfram** +20 pkt | 20 gal
Lilian Dawn +10 pkt | 10 gal
Sara Luces +10 pkt | 10 gal
Olivia Hill +10 pkt | 10 gal
Axel Magnael +10 gal
Liviette Weasley +10 gal
Sophie Stevengard +10 gal

Mam nadzieję, że tak samo jak ja świetnie bawiliście się na kółku z Historii Magii. Dziękuję za Waszą obecność i zaangażowanie.

Pozdrawiam!

prof.Debora Magnael



 *osoby, które otrzymają ocenę “Wybitny” w kategorii “kółko”
**osoby, które otrzymują ocenę “Powyżej Oczekiwań w kategorii “kółko”
Wyczarował/a Debora Magnael - 05.07.2019
rozwiń pergamin | rzuć czar [2]
Oceny końcowe - Historia Magii
 


 

Moje Kochane Czarodziejki!

Wspaniale sobie poradziłyście z egzaminem z historii magii, dlatego mogę podać Wam oceny końcowe:

Klasa II

  • Cassidy Malore- Powyżej Oczekiwań
  • Diana Morgan – Powyżej Oczekiwań
  • Narcyza Zoe Assassin – Wybitny

    Tym samym dziękuję za dwuletnią współpracę i życzę szczęścia w dalszej karierze w świecie magii. Wyniki egzaminu podane są w rozwinięciu newsa.

    Nauczycielka Historii Magii
    Ariana Gonne- Luma
  • Wyczarował/a Ariana Luma - 05.07.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Oceny końcowe - OpCM - klasa II


    Drodzy uczniowie klasy II!

    Po egzaminie nadeszła pora na przedstawienie Waszych ocen końcowych, które prezentują się tak:

    Cassidy Malore - Wybitny

    Diana Morgan - Powyżej Oczekiwań
  • Narcyza Zoe Assassin - Wybitny

  •  Dziękuję Wam za dwa semestry. Mam nadzieję, że wiedza, którą przekazałem Wam ja, profesor Winterhood i profesor Stevengard na długo pozostanie w Waszych głowach. W rozwinięciu newsa znajdują się wyniki waszego egzaminu.

    Pozdrawiam
     prof. Axel Magnael
    Wyczarował/a Axel Magnael - 05.07.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Starożytne Runy - oceny końcowe

    Kochani Uczniowie!

    Najwyższy czas na podsumowanie całorocznej pracy podczas wspólnych lekcji Starożytnych Run. Oceny końcowe przedstawiają się następująco:


    I klasa
    • Adele Patel – Powyżej Oczekiwań
    • Kasper Morgan – Zadowalający
    • Larysa Lapointe – Nędzny
    • Aubrey Flynn – Nędzny
    • Izak Wolfram – Troll
    • Lilian Dawn – Okropny
    • May Mallison – Nędzny
    II klasa
    • Cassidy Malore – Nędzny
    • Diana Morgan – Nędzny
    • Narcyza Zoe Assassin – Zadowalający

    Bardzo dziękuję za Waszą wybitną aktywność przez cały rok szkolny. Klasie pierwszej życzę odpoczynku w czasie zbliżającej się przerwy i mam nadzieję, że zobaczymy się już w przyszłym roku! Klasie drugiej natomiast życzę wielu sukcesów i powodzenia w dalszej karierze w świecie magii.

    Wyniki egzaminów znajdziecie w rozwinięciu newsa.

    Pozdrawiam gorąco,
    prof. Eleonora Malfoy
    Wyczarował/a Eleonora Malfoy - 05.07.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Oceny Końcowe || Historia Magii | Klasa I


    Moje miodowe dzieciaki! 

     Pragnę przedstawić Wam ocen końcowe, które prezentują się następująco:

    Adele Patel - Wybitny
    Kasper Morgan - Wybitny 
    Larysa Lapointe - Wybitny
    Aubrey Flynn - Okropny
    Izak Wolfram - Nędzny
    Lilian Dawn - Nędzny
    May Mallison - Nędzny

    Gratuluję każdej osobie, której udało się poprawić ocenę i dziękuję Wam za ten semestr. Podsumowanie rankingu miodków znajduje się w rozwinięciu newsa.


    Pozdrawiam!

    prof.Debora Magnael

    Wyczarował/a Debora Magnael - 05.07.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zadaj pytanie on-line

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Uszy dalekiego zasięgu

    Sowa od dyrekcji
    Termin: do 19.07.2019
    Link: świstoklik
    Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
    Rozpoczęcie roku szkolnego
    Termin: wrzesień 2019
    Zapisy: wypełnij formularz zgłoszeniowy
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    wrzesień-listopad 2019

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    Narcyza Zoe Assassin [8472]
    Diana Morgan [7427]
    Aubrey Flynn [5982]
    Cassidy Malore [5612]
    Kasper Morgan [5245]

    [Więcej]





    Liviette Weasley [298]
    Arielle Johanson [220]
    Elodie Soler [215]
    Mary Pinkman [152]
    Sophie Stevengard [108]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
    -
    -


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Wkrótce!
    Hogwarts Express



    NAJNOWSZY NUMER:
    Numer XVII

    NUMERY ARCHIWALNE:
    Numer I
    Numer II
    Numer III
    Numer IV
    Numer V
    Numer VI
    Numer VII
    Numer VIII
    Numer IX
    Numer X
    Numer XI
    Numer XII
    Numer XIII
    Numer XIV
    Numer XV
    Numer XVI
    Numer XVII

    NUMERY SPECJALNE:
    Halloween 2013
    Boże Narodzenie 2013
    Wielkanoc 2014
    Boże Narodzenie 2014
    Walentynki 2015
    Wakacje 2015
    Halloween 2015
    Andrzejki 2015
    Boże Narodzenie 2015
    Walentynki 2016
    Wielkanoc 2016
    Wielkanoc 2017
    Boże Narodzenie 2017
    Walentynki 2018
    Wielkanoc 2018
    Andrzejki 2018
    Boże Narodzenie 2018

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Wkrótce!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Wkrótce!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Wkrótce!

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.