Hogwart HP School
Trwa rok szkolny
październik-grudzień 2021
- zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Klasa I
Klasa II
Plan
KLASA I


Historia Magii
godzina 19:05
Sala Antyczna

Numerologia
godzina 20:10
Wieża Cieni



KLASA II


Eliksiry
godzina 19:05
Sala Lochów

Historia Magii
godzina 19:40
Sala Antyczna

Łacina
godzina 20:15
Sala Antyczna







* zajęcia dodatkowe
** zajęcia odrabiane

Uwaga: osoby, które wypełnią deklarację udziału w zajęciach dodatkowych, mają obowiązek na nie uczęszczać.
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Staż przedmiotowy
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
prof. Adele Patel
prof. Emily Butchon

Prefekci:
Victoria Hopes


Opiekun:
prof. Jana Morningstar
prof. Emma Ross

Prefekci:
Bella Green


Opiekun:
prof. Debora Magnael
prof. Kiara Morningstar

Prefekci:
Luiza Malfoy


Opiekun:
prof. Hope Grimshaw
prof. Anton Voronin

Prefekci:
Conor Baughan


Prefekci Naczelni
Alexa Marpher
Maks Venturii


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


17024  pkt
7584  pkt
5191  pkt
4067  pkt




Konkurs mitologiczny [1]


[ Gdy Alojzego zmożył sen po pełnym wrażeń wieczorze, Nikodem nie mógł spać z tego samego powodu. Dwaj najlepsi kumple, jakich tylko widział czarodziejski świat, byli od siebie tak różni jak nieśmiałek od żmijoptaka i choć większość dziwiła się, że jeszcze się nie pozabijali, przyjaźń Alojzego i Nikodema miała nie mieć końca, a wszystkie ataki weń wymierzone tylko ją cementowały. Wszak magia miłości i przyjaźni potrafi pokonać nawet śmierć. ]


Witajcie!

Zgodnie z obietnicą, daną Wam wczoraj, zapraszamy Was do udziału w konkursie mitologicznym. To, co musicie zrobić, to przyjrzeć się uważnie przedstawionym na poniższym pergaminie muzom i odgadnąć ich imiona. Jak wszystkim doskonale wiadomo, muz jest dziewięć, a każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego warto zwrócić uwagę na to, co je wyróżnia!

[ ROZPOZNAJ MUZY ]

Za podanie prawidłowych imion wszystkich muz można zgarnąć 30 punktów i 30 galeonów (w przypadku uczniów) lub 1 plus do RN i 30 galeonów. Warto się jednak pospieszyć, bo pierwszych 3 uczniów otrzyma 40 punktów i 40 galeonów, a najszybszy profesor 2 plusy do RN i 40 galeonów. Na Wasze sowy czekamy pod adresem dyrekcja@hogwart.pl do 13 lutego do godz. 22:00.


Na prośbę magi-puzzlomaniaków zamieszczamy również puzzle, dostępne w tym miejscu. Aby otrzymać 30 punktów i tyle samo galeonów albo [+] do RN należy nie tylko puzzle ułożyć, lecz także odpowiedzieć na pytanie, jakie ukaże się na ułożonej ilustracji. Odpowiadajcie w komentarzach pod tym newsem, podpisując się imieniem i nazwiskiem.

Powodzenia!

Pozdrawiamy ciepło
Alojzy & Nikodem
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 10.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [16]
Podsumowanie nauczycieli - 2

Drugi tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 02.02):

PERSONALIAORPSIPMS
N. Z. ASSASSIN642113013
A. DUQUESNE540110010
A. FLYNN840012012
O. HILL5400909
A. MAGNAEL4000404
D. MAGNAEL3411927
D. MORGAN5301909
A. PATEL650112012
K. SCHADE542112111

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miło nam poinformować, że z obowiązku przeprowadzenia Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Narcyza Zoe Assassin, Anica Duquesne, Aubrey Flynn, Olivia Hill, Alex Magnael, Debora Magnael, Diana Morgan, Adele Patel, Kasper Schade.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne


Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 09.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [18] -Wyniki

Drodzy Czarodzieje!

Nadszedł czas na przedstawienie wyników osiemnastego Szczęśliwego Trafu. 
A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Selenia Potter +25 pkt | 50 gal
  • Scarlett Carter +25 pkt | 50 gal
  • Jezabell Nox +25 pkt | 50 gal
  • Paris Hilton +25 pkt | 50 gal
  • Rosalie Moonlight +25 pkt | 50 gal
  • Larysa Lapointe +25 pkt | 50 gal
  • Sophie Fitz +25 pkt | 50 gal
  • Crispin Stewart +25 pkt | 50 gal
  • Ashlynn Watson +25 pkt | 50 gal
  • Rose Carter +25 pkt | 50 gal
  • Olivia Slytherin +25 pkt | 50 gal
  • Caeleb Ambarella +25 pkt | 50 gal
  • Gina Park +25 pkt | 50 gal
  • Emma Ross +25 pkt | 50 gal
  • Melania Tullus +25 pkt | 50 gal
  • Magda Li +25 pkt | 50 gal
  • Mirindana Black +25 pkt | 50 gal
  • Diana Morgan +1 do RN | 50 gal
  • Adele Patel +1 do RN | 50 gal
  • Alexander Collotye +1 do RN | 50 gal
  • Narcyza Zoe Assassin +1 do RN | 50 gal
  • Olivia Hill +1 do RN | 50 gal
  • Anica Duquesne +1 do RN | 50 gal
  • Kasper Schade +1 do RN | 50 gal
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu mogą odbywać się każdego dnia między godziną 20:45 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Aubrey Flynn

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Aubrey Flynn - 09.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Informacje od dyrekcji


Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Mamy przyjemność poinformować, że do kadry pedagogicznej HP School dołączył prof. Aiden Grimshaw, nauczyciel Astronomii, oraz prof. Arsen McGreen, który w zastępstwie za prof. Annę Alexy poprowadzi w tym roku dla Was Starożytne Runy. Obu nauczycielom życzymy dużo satysfakcji z wykonywania profesorskich obowiązków oraz miłego pobytu w zamku Hogwart.

Przypominamy, że dane kontaktowe do wszystkich nauczycieli znajdziecie w panelu po prawej stronie oraz w tym miejscu.

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 09.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Wieczorek mitologiczny


[ – Nie rozśmieszaj mnie, nikt nie pamięta tych dawnych Bogów – westchnął Alojzy, a jego mina wyraźnie posmutniała.

– Może i masz rację, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby młodzieży przypomnieć, że Grecja nie powinna kojarzyć się tylko ze słońcem, beztroską i piaszczystymi plażami... To skarbnica najpiękniejszych mitów o Bogach, którzy tak samo jak my przeżywali radości i smutki, sukcesy i porażki.

– Chcesz mi powiedzieć, abyśmy znowu ramię w ramię odwiedzili HP School i przypomnieli o sobie? – spytał Nikodem.

– Zgadza się! – powiedział podekscytowany Alojzy, w głowie którego pojawiały się coraz to lepsze pomysły na umilenie czasu młodym adeptom magii i nadzieja, że dyrekcja szkoły przyjmie ich z otwartymi rękami, bo przecież wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej i obaj doskonale o tym wiedzieli. ]



Drodzy Czarodzieje!

Pozwólcie, że najpierw coś Wam opowiemy...

Był sobie Tartar i jego piekielny strażnik. Na imię mu było Cerber, a był to groźny pies o trzech głowach otoczonych splotami wężowymi. Cerber miał również kolczasty ogon, którego machnięcie mogło zabić nieostrożnego śmiałka, który odważyłby się podejść na zbyt bliską odległość. Z mitu o Orfeuszu i Eurydyce możemy się dowiedzieć, że bohater, który wyprawił się po swoją żonę do krainy podziemi, napotkał na swojej drodze tą oto bestię. Jednak Orfeusz był znany z niezwykłego talentu muzycznego i dźwiękami swojego instrumentu okiełznał trójgłowego psa.

Brzmi znajomo?

W mitologii greckiej wszystko jest przepełnione magią, a o tym jak bardzo, przekonacie się już dzisiaj wieczorem o godz. 20:00. Spotykamy się tradycyjnie w Hogwarcie (/join), skąd za pomocą świstoklika przeniesiemy się na górę Olimp.

Czekamy na Was!


PYTANIE BONUSOWE
Czyją córką była Hermiona w mitologii greckiej?
Odpowiadacie w komentarzach. Można zdobyć 10 punktów i 20 galeonów. Macie czas do godz. 20:00.

Niemogący się doczekać spotkania
Alojzy & Nikodem
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 09.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [24]
Loterie Liczbowe - 2
W czasie ostatniego niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć w rozwinięciu tego newsa, wylosowane zostały następujące liczby:

1 2



Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 09.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Harry Potter Quiz | Loterie Liczbowe [3]


[WEJDŹ DO HOGWARTU]

Mamy przyjemność poinformować, że już dzisiaj (tj. 09.02) o godzinie 19:30 w Hogwarcie odbędzie się trzeci w tym roku Harry Potter Quiz. Prosimy uczniów o zapoznanie się z zasadami zabawy. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, zaś oznaczenia pytań tutaj.

Bezpośrednio po quizie odbędzie się losowanie Galeolotka i Punktatora. Poniżej znajdziecie linki, w których możecie wytypować liczby. Każdy członek społeczności HP School może wysłać dwa kupony Galeolotka, a uczniowie dodatkowo jeden kupon Punktatora. Szczegóły zabawy dostępne są w Regulaminie Galeolotka i Regulaminie Punktatora.

Do zobaczenia na quizie i loteriach!

Wyślij kupon:
Galeolotek | Punktator


Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 09.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [18]

Drodzy Czarodzieje!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do udziału w cyklicznej zabawie, jaką jest Szczęśliwy Traf! Tym razem Wasze zadanie polega na podaniu daty urodzin poniższych postaci.

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod tym newsem, podpisując się imieniem i nazwiskiem. Pamiętajcie, zaliczamy tylko pierwszą odpowiedź.

1.Ginny Weasley
2.Draco Malfoy
3.Newton Skamander
4.Lily Potter
5.Molly Weasley

Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 21:00
Poprawne odpowiedzi wynagrodzone będą 25 punktami oraz 50 galeonami.

Prowadząca
Aubrey Flynn

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Eleonora Malfoy
Lily Dayne
Wyczarował/a Aubrey Flynn - 08.02.2020
rozwiń pergamin | rzuć czar [24]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [905] [906] [907] [908] [909] [910] [911] [912] [913] [914] [915] [916] [917] [918] [919] [920] [921] [922] [923] [924] [925] [926] [927] [928] [929] [930] [931] [932] [933] [934] [935] [936] [937] [938] [939] [940] [941] [942] [943] [944] [945] [946] [947] [948] [949] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zakumpluj się ze Zgredkiem

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu

Spotkanie prefektów i opiekunów
Data: 26 października 2021
Godzina: 21:00
Miejsce: Komnata prefektów
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Spadające liście
Data: 21-27 października 2021
Godzina: -
Link: łap świstoklik
Podpis: Dyrekcja Hogwartu

Artykuły do gazetki
Data: 30 października 2021
Godzina: -
Link: łap świstoklik
Podpis: Redakcja naczelna

Konkurs z gazetki
Data: 31 października 2021
Godzina: -
Link: łap świstoklik
Podpis: Redakcja naczelna

Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
październik-grudzień 2021

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Liść żółty
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Pobierz miotłę!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



KLASA 1

Max Hatter [1845]
Victoria Hopes [1772]
Luiza Malfoy [1508]
Ethan Alighieri [1479]
Cynthia Sunside [1410]

[Więcej]


KLASA 2

Alexa Marpher [2075]
Conor Baughan [1764]
Maks Venturii [1671]
Annabelle Noyer [930]
Jasmine Xofe [652]

[Więcej]


KLASA 3

Zinnia Cormier [929]
Johannes Karl Weierstrass [659]
Bella McKinsley-Hargreeves [637]
Cindy Torres [601]
Alissa Ashford [270]

[Więcej]





Debora Magnael [38]
Missy Mikaelson [29]
Angelika Schade [28]
Praia Tiriana [27]
Emma Ross [27]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:

Luiza Malfoy
Vitani Abernathy
Zinnia Cormier
Debora Magnael


Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Już 31 października!
Hogwarts Express



Redaktorzy Naczelni:
Lily Dayne


Sowa do redakcji:
gazetka.hpschool@gmail.com


NAJNOWSZY NUMER:
Andrzejki 2020

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Już 31 października!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Już 31 października!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Niebawem!

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.