Hogwart HP School
Rozpoczęcie roku
już 25 kwietnia!


Zapraszamy do zapisów:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zapraszamy na nasz
szkolny fanpage!

Lajkujcie i udostępniajcie
- pomóżcie innym odkryć
w sobie magię!





HP School
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Poleć nas
SAMOUCZEK
Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa




Sesja egzaminacyjna:
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Komnata prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryfonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stadion Quidditcha
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Grota Smoka
Stajnia Jednorożca
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Opiekun:
-

Prefekci:
-


Prefekci Naczelni
-
-


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


0  pkt
0  pkt
0  pkt
0  pkt




Konkurs z Historii Magii #1 - Wyniki
 


Kochani uczniowie i nauczyciele!

Pędzę do Was z wynikami pierwszego konkursu z historii magii. A oto one :

  • Adele Patel +40 pkt. | +40 gal.
  • Clarissa Waddell +30 pkt. | +30 gal.
  • Kasper Morgan +40 pkt. | +40 gal.
  • Klara Hale +30 pkt. | +30 gal.
  • Sophie Fitz +40 pkt. | +40 gal.
  • Aubrey Flynn +30 pkt. | +30 gal.
  • Dexter Trotter +30 pkt. | +30 gal.
  • Diana Wolfram +30 pkt. | +30 gal.
  • Emma Ross +40 pkt. | +40 gal.
  • Nicolas Cane +30 pkt. | +30 gal.
  • Rose Carter +40 pkt. | +40 gal.
  • Vildan Vallar +30 pkt. | +30 gal.
  • Lizzy Synks +30 pkt. | +30 gal.
  • Anna Alexy +1 RN | +30 gal.
  • Arielle Johanson +1 RN | +30 gal.
  • Liviette Weasley +2 RN | +40 gal.
  • Sophie Stevengard +1 RN | +30 gal.

  • Mam nadzieję, że podobał Wam się konkurs. Kolejny pojawi się już niebawem.


    Pozdrawiam serdecznie !
    Ariana Gonne-Luma


    Wyniki za zabawy przeprowadzone w ramach Uroczystości Ogłoszenia Prefektów znajdziecie, klikając na ten świstoklik.

    Wyczarował/a Ariana Luma - 29.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
    Jesienne Zabawy Zgredka [1] - Wyniki
     

    Zgredek jest bardzo zadowolony, że poradziliście sobie znakomicie z Zagadką, dlatego pragnie przyznać Wam punkty:
    • Adele Patel +25 pkt | 50 gal
    • Clarissa Waddell +25 pkt | 50 gal
    • Kasper Morgan +25 pkt | 50 gal
    • Laryssa Lapointe +25 pkt | 50 gal
    • Luna Gracz +25 pkt | 50 gal
    • Sophie Fitz +25 pkt | 50 gal
    • Aubrey Flynn +25 pkt | 50 gal
    • Dexter Trotter +25 pkt | 50 gal
    • Diana Silky +25 pkt | 50 gal
    • Emma Ross +25 pkt | 50 gal
    • Nicolas Cane +25 pkt | 50 gal
    • Rose Carter +25 pkt | 50 gal
    • Tobiasz Tonks +25 pkt | 50 gal
    • Vildan Vallar +25 pkt | 50 gal
    • Lizzy Synks +25 pkt | 50 gal
    • Anna Alexy +1 do RN | 50 gal
    • Demian Alntelo +1 do RN | 50 gal
    • Liviette Weasley +1 do RN | 50 gal
    • Narcyza Zoe Assassin +1 do RN | 50 gal
    • Sophie Stevengard +1 do RN | 50 gal
    Czekajcie na następne zabawy.

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 29.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
    Obrazki na Halloween
     


    Drodzy Czarodzieje!

    Halloween zagościło w Hogwarcie w najlepsze. Dlatego postanowiłyśmy umilić Wam oczekiwanie na to święto i zaprosić do zabawy z obrazkami. Na stronie szkoły codziennie aż do czwartku do godziny 19:00 będą pojawiać się ukryte obrazki. Jest ich dokładnie cztery z czego w czwartek będą ukryte dwa obrazki a dzisiaj i jutro po jednym. Wasze zadanie polega na odnalezieniu obrazków a następnie złożeniu ich w jedną całość oraz przesłanie całości na email : dyrekcja@hogwart.pl  . Mamy nadzieję, że poradzicie sobie z zadaniem.

    Szukajcie wytrwale!


    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 29.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Magia Odznak - 3

    "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

    Po raz trzeci w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na zajęciach w trzecim tygodniu nauki.

    Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

    Klasa Pierwsza

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. VILDAN VALLAR
    23
    2. LIZZY SYNKS
    20
    3. CLARISSA WADDELL
    15
    3. DIANA SILKY
    15


    Klasa Druga

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. KASPER MORGAN
    22
    2. ADELE PATEL
    21
    3. AUBREY FLYNN
    15

    Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.


    Nauczyciele

    NR. IMIĘ NAZWISKO PKT
    1. LIVIETTE WEASLEY 3
    2. ANNA ALEXY 2
    2. NARCYZA ZOE ASSASSIN 2
    2. SOPHIE STEVENGARD 2
    3. DEMIAN ALTNELO 1

    Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

    Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne


    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 29.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Podsumowanie nauczycieli - 3

    Trzeci tydzień nauki już dawno za nami, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela (stan na dzień 27.10):

    PERSONALIAORPSIPMS
    A. ALEXY68
    10
    15015
    D. ALNTELO761014014
    N. ALNTELO010014-3
    N. Z. ASSASSIN663015015
    H. GONNE-LUMA6001734
    A. JOHANSON2430936
    A. MAGNAEL4200615
    D. MAGNAEL3020514
    K. PICCIFUES002025 -3
    M. PINKMAN0330642
    E. SOLER8130120 12
    S. STEVENGARD546015015
    L. WEASLEY773017116

    Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

    Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Anna Alexy, Nadiya Alntelo, Narcyza Zoe Assassin, Arielle Johanson, Debora Magnael, Sophie Stevengard, Liviette Weasley.

    Lekcje do odrobienia:
    • Eliksiry (M. Pinkman) - klasa I (3 godziny)
    • Zaklęcia (N. Alntelo) - klasa I (1 godzina)
    Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne


    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 29.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Konkurs z OPCM [3]

    [Po zjedzeniu obiadu w Wielkiej Sali nauczycielka udała się do swojego gabinetu, gdzie czekało na nią dużo pracy. W zamku robiło się coraz zimniej, więc szczelniej okryła się peleryną. Od końca poprzedniego roku codziennie obiecywała sobie, że zrobi porządki w swoich papierach, jednak codziennie starała się robić wszystko, żeby do tego nie doszło. Uwielbiała porządek, jednak ilość nagromadzonych prac uczniów przyprawiała ją o drżenie rąk. Było tego o wiele za dużo. Nauczycielka odpowiednim zaklęciem otworzyła drzwi i rozejrzała się po swoim gabinecie. Na pierwszy rzut oka wszystko było w porządku. Wielka niewiadoma znajdowała się w ogromnej szafie stojącej za jej biurkiem. Ściągnęła pelerynę i związała włosy w kok. To co ujrzała po otworzeniu bogato zdobionej szafy sprawiło, że chciała cofnąć czas. Westchnęła i zabrała się do roboty. Po paru godzinach z uśmiechem na ustach stwierdziła, że połowa jest za nią. Chwyciła za kawałek zmiętego pergaminu, który widocznie przedstawiał kartkówkę jakiegoś starego ucznia. Na górze lśniło piękne, czerwone, uwielbiane przez niektórych uczniów T. Chwilę zajęło jej odczytanie koślawego pisma. Nie mogła uwierzyć, jak ktoś był zdolny napisać kartkówkę z tyloma błędami. Już chciała rzucić ją na stos pergaminów do wyrzucenia, jednak wpadła na pewien pomysł. Usiadła za biurkiem i chwyciła za śnieżnobiały pergamin, na którym starannie przepisała wszystkie zdania napisane przez ucznia. Szkoda było wyrzucać coś, co mogło dać szansę uczniom i nauczycielom na zdobycie paru punktów.]


    Witajcie Kochani!

    Przychodzę do Was już z trzecim konkursem związany przedmiotem, którego nauczam. Mowa oczywiście o Obronie przed Czarną Magią. Waszym zadaniem jest poprawienie błędów znajdujących się w starej kartkówce.


    [KARTKÓWKA Z BŁĘDAMI]


    Za poprawne wyszukanie i poprawienie wszystkich błędów otrzymacie ode mnie 30 punktów oraz 30 galeonów. Nauczyciele natomiast mogą liczyć na +1 do Rankingu Nauczyciela. Na pierwszych 5 uczniów czeka jednak jeszcze dodatkowa premia w postaci 10 punktów i tej samej liczby galeonów, a dla pierwszego nauczyciela dodatkowy +1 do RN.

    Poprawnie rozwiązaną kartkówkę wysyłajcie na sophie.stevengard@gmail.com do 31 października, do godziny 23:00.

    Powodzenia!



     
    Wyczarował/a Sophie Stevengard - 28.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
    Loterie Liczbowe - 3
    W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:



    Pozdrawiamy,
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
    Konkurs dyrekcji [1] - Wyniki

    [Pracowity tydzień oraz weekend jak również przygotowania do Halloween w Hogwarcie trwały całą parą. Wszyscy smacznie spali a trzy dyrektorki w swoich komnatach uwijały się jak mrówki by wszystko było w jak największym porządku ]


    Drodzy Czarodzieje i Czarodziejki!

    Mamy dla Was wyniki z dawna wyczekiwanego pierwszego konkursu dyrekcji. Oto one :
    • Diego Black +31 pkt | 31 gal
    • Aubrey Flynn +30 pkt | 30 gal
    • Diana Silky +30 pkt | 30 gal
    • Emma Ross +30 pkt | 30 gal
    • Nicolas Cane +30 pkt | 30 gal
    • Rose Carter +40 pkt | 40 gal
    • Vildan Vallar +40 pkt | 40 gal
    • Xordan Horro +30 pkt | 30 gal
    • Adele Patel +30 pkt | 30 gal
    • Alison Hathaway +30 pkt | 30 gal
    • Clarissa Waddell +30 pkt | 30 gal
    • Eter Jefferson +30 pkt | 30 gal
    • Kasper Morgan +30 pkt | 30 gal
    • Larysa Lapointe +30 pkt | 30 gal
    • Sophie Fitz +30 pkt | 30 gal
    • Alexandra Mortem +27 pkt | 27 gal
    • Anna Alexy +30 gal | +1 [RN]
    • Liviette Weasley +40 gal | +2 [RN]
    • Narcyza Zoe Assassin +30 gal | +1 [RN]
    • Sophie Stevengard +40 gal | +1 [RN]
    Mamy nadzieję, że wszystkim podobał się pierwszy konkurs. Oczekujcie następnych już niedługo!

    Pozdrawiamy
    Dyrekcja Hogwartu
    Ariana Gonne-Luma
    Eleonora Malfoy
    Lily Dayne
    Wyczarował/a Dyrekcja Hogwartu - 28.10.2019
    rozwiń pergamin | rzuć czar [1]

    strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803] [804] [805] [806] [807] [808] [809] [810] [811] [812] [813] [814] [815] [816] [817] [818] [819] [820] [821] [822] [823] [824] [825] [826] [827] [828] [829] [830] [831] [832] [833] [834] [835] [836] [837] [838] [839] [840] [841] [842] [843] [844] [845] [846] [847] [848] [849] [850] [851] [852] [853] [854] [855] [856] [857] [858] [859] [860] [861] [862] [863] [864] [865] [866] [867] [868] [869] [870] [871] [872] [873] [874] [875] [876] [877] [878] [879] [880] [881] [882] [883] [884] [885] [886] [887] [888] [889] [890] [891] [892] [893] [894] [895] [896] [897] [898] [899] [900] [901] [902] [903] [904] [archiwum newsów | dodaj news]
    Sieć Fiuu



    Zakumpluj się ze Zgredkiem

    Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

    lub
    na szkolną sowę pod adresem:
    dyrekcja@hogwart.pl

    Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

    Uszy dalekiego zasięgu

    Rozpoczęcie roku szkolnego
    Data: 25 kwietnia 2021
    Godzina: 19:00
    Miejsce: Wielka Sala
    Podpis: Dyrekcja Hogwartu

    Merlinka
    Data: 13 maja 2021
    Godzina: 23:59
    Link: łap świstoklik
    Podpis: Reny Boursier

    Harmonogram roku szkolnego
    Inkwizycja






    Zapisy na rok szkolny
    kwiecień-lipiec 2021

    Na nauczyciela
    Na ucznia






    Dyrekcja Szkoły
    Wykładowcy Szkoły
    Uczniowie Szkoły




    Wielka Sala

    WIELKA SALA

    Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



    [Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



    WIELKA SALA
    REJESTRACJA NICKA

    Wmigurok


    WMIGUROK

    Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

    *Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

    Na pierwszej stronie srebrny
    tekst głosi:

    Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
    Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

    Wmigurok
    Czym jest HP School?
    Szkoła Magii
    Magiczna Nauka
    Dołącz do nas!
    Pobierz miotłę!
    Dormitoria
    Inne wiadomości
    Rejestracja nicka
    Logowanie na chat
    Sale Lekcyjne
    ZAŁÓŻ CHAT NICK



    [Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

    Konfiguracja ICeQ i NPCC
    Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

    Ranking



    KLASA 1

    Roksana Diggory [0]
    Rose Coltrane [0]
    Ola Arily [0]
    Mateusz Riddle [0]
    Conor Baughan [0]

    [Więcej]


    KLASA 2

    Johannes Weierstrass [0]
    Lilith Carnivean [0]
    Eurelia Pistachio [0]
    Clarie Moore [0]
    Ava Lopez [0]

    [Więcej]


    KLASA 3

    Carla Grimshaw [0]

    [Więcej]





    Dona Ashe [0]
    Emily Butchon-Lopez [0]
    Aiden Grimshaw [0]
    Anastazja Hargreeves [0]
    Angelo Hellcome [0]

    [Więcej]

    [Plusy i Minusy]
    Rozrywka w HP School

    Regulamin Quizu
    Ranking zwycięzców


    Regulamin Galeolotka
    Regulamin Punktatora
    Regulamin Szczęśliwej Liczby


    Regulamin Magii Odznak
    Ranking uczniów
    Ranking nauczycieli


    Regulamin zabawy
    Ranking zwycięzców


    Regulamin zabawy
    Ranking fasolek


    Regulamin zabawy


    Gra w Ciemno
    Magiczny Quiz


    Mistrzowie Quizu w Klasyfikacji Generalnej:


    -
    -
    -
    -


    Regulamin Quizu
    Oznaczenia Pytań
    Ranking Quizu
    Historia Quizów
    WEJDŹ NA QUIZ

    Najbliższy Quiz:
    Niebawem!
    Hogwarts Express



    Redaktorzy Naczelni:
    Lily Dayne


    Sowa do redakcji:
    gazetka.hpschool@gmail.com


    NAJNOWSZY NUMER:
    Andrzejki 2020

    INNE:
    Gratyfikacje
    Zostań redaktorem
    Magiczne Loterie



    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Galeolotka

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!


    Wyniki Losowań
    Typuj liczby
    Pokaż Zgłoszenia
    Zasady Punktatora

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    Zasady Gry
    Wyniki Losowań

    Najbliższe Losowanie:
    Niebawem!

    © 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.