Hogwart HP School
Trwa przerwa
semestralna



Zapisy zamknięte.


Zapisz się na kolejny rok szkolny!



HPSchool
Panel Ucznia
Panel Nauczyciela
Forum
Poleć nas
SAMOUCZEK



Strefa ucznia

Dormitoria
Joiny do sal
Dzienniki Lekcyjne
Dzienniki Ocen
Zadania domowe
Sprawdziany
Szlabany
Zastępstwa



Klasa I
Klasa II
Plan



KLASA I



KLASA II


*Zajęcia nieobowiązkowe

JOINY DO SAL
ZASTĘPSTWA
Dokumentacja

Regulamin szkoły
System Oceniania
Standardy Newsów
Obrazki do newsów
Oferta Edukacyjna
Punktowanie uczniów
Punktowanie nauczycieli
Harmonogram roku
Samouczek
Zamek Hogwart


ZAMEK HOGWART

W Hogwarcie było sto czterdzieści różnych schodów: szerokich i wygodnych, wąskich i rozklekotanych; niektóre w piątki prowadziły zupełnie gdzie indziej niż w pozostałe dni tygodnia, inne miały gdzieś w środku znikający stopień, o którym trzeba było pamiętać.



Komnata Slytherinu
Sala Lochów
Komnata Tajemnic


Wielka Sala
Kuchnia
Pokój Hufflepuffu


Ukryta Sala
Biblioteka
Łazienka prefektów


Hol Hieroglifow
Łazienka Jęczącej Marty


Wieża Cieni
Sala Zagłady
Zbrojownia
Pokój Życzeń
Wieża Ravenclawu


Najwyższa Wieża
Aula HP School
Salon Gryffonów
Sala Antyczna
Pokój Życzeń


Hogwart
Opuszczona Sala
Zielone Tereny
Stara Cieplarnia
Mroczny Las
Ulica Pokątna
Ulica Pokątna

Ulica Pokątna
Bank Gringotta
Lista Skrytek
Załóż Skrytkę
Prefekci i Opiekunowie



Opiekun:
brak

Prefekci:
brak


Opiekun:
brak

Prefekci:
brak


Opiekun:
brak

Prefekci:
brak


Opiekun:
brak

Prefekci:
brak


Prefekci Naczelni
brak
brak


Kontakt - Prefekci
Izba Pamięci


IZBA PAMIĘCI

Kryształowe szkatułki migotały w świetle księżyca. Puchary, tarcze, talerze i statuetki pobłyskiwały srebrem i złotem w ciemności.



Wrota Izby


Zarząd
Dyrekcja
Zastępcy
Wykładowcy
Opiekunowie domów
Prefekci domów
Prefekci naczelni


Puchary domów
Absolwenci Hogwartu
Nauczyciele Roku
Uczniowie Roku


Redaktorzy
Olimpiady międzyszkolne
Olimpiady szkolne
Karty Kolekcjonerskie
Awantura o Punkty
Czarodzieje z Klasą
Polowanie na Gnomy
Magiczny Quiz
Szczęśliwy Traf

HP School na:

TOPLISTY

HARRY POTTER
HOGWART
SZKOŁA MAGII

Serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany na naszą szkołę.

HP SCHOOL NA:

Hp School na Nasza-Klasa
Hp School na Facebooku





stat4u

Zmieniacz Czasu


Kwiecień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 


48535  pkt
23643  pkt
21819  pkt
14311  pkt




Polowanie na Gnomy [IV] - Wyniki
Drodzy Czarodzieje!

W ubiegłą niedzielę (tj. 24.09) odbyły się czwarte mistrzostwa w Polowaniu na Gnomy, które od dawna bezlitośnie niszczą błonia zamku HP School. Z radością możemy ogłosić, iż polowanie zostało zakończone sukcesem!  Wszyscy łowcy, którzy przybyli na zielone tereny naszej szkoły, złapali w sumie 674 kłopotliwe gnomy!

Najlepszymi łowcami wśród uczniów okazali się:


Zdobyte nagrody oraz szczegółowe wyniki możecie znaleźć w tym miejscu.

Uczestnicy:

IMIĘ I NAZWISKODYPLOM
Manet IglarzTU
Patricia PotterTU
Adriana LoeraTU
David HamblinTU
Wanessa GrinTU
Claudia PotterTU
Franx BarTU
Sendiia ModernTU
Adriano EscobarTU
Axel MagnaelTU
Irys BlackTU
Natalie RiddleTU
Rose MeinsTU
Vee SmithTU
Aria CarterTU
Ariana LumaTU
Debora MagnaelTU
Eleonora MalfoyTU
Kazbiel ThundershoutTU
Sylwia PotrowaTU
 
Dziękujemy wszystkim za wspólne polowanie na gnomy. Do zobaczenia na kolejnych mistrzostwach!

Pozdrawiamy
Dyrekcja Hogwartu
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 29.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [10] - Wyniki

Nadszedł czas na przedstawienie wyników dziesiątego Szczęśliwego Trafu. A oto osoby, które wzięły w nim udział:
  • Layla Mistic 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Manet Iglarz 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriana Loera 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mila Bookies 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Nadiya Molko 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Wanessa Grin 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Caroline King 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Julietta Fox 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Mandy Brocklehurst 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Sendiia Modern 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Adriano Escobar 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Ashley Black 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Axel Magnael 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Rose Meins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Tori Collins 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter 50 gal | 10 fas
  • Ariana Luma 50 gal | 10 fas
  • Debora Magnael 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 50 gal | 10 fas
  • Kazbiel Thundershout 50 gal | 10 fas
  • Sylwia Potrowa 50 gal | 10 fas
Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 20:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Nyssa Shadow

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne

Wyniki za pierwsze zakupy na Ulicy Pokątnej znajdziecie w TYM MIEJSCU.
Wyczarował/a Nyssa Shadow - 28.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Szczęśliwy Traf [9] - Wyniki


Witajcie!

Nadszedł najwyższy czas na przedstawienie wyników dziewiątego Szczęśliwego Trafu. Tak przedstawiają się wyniki:
  • Patricia Potter 15 pkt | 30 gal | 6 fas
  • Mila Bookies 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Wanessa Grin 15 pkt | 30 gal | 6 fas
  • Claudia Potter 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Sendiia Modern 20 pkt | 40 gal | 8 fas
  • Axel Magnael 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Natalie Riddle 25 pkt | 50 gal | 10 fas
  • Aria Carter 40 gal | 8 fas
  • Ariana Luma 50 gal | 10 fas
  • Eleonora Malfoy 40 gal | 8 fas
  • Sylwia Potrowa 50 gal | 10 fas

Mamy nadzieję, że następnym razem jeszcze więcej osób wykaże się spostrzegawczością i tym samym otrzyma dodatkowy zastrzyk punktów oraz galeonów.

Przypominamy, że zabawy w ramach Szczęśliwego Trafu odbywają się każdego dnia między godziną 21:00 a 21:30 w Wielkiej Sali lub w newsach na stronie szkoły.

Prowadząca
Debora Magnael

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Debora Magnael - 28.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Kołko Młodego Al(chemika)
„Jesteście tutaj, żeby się nauczyć subtelnej, a jednocześnie ścisłej sztuki przyrządzania eliksirów – zaczął. Mówił prawie szeptem, ale słyszeli każde słowo; Snape, podobnie jak profesor McGonagall, potrafił utrzymywać w klasie ciszę bez podnoszenia głosu. – Nie ma tutaj głupiego wymachiwania różdżkami, więc być może wielu z was uważa, że to w ogóle nie jest magia. Nie oczekuję od was, że naprawdę docenicie piękno kipiącego kotła i unoszącej się z niego roziskrzonej pary, delikatną moc płynów, które pełzną poprzez żyły człowieka, aby oczarować umysł i usidlić zmysły… Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet powstrzymać śmierć, jeśli tylko nie jesteście bandą bałwanów, jakich zwykle muszę nauczać.”

Najdrożsi uczniowie!

Mam przyjemność poinformować, iż Kółko Młodego Alchemika rozpoczyna swoją działalność. Z uwagi na powyższe, pozostaje nam tylko ustalić termin naszych spotkań. Proponuję, aby nasze zajęcia odbywały się w każdy piątek miesiąca o godzinie 20:30. W trakcie spotkań mam nadzieje, że jeszcze bardziej pokochacie eliksiry i z chęcią będziecie uczestniczyć w nieobowiązkowych zajęciach.
 
Zapewniam gorące kakao oraz pyszne skrzacie ciasteczka.

Pozdrawiam ciepło
Grianne Ohmsford-Dayne
Wyczarował/a Grianne Ohmsford - 28.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [1]
Konkurs [2]


[ Wobec ostatnich obostrzeń nałożonych przez Ministerstwo Magii młoda i dość niedoświadczona czarownica miała problem, jak przekazać niezbędną wiedzę swoim uczniom. Lista zakazanych wyrażeń ciągnęła się w nieskończoność i właściwie co i rusz musiała gryźć się w język, by przypadkiem nie powiedzieć czegoś, co by zdradzało, że uczy czegoś innego niż przysposobienia obronnego, bo właśnie tak na potrzeby sprawy został nazwany jej przedmiot.

Gdy to zobaczyła w dekrecie, to otworzyła szeroko oczy ze zdumienia, ale nie miała wyjścia, tylko musiała poddać się tym dziwnym zaleceniom. I w ten oto sposób już którąś godzinę z rzędu siedziała, myśląc, jak tu nauczyć klasę o śmierciożercach. No i co im powie? Że to takie osobniki w czarnych kapturach, wyposażone w niebezpieczną broń i ścigane przez swego rodzaju policję? No tak - pomyślała - pomysł tyleż idiotyczny, co niedorzeczny, bo uczniowie zaczną pytać, a ona się tylko zapętli...

Postanowiła odłożyć w czasie przygotowanie następnej lekcji, a póki co wysłała sowę z takim oto konkursem, który zatytułowała na tyle enigmatycznie jak się tylko da: ]


Drodzy Uczniowie (i Nauczyciele)!

Jako nauczyciel Przysposobienia Obronnego (w skrócie: PO) muszę przestrzec Was przed "złymi ludźmi". Musicie znać ich imiona i nazwiska. Jednak zamiast prezentować Wam listę tych osób, postanowiłam, byście to Wy pogłowili się i odgadli ich personalia. Poniżej znajdziecie listę wyrazów, z liter których można by utworzyć nazwisko danej osoby, gdyby nie brakowało x liter. Liczbę brakujących liter macie podaną w nawiasie.

[ LISTA OSÓB ]

Rozwiązania wysyłajcie sowami na lily.dayne@hogwart.pl do niedzieli (01.10) do godz. 20:00. Pamiętajcie, by podpisać swoje prace. Pierwsze trzy osoby otrzymają w nagrodę 40 punktów i 40 galeonów, reszta - 30 punktów i 30 galeonów.

Z życzeniami miłego popołudnia
prof. Lily Dayne
 
Wyczarował/a Lily Dayne - 28.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [6]
Podsumowanie nauczycieli - 1

Za nami pierwszy tydzień nauki, zatem czas na przedstawienie wyników pracy grona pedagogicznego. A oto jak przedstawia się Ranking Nauczyciela:

PERSONALIAORPSIPMS
A. CARTER3110014014
H. HIGHTOWER0000000
A. LUMA4112017017
D. MAGNAEL31004-13
E. MALFOY3110014014
G. OHMSFORD0010010010
K. PICCIFUES41005-23
C. PLEDGE3000303
S. POTROWA1120404
N. SHADOW3521029029
K. THUNDERSHOUT31004-22
K. WAKESHIMA4000404
A. WISE0000000

Skróty zamieszczone w powyższej tabeli znajdziecie w dalszej części newsa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Przypominamy nauczycielom o obowiązku nadesłania programu nauczania (dyrekcja@hogwart.pl) oraz odnośnika do dziennika ocen (jeśli zostaje ten sam, prosimy o kontakt przez kominek).

Opiekunowie domów mają czas do piątku (29.09) na wytypowanie kandydatów na prefektów oraz nadesłanie ich nazwisk na naszą szkolną sowę. Ponadto informujemy, że obecność na uroczystości ogłoszenia prefektów jest obowiązkowa. Wszelkie nieobecności prosimy zgłaszać osobiście na chacie bądź na szkolną sowę.

Prosimy o zgłaszanie do niedzieli (01.10) chęci przeprowadzenia olimpiady szkolnej lub międzyszkolnej wraz z proponowanym terminem.

Miło nam poinformować, że z obowiązku zorganizowania konkursu na łamach strony bądź też poprowadzenie Szczęśliwego Trafu wywiązali się: Aria Carter, Ariana Luma, Debora Magnael, Eleonora Malfoy, Karol Piccifues, Sylwia Potrowa, Nyssa Shadow i Kazbiel Thundershout.


Lekcje do odrobienia:
  • Astronomia (H. Hightower) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)
  • OpCM (A. Wise) - klasa I (1 godzina), klasa II (1 godzina)

Nauczyciel ma 2 tygodnie na zgłoszenie terminu nadrobienia zaległych zajęć.

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 28.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Loterie Liczbowe - 1
W czasie niedzielnego losowania Galeolotka oraz Punktatora, których wyniki można już teraz znaleźć pod "więcej" wylosowane zostały następujące liczby:

Pozdrawiamy
Dyrekcja HP School
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
  
Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 28.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]
Magia Odznak [1]

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym zostały przyznanie odznaki za aktywność i zaangażowanie, jakie uczniowie przejawiali na ubiegłotygodniowych zajęciach.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Klasa Pierwsza

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.ADRIANA LOERA
12
2.LUKRECJA POTTER7
3.FRANX BAR6

Klasa Druga

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NATALIE RIDDLE
26
2.TORI COLLINS19
3.PATRICIA POTTER7

Zostały też przyznane odznaczenia dla członków kadry pedagogicznej, którzy przez cały ubiegły tydzień wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w życie szkoły oraz sumiennością w wypełnianiu swoich obowiązków.

Nauczyciele:

NR.
IMIĘ NAZWISKO
PKT
1.NYSSA SHADOW
3
2.ARIANA LUMA2
3.ARIA CARTER1
3.ELEONORA MALFOY1

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom jak i nauczycielom, którzy sięgnęli po swoje odznaki.

Ponowne przyznanie odznak już za tydzień.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja Hogwartu
Desmond Dayne
Marina Dayne
Lily Dayne
 


W rozwinięciu newsa znajdują się wyniki akcji Reklama.

Wyczarował/a Dyrekcja HP School - 28.09.2017
rozwiń pergamin | rzuć czar [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [archiwum newsów | dodaj news]
Sieć Fiuu



Zadaj pytanie Zgredkowi Napisz do nas... Wyślij

Masz pytanie? Napisz do nas na szkolny kominek pod numerem: 64699990

lub
na szkolną sowę pod adresem:
dyrekcja@hogwart.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dzielnych magów!

Uszy dalekiego zasięgu


"Merlinka"
Termin: 19.04.2019
Link: świstoklik
Podpisano: Reny Boursier
Rozpoczęcie roku szkolnego
Termin: 28.04.2019
Godzina: 20:00
Miejsce: Wielka Sala
Podpisano: Dyrekcja Hogwartu
Harmonogram roku szkolnego
Inkwizycja






Zapisy na rok szkolny
kwiecień-lipiec 2019

Na nauczyciela
Na ucznia






Dyrekcja Szkoły
Wykładowcy Szkoły
Uczniowie Szkoły




Wielka Sala

WIELKA SALA

Oświetlały je tysiące świec unoszących się w powietrzu ponad czterema długimi stołami, za którymi siedziała reszta uczniów. Stoły zastawione były lśniącymi złotymi talerzami i pucharami. U szczytu stał jeszcze jeden długi stół, przy którym zasiadali nauczyciele.



[Kliknij na obrazek, aby wejść do Wielkiej Sali]



WIELKA SALA
REJESTRACJA NICKA

Wmigurok


WMIGUROK

Korespondencyjny kurs dla początkujących czarodziejów Hogwartu HP School.

*Zaintrygowany/a otwierasz kopertę i wyciągasz z niej plik pergaminowych arkusików.*

Na pierwszej stronie srebrny
tekst głosi:

Czujesz, ̇ze nie wiesz jak odnaleźć się w naszej szkole?
Przejrzyj poniższe dokumenty, a dowiesz się naprawdę wszystkiego!

Wmigurok
Czym jest HP School?
Szkoła Magii
Magiczna Nauka
Dołącz do nas!
Dormitoria
Inne wiadomości
Rejestracja nicka
Logowanie na chat
Sale Lekcyjne
ZAŁÓŻ CHAT NICK



[Kliknij na ikonkę, aby pobrać program obsługujący czaty, na których odbywają się zajęcia lekcyjne]

Konfiguracja ICeQ i NPCC
Uwaga! Zmiana od 23.07.2017

Ranking



Anna Alexy [3293]
Narcyza Zoe Assassin [3112]
Sophie Stevengard [2758]
Cassidy Malore [2612]
Christian Adams [2427]

[Więcej]





Liviette Weasley [181]
Arielle Johanson [150]
Mary Pinkman [132]
Elodie Soler [127]
Ahreum Min [110]

[Więcej]

[Plusy i Minusy]
Rozrywka w HP School

Regulamin Quizu
Ranking zwycięzców


Regulamin Galeolotka
Regulamin Punktatora
Regulamin Szczęśliwej Liczby


Regulamin Magii Odznak
Ranking uczniów
Ranking nauczycieli


Regulamin zabawy
Ranking zwycięzców


Regulamin zabawy
Ranking fasolek


Regulamin zabawy


Gra w Ciemno
Magiczny Quiz


Mistrz Quizów w Klasyfikacji Generalnej:
brak

Regulamin Quizu
Oznaczenia Pytań
Ranking Quizu
Historia Quizów
WEJDŹ NA QUIZ

Najbliższy Quiz:
Wkrótce!
Hogwarts Express



NAJNOWSZY NUMER:
Numer XVII

NUMERY ARCHIWALNE:
Numer I
Numer II
Numer III
Numer IV
Numer V
Numer VI
Numer VII
Numer VIII
Numer IX
Numer X
Numer XI
Numer XII
Numer XIII
Numer XIV
Numer XV
Numer XVI
Numer XVII

NUMERY SPECJALNE:
Halloween 2013
Boże Narodzenie 2013
Wielkanoc 2014
Boże Narodzenie 2014
Walentynki 2015
Wakacje 2015
Halloween 2015
Andrzejki 2015
Boże Narodzenie 2015
Walentynki 2016
Wielkanoc 2016
Wielkanoc 2017
Boże Narodzenie 2017
Walentynki 2018
Wielkanoc 2018
Andrzejki 2018
Boże Narodzenie 2018

INNE:
Gratyfikacje
Zostań redaktorem
Magiczne Loterie



Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Galeolotka

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!


Wyniki Losowań
Typuj liczby
Pokaż Zgłoszenia
Zasady Punktatora

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce!

Zasady Gry
Wyniki Losowań

Najbliższe Losowanie:
Wkrótce

© 2003-2012 HP School. Wszelkie prawa zastrzeżone.